آیتم 0
ثبت سفارش
تعداد
عنوان

سیم و کابل مغان

سیم و كابل مغان در سال 1361 با توليد انواع سيم و كابل فشار ضعيف برای بخشهاي صنعتي و ساختماني ایران فعاليت خود را در شاهرود واقع در استان سمنان شروع کرد. 14 سال بعد در سال 1375 همزمان با افزایش روز افزون تقاضاي سيم و كابل مخابراتي و کواکسیال از طرف صنايع مخابراتي ايران، مدیرعامل شركت سیم و کابل مغان اقدام به افتتاح واحد جديد کابل های مخابراتی در شهرك صنعتي شاهرود کرد.

محصولات جدید کابل مغان:

با توسعه بخشهاي مختلف صنعتی کشور در زمينه هاي نفت و گاز، پتروشيمي و صنايع دريائي و نياز به كابل ضد حریق لاستيكي و غلاف سربي و همچنين كابل هاي فشار متوسط و قوي در بخش انتقال و توزيع انرژي برق، مدیرعامل شركت سیم و کابل مغان در سال 1385 تصميم گرفت با تكنولوژي پيشرفته و ماشين آلات و تجهيزات مدرن در بخشهاي مختلف صنعتی، فاز دوم طرح توسعه را با ظرفيت بیش از 43000 تن در زميني به مساحت بيش از 100000 مترمربع شامل سالن هاي توليد سیم و کابل مغان، ساختمان هاي اداري و انبار در شهرك صنعتي شاهرود به اجرا گذارد و در نتیجه گام مهمي در توسعه کیفی و کمی محصولات مورد نياز اين بخش از صنعت بر دارد. در واقع شركت سیم و کابل مغان با دارا بودن ماشين آلات مدرن اروپائي از سال 1386 به بعد يكي از بزرگترين و مدرن ترين كارخانجات كابل سازي در سطح كشور بشمار ميرود.

کابل های مخابراتی و کواکسیال مغان:

کابل کواکسیال به Coaxial Cable یا کابل هم‌ محور معروف است.

این مدل کابل ها به این دلیل کواکسیال نامیده می شوند که دارای یک رسانا همراه با لایه عایق بندی شده می باشند و این لایه، پوششی بافته شده از فلز رسانا مس می باشد.

کابل های هم محور اندازه، کاربری و قابلیت انتقال متفاوتی دارند. علاوه بر این می توان از آن ها به عنوان رابط مخابراتی برای تجهیزات صوتی و تصویری، تلویزیون و شبکه های LAN استفاده نمود.

کابل های مورد استفاده در آنتن ماهواره‌ های خانگی و تلویزیون ‌ها همگی از نوع کواکسیال ۷۵ اهمی می باشند.

محصولات شرکت سیم و کابل مغان به زودی در سایت قرار می گیرند لطفاً در صورت درخواست محصولات سیم برق ساختمانی مغان و یا خرید سیم و کابل مغان با مشاوران ما تماس بگیرید. خوشحال خواهیم شد بهترین محصولات برند شرکت سیم و کابل مغان را با کمترین قیمت در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. 

شماره تلفن: 05137130000 داخلی 5

پشتیبانی سایت: 09396718656

با تامین الکتریک همراه باشید در هفته های آینده مطلب برند سیم و کابل مغان کامل تر می شود.

باتشکر تیم فروشگاه اینترنتی تامین الکتریک
  • وضعیت
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • پرفروشترین
  • ارزانترین
  • گرانترین
  • الفبا
  • محبوب ترین