فهرست موضوعات

 
 تامین الکتریک سپهران
 
 ارسال رایگان کالای برق
 
تلگرام تامین الکتریک سپهران 
 
 تجهیزات شبکه یوکی نت
 
 سیم و کابل شهاب جم
 
 محصولات روشناییzfr
 

مشخصات نوری :

در این مقاله قصد داریم تا اطلاعات دقیق و مفصلی را در خصوص مشخصات نوری در اختیار شما قرار دهیم و بهترین برند تولید کننده و باکیفیت ترین لامپ ها در ایران را به شما معرفی کنیم تا آگاهی لازم را در این خصوص داشته باشید. این مقاله شامل محتوایی است که به بررسی قسمت های مختلف و ابعاد گوناگون مشخصات نوری می پردازد.

ادامه مطلب ...

مشخصات لامپ ها

آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید مشخصاتی که روی جعبه لامپ ها درج شده است برای چیست؟ ایا اطلاعاتی در این زمینه دارید؟ ما در این مقاله قصد داریم شمارا با این اصطلاحات آشنا کنیم.

ادامه مطلب ...

کابل فرمان چیست؟

کابل کنترل یا کابل فرمان به کابل های گفته می شود که برای ارسال فرمان های کنترل کننده و دریافت کمیت های اندازه گیری شده در محیط های صنعتی به کار می رود. کابل‌های کنترل عموما در سیگنال هایی با ولتاژ و جریان پایین و در نتیجه قدرت کم کاربرد دارند. شما در اینجا می توانید با کابل های فرمان، ساختار آنها آشنا شوید.

ادامه مطلب ...

چراغ COB چیست ؟

در واقع COB مخفف “Chips on Board” )چراغ سی او بی) یا چیپ های روی برد است ،COB  به قطعه ای گفته می شود که چیپ ها به صورت مجتمع روی یک بورد نصب شده است تکنولوژی جدیدی از چیدمان چیپ های LED  )تراشه های ال ای دی) بر روی صفحه یا همان برد بر روی پایه ای فلزی قرار می گیرند.

ادامه مطلب ...

پی ال سی چیست؟

 PLC مخفف Programmable Logic Controller است که به معنای کنترلر منطقی قابل برنامه ریزی می‌باشد و به عنوان یک کامپیوتر صنعتی که جزو اصلی بخش اتوماسیون صنعتی می‌باشد شناخته می‌شود. ورودی سیگنالهای متنوع دیجیتال یا آنالوگ را از field قبول می کند و سپس آنها را برای cpu به صورت سیگنالهای منطقی سیستم باینری تبدیل می کند و cpu مطابق برنامه هایی که در آن ذخیره شده دستورات را اجرا و خروجی را به صورت سیگنالهای منطقی به خروجی ارسال میکند این سیگنالها می توانند به فرم آنالوگ یا دیجیتال به تجهیزات یا عملگرها فرستاده شوند.

ادامه مطلب ...

انواع لامپ کم مصرف :

از انواع لامپ کم مصرف می توان در محیط های مختلف جهت تامین روشنایی استفاده کرد ، این محصولات دارای اندازه ها ، اشکال و توان های مختلف می باشند که افراد می توانند متناسب با نیاز و محل مورد نظرشان یکی از این لامپ ها را انتخاب نمایند.لامپ انواع فراوانی دارد اما لامپ های کم مصرف به دو دسته لامپ کم مصرف و لامپ ال ای دی تقسیم می شوند:

ادامه مطلب ...

سیم ها و کابلهای روکش عایق و مقاوم در برابر حریق

کابل نسوز به کابلی گفته می شود به وسیله روکشی مقاوم در برابر حرارت از جنس سیلیکون که در بازه دمایی منفی 60 درجه تا مثبت 250 درجه سانتی گراد خاصیت شیمیایی خود را از دست نمی دهد از طرف دیگر با توجه به تحقیقات انجام شده این ماده در برابر نور شدید و مستقیم نیز مقاومت بالایی دارد. 

ادامه مطلب ...

طول عمر لامپ های LED

شاید شما هم جز افرادی باشید که در مورد طول عمر لامپ های LED مطالب زیادی را مطالعه نموده اید ، همانطور که می دانید لامپ های LEDدی جز تکنالوژی امروزه بوده که دارای طول عمر 10 تا 12 سال می باشد .

ادامه مطلب ...

چراغ های ضد انفجاری

چراغ ضد انفجار تجهیزی است که در مناطق مستعد انفجار مورد استفاده قرار می گیرد . این چراغ ها به گونه ایی طراحی شده است که در زمان اتصال کنتاکت ها هیچ گونه جرقه ایی بین آنها ایجاد نخواهد شد و یا در صورت ایجاد جرقه، و انفجار داخل محفظه چراغ، هیچ گونه کمپرس محترق شده ایی به فضای بیرون راه نخواهد یافت و باعث انفجار محیط نخواهد

ادامه مطلب ...