تامین الکتریک سپهران
 
 ارسال رایگان کالای برق
 
تلگرام تامین الکتریک سپهران 
 
 تجهیزات شبکه یوکی نت
 
 سیم و کابل شهاب جم
 
 محصولات روشناییzfr
 

طول عمر لامپ های LED

شاید شما هم جز افرادی باشید که در مورد طول عمر لامپ های LED مطالب زیادی را مطالعه نموده اید ، همانطور که می دانید لامپ های LEDدی جز تکنالوژی امروزه بوده که دارای طول عمر 10 تا 12 سال می باشد .

ادامه مطلب ...

چراغ های ضد انفجاری

چراغ ضد انفجار تجهیزی است که در مناطق مستعد انفجار مورد استفاده قرار می گیرد . این چراغ ها به گونه ایی طراحی شده است که در زمان اتصال کنتاکت ها هیچ گونه جرقه ایی بین آنها ایجاد نخواهد شد و یا در صورت ایجاد جرقه، و انفجار داخل محفظه چراغ، هیچ گونه کمپرس محترق شده ایی به فضای بیرون راه نخواهد یافت و باعث انفجار محیط نخواهد

ادامه مطلب ...

تفاوت led خیابانی با لامپ های گازی

پیشرفت بشر در عرصه عمل و تکنالوژی باعث شده است تغییرات زیادی ایجاد شود که یکی از مهم ترین آن فن آوری نوین LED می باشد که توانسته است در مدت زمان محدودی جایگزین بسیاری از لامپ ها رشته ای و گازی گردد .

ادامه مطلب ...

انواع Ip چراغ

یکی از مهم ترین مواردی که امروزه مورد توجه قرار دارد ip  درجه حفاظت چراغ ها و دیگر لوازم الکترونیکی می باشد ، قبل از این که در مورد ip  چراغ ها صحبت کنیم لازم است با مفهوم آی پی آشنا شوید !

ادامه مطلب ...

دمای رنگ

جسم سیاه عنصری همچون پلاتین است که نمی تواند از خود نوری رامنعکس کند ، اما نور را می تواند جذب نماید در این صورت اگر جسم سیاه را حرارت داده شود در ، دما های مختلف نور های متفاوتی را ایجاد خواهد نمود .

ادامه مطلب ...

با پارامتر های نور آشنا شوید

در مورد نور و عوامل مربوط به آن چقدر آشنایی دارید ؟  آیا تا اکنون در مورد چهار پارامتر اصلی و مهم نور مطالعه نموده اید ؟ اگر می خواهید با پارامتر های نور آشنا شوید لازم است با سپهران هم گام شوید !

ادامه مطلب ...

دیالوکس چیست

دیالوکس چیست ؟ نرم افزار رایگان که توسط شرکت های تولید کننده تجهیزات روشنایی تهیه شده است و برای محاسبه در نورپردازی استفاده می شود .

ادامه مطلب ...

انواع کابل مخابراتی

امروزه بخش عظیمی از زندگی بشر را ارتباطات تشکیل می دهید که مهم ترین بخش آن را می توان مخابرات و تجهیزات آن نام برد ، مخابرات در برقراری ارتباطات امروزی نقش پر رنگی را داشته است.

ادامه مطلب ...

کابل xlpe و کاربرد آن

کابل xlpe و کاربرد آن

کابل های فشار قوی xlpe یکی از کابل های پیشرفته بوده که امروزه کاربردبالای برخوردار بوده و دارای ویژگی های زیادی می باشد ، xlpe مخفف شده است از چند کلمه که عبارتند از : حرف X در اینجا از کلمه cross به معنای ضربدر می باشدL مخفف شده از کلمه cross link و PE پلی اتلین می باشد ،

ادامه مطلب ...