آیتم 0
ثبت سفارش
تعداد
عنوان

روشنایی پارس شهاب

آشنایی با كارخانه لامپ و روشنایی پارس شهاب

روشنایی پارس شهاب (سهامی عام) به عنوان نخستین و بزرگترین تولیدکننده انواع لامپ با سرمایه‌گذاری مشترک توشیبای ژاپن تأسیس گردید و اولین لامپ التهابی و فلورسنت ایران را تولید نموده است. کارخانه شرکت روشنایی پارس شهاب در رشت، بلوار امام خمینی، میدان مصلی (توشیبا سابق) که مساحت کل آن 45000 مترمربع و مساحت زیر بنای آن 26000 مترمربع است. شرکت روشنایی پارس شهاب در سال 1348 با سرمايه گذاري اوليه 195 ميليون ريال تاسيس و در سال 1350 اقدام به بهره برداري نمود.

اکنون شرکت پارس شهاب دارای 440 نفر کارمند و متخصص می باشد. شرکت روشنایی پارس شهاب از سال 1374 در بورس اوراق بهادار تهران حضور دارد. روشنایی پارس شهاب دارای نیم قرن پیشتازی و حضور مستمر و پیوسته در صنعت روشنایی دارد. صنایع روشنایی پارس شهاب دارای 4 کارخانه بهره برداری با خطوط و گنجایش تولید و ساخت در انواع لامپ، حباب، تیوب، Gas Tube، آلومینیوم، پلاستیک، قالبسازی و... است.

شرکت لامپ و روشنایی پارس شهاب بزرگترین تولیدکننده انواع لامپ روشنایی در کشور است، ضمن ارج نهادن به خواسته‌ها و نظرات مشتریان و گروه‌های ذی‌نفع در راستای اهداف اصلی خود یعنی دستیابی به بالاترین سطوح رضایتمندی مشتریان و حفاظت از محیط زیست و منابع ملی ضمن رعایت استانداردهای کاری و تعهد به رعایت مقررات و الزامات قانونی مربوط به محصول و جنبه‌ها و پیامدهای زیست‌ محیطی مرتبط و به کارگیری یک سیستم مدیریت کیفیت و زیست محیطی اثر بخش و کارآمد با انتخاب الگوی استانداردهای بین‌المللی ISO 14001:2004، ISO 9001:2008، ISO 10002:2014، ISO 10004:2012 اهداف محوری زیر را سرلوحه حرکت خود در مسیر بهبود مداوم سازمان قرار داده است:

1- افزایش رضایتمندی مشتریان و تامین به هنگام نیازهای آنان و توجه ویژه به نظرات ایشان در خصوص کیفیت محصولات شرکت روشنایی پارس شهاب

2- پیگیری و رسیدگی سریع و مناسب به شکایات مشتریان

3- اعتلای کیفیت محصولات و حفظ اعتبار و حسن شهرت شرکت لامپ پارس شهاب

4- کاهش ضایعات و توقفات خطوط تولید

5- پیگیری و انجام توصیه‌ها و پیشنهادات طرف‌های ذینفع مرتبط با محیط زیست

6- ارتقاء سطح آگاهی و آموزش کارکنان

7- شناسایی، ارزیابی و کنترل جنبه‌های زیست محیطی و کاهش اثرات زیست محیطی نامطلوب

8- بهبود مستمر سیستم مدیریت کیفیت و الزامات قانونی زیست محیطی

9- برقراری روابط سودمند متقابل دراز مدت با تامین‌کنندگان در جهت افزایش کیفیت اقلام ورودی

10- استفاده بهینه انرژی برای بقای همیشگی

 لطفا در صورت نیاز به محصولات صنعت روشنایی پارس شهاب با شماره تلفن 05137130000 و 09396718656 تماس گرفته تا کارشناسان ما در بازرگانی سپهران میزبان صدای گرم شما عزیزان باشند. 

پارس شهاب

 

  

 

فهرست موضوعات

 
ورود به فروشگاه
 
افراتناب
 
پارس شعاع توس
 
 
امید پدیده
 
ارسال سریع 
 
 
 تجهیزات شبکه یوکی نت
 
 سیم و کابل شهاب جم
 
پارسه شید