آیتم 0
ثبت سفارش
تعداد
عنوان

روشنایی پارس شهاب

آشنایی با كارخانه لامپ و روشنایی پارس شهاب

روشنایی پارس شهاب (سهامی عام) به عنوان نخستین و بزرگترین تولیدکننده انواع لامپ با سرمایه‌گذاری مشترک توشیبای ژاپن تأسیس گردید و اولین لامپ التهابی و فلورسنت ایران را تولید نموده است. کارخانه شرکت روشنایی پارس شهاب در رشت، بلوار امام خمینی، میدان مصلی (توشیبا سابق) که مساحت کل آن 45000 مترمربع و مساحت زیر بنای آن 26000 مترمربع است. شرکت روشنایی پارس شهاب در سال 1348 با سرمايه گذاري اوليه 195 ميليون ريال تاسيس و در سال 1350 اقدام به بهره برداري نمود.

اکنون شرکت پارس شهاب دارای 440 نفر کارمند و متخصص می باشد. شرکت روشنایی پارس شهاب از سال 1374 در بورس اوراق بهادار تهران حضور دارد. روشنایی پارس شهاب دارای نیم قرن پیشتازی و حضور مستمر و پیوسته در صنعت روشنایی دارد. صنایع روشنایی پارس شهاب دارای 4 کارخانه بهره برداری با خطوط و گنجایش تولید و ساخت در انواع لامپ، حباب، تیوب، Gas Tube، آلومینیوم، پلاستیک، قالبسازی و... است.

شرکت لامپ و روشنایی پارس شهاب بزرگترین تولیدکننده انواع لامپ روشنایی در کشور است، ضمن ارج نهادن به خواسته‌ها و نظرات مشتریان و گروه‌های ذی‌نفع در راستای اهداف اصلی خود یعنی دستیابی به بالاترین سطوح رضایتمندی مشتریان و حفاظت از محیط زیست و منابع ملی ضمن رعایت استانداردهای کاری و تعهد به رعایت مقررات و الزامات قانونی مربوط به محصول و جنبه‌ها و پیامدهای زیست‌ محیطی مرتبط و به کارگیری یک سیستم مدیریت کیفیت و زیست محیطی اثر بخش و کارآمد با انتخاب الگوی استانداردهای بین‌المللی ISO 14001:2004، ISO 9001:2008، ISO 10002:2014، ISO 10004:2012 اهداف محوری زیر را سرلوحه حرکت خود در مسیر بهبود مداوم سازمان قرار داده است:

1- افزایش رضایتمندی مشتریان و تامین به هنگام نیازهای آنان و توجه ویژه به نظرات ایشان در خصوص کیفیت محصولات شرکت روشنایی پارس شهاب

2- پیگیری و رسیدگی سریع و مناسب به شکایات مشتریان

3- اعتلای کیفیت محصولات و حفظ اعتبار و حسن شهرت شرکت لامپ پارس شهاب

4- کاهش ضایعات و توقفات خطوط تولید

5- پیگیری و انجام توصیه‌ها و پیشنهادات طرف‌های ذینفع مرتبط با محیط زیست

6- ارتقاء سطح آگاهی و آموزش کارکنان

7- شناسایی، ارزیابی و کنترل جنبه‌های زیست محیطی و کاهش اثرات زیست محیطی نامطلوب

8- بهبود مستمر سیستم مدیریت کیفیت و الزامات قانونی زیست محیطی

9- برقراری روابط سودمند متقابل دراز مدت با تامین‌کنندگان در جهت افزایش کیفیت اقلام ورودی

10- استفاده بهینه انرژی برای بقای همیشگی

 لطفا در صورت نیاز به محصولات صنعت روشنایی پارس شهاب با شماره تلفن 05137130000 و 09396718656 تماس گرفته تا کارشناسان ما در بازرگانی سپهران میزبان صدای گرم شما عزیزان باشند. 

پارس شهاب

 

  

 

فهرست موضوعات

راهنمای خرید
ورود به فروشگاه
 
ارسال سریع
 
پارس شعاع توس
 
سیم و کابل شهاب جم
 
امید پدیده
 
پارسه شید