آیتم 0
ثبت سفارش
تعداد
عنوان

پارت الکتریک

پارت الکتریک (Part Electric) از جمله تولید کنندگان محصولات الکتریکی در سطح کشور است. شرکت پارت الکتریک در سال ۱۳۶۴ شروع به فعالیت نموده است و هم اکنون بعد از سال‌ها فعالیت تبدیل به یکی از معتبرترین برندها در زمینه تولید محصولات متنوع الکتریکی به شمار می‌رود. شرکت پارت الکتریک به عنوان تولید کننده ایرانی محصولات الکتریکی توانسته با تولید محصولات متنوع و با کیفیت و پشتوانه حضور 36 ساله، به برندی قابل اتکا و اطمینان در حوزه تجهیزات الکتریکی در بازار ایران و منطقه تبدیل شود. 

شرکت پارت اکتریک فضای تولیدی خود را مساحت ۱۰۰۰۰ متر مربع تاسیس نموده و صدها هزار پرسنل و زنجیره تامینی را که شامل تعدادی کارخانه و کارگاه و شبکه فروش مویرگی در سطح خاورمیانه می‌باشد تحت پوشش دارد. پارت الکتریک به دلیل سابقه و کیفیت مدیریت سال‌ها است که وظیفه تنظیم بازار و جلوگیری از ورود رقبای خارجی در بازار ملی را نیز بر عهده دارد.

راه اندازی آزمایشگاه کنترل کیفیت، اخذ نشان استاندارد ایران به علاوه گواهینامه کیفیت اروپا (CE) گواه کیفیت بالای محصولات برند پارت الکتریک می باشد. شرکت پارت الکتریک در طول فعالیت ۳۵ ساله خود با بهره‌گیری از پرسنل مجرب و متخصص، احداث آزمایشگاه‌های پیشرفته و استاندارد و استفاده از شیوه‌های روز جهانی برای تولید محصول توانسته است محصولات با کیفیتی را به بازار عرضه نماید.

همچنین شرکت پارت الکتریک در راستای فعالیت خود بارها گواهینامه‌های معتبر کیفی را نیز کسب نموده است. از آن جمله می‌توان به دریافت گواهینامه کیفیت اروپا و اخذ لوح طلایی بهترین واحد کیفی در سال‌های متمادی از سال ۱۳۹۱ و ۱۳۹۲ اشاره نمود.

شاید بیشتر افرادی که به دنبال خرید سیم سیار چند راهی برق یا محافظ نوسان برق بوده باشند با محصولات پارت الکتریک Part Electric آشنا باشند اما سبد کالایی محصولات شرکت پارت الکتریک، تنوع بسیار بالاتری دارد. همچنین می توانید اکثر محصولات برند پارت الکتریک را در سایت ما مشاهده و با چند کلیک خرید نمایید.

تماس با واحد بازرگانی سایت: 05137130000 داخلی 5

تماس با واحد پشتیبانی سایت: 09396718656

با تامین الکتریک همراه باشید در هفته های آینده محصولات پارت الکتریک بارگزاری می شود.

با تشکر تیم فروشگاه آنلاین تامین الکتریک
  • وضعیت
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • پرفروشترین
  • ارزانترین
  • گرانترین
  • الفبا
  • محبوب ترین