آیتم 0
ثبت سفارش
تعداد
عنوان

سیم و کابل افشان

سیم افشان یکی از پرکاربردترین انواع سیم برق است. این سیم‌ها در سیم‌کشی ساختمان‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند. این سیم تک رشته ای هادی است و از عایق آمیزه پلیمر PVC نوع C پوشیده شده است. سیم افشان نسبت به سیم مفتول انعطاف بیشتری دارد. به همین دلیل در کاربردهایی که نیاز است سیم حرکت کند، از سیم‌های افشان استفاده می‌شود.

سیم‌های افشان دارای انواع مختلفی هستند. مدل‌های مختلف این نوع سیم با توجه به هادی موجود در آن شناخته می‌شود. در واقع سیم‌های افشان استاندارد باید هادی از جنس مس داشته باشند. اما در بازار سیم‌هایی با هادی مسی، آلومینیومی و آلومینیوم پوشش با مس وجود دارد. برخی دیگر از سیم‌ها نیز با هادی درونی آهنی ساخته می‌شوند. نوع فلز به کار رفته برای تولید هادی سیم در مقاومت آن تأثیرگذار است.

کابل افشان کابل قابل انعطاف یا کابل انعطاف پذیر از دو یا چند سیم تک رشته افشان که هادی آن از جنس فلز مس است و عایق  موجود در سیم های آن نیز در کابل های سبک آمیزه پلیمر (PVC پی وی سی) از نوع پلیمر PVC/D  و در کابل های افشان قدرت آمیزه پلیمر PVC پی وی سی از نوع پلیمر PVC/A می باشد تشکیل شده است.

بدون شک آشنایی مختصری با کابل افشان دارید اگر کابل‌های افشان را تهیه کنید، قطعاً مزیت‌های زیادی شامل حال شما می‌شود که از جمله آن‌ها می‌توان به بهبود عملکرد کابل، صرفه جویی در فضا، مقاوم در برابر خوردگی، انعطاف‌پذیری فوق العاده، چند کاره بودن و... اشاره کرد؛ در حقیقت سیم و کابل‌های افشان کاربردهای بسیار وسیع و گسترده‌ای دارند که می‌توان گفت یک محصول همه جانبه است که برای پروژه‌های مختلف موقت و دائمی می‌توان از آن استفاده کرد. در حقیقت مهم‌ترین کاربردی که این کابل‌ها دارند سیم کشی داخلی ساختمان‌های مختلف است که البته کاربرد کابل افشان منحصر به این مورد نیست، بلکه برای موارد مختلفی همچون پمپ آب، در صنایع مختلف و نیروگاه‌ها و غیره مورد استفاده قرار می‌گیرد؛ چرا که این کابل‌ها از انعطاف‌پذیری فوق العاده و قدرت بی‌نظیر دارند.

تماس با واحد بازرگانی سایت: 05137130000 داخلی 5

تماس با واحد پشتیبانی سایت: 09396718656

با تامین الکتریک همراه باشید. در هفته های آینده مطلب سیم و کابل افشان تکمیل تر می شود.

با تشکر تیم فروشگاه آنلاین تامین الکتریک
  • وضعیت
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • پرفروشترین
  • ارزانترین
  • گرانترین
  • الفبا
  • محبوب ترین