آیتم 0
ثبت سفارش
تعداد
عنوان

شرکت صنعتی پارس فانال

شرکت صنعتی فانال آلمان در دهه 1970 توسط شرکت وستینگ ‌هاوس آمریکایی در آلمان تأسیس شد. این شرکت با ارائه تجهیزاتی متفاوت باکیفیتی برتر در صنعت برق به فعالیت و تولید این تجهیزات پرداخت و خود را به جهانیان معرفی نمود. در سال 1363 شرکت صنایع الکتریکی پارس حفاظ در ایران تأسیس شد. این شرکت بعد از یک دهه فعالیت موفق، با نظارت و مشارکت بخش فنی شرکت فانال آلمان و بخش دولتی ایران فعالیت خود را در زمینه تولید تجهیزات برق صنعتی تحت عنوان پارس فانال آغاز کرد. شرکت پارس فانال تولیدکننده اقلام برق صنعتی تحت لیسانس آلمان در ایران می‌باشد که هم‌اکنون توسط بخش خصوصی مدیریت می‌شود.

این شرکت با تلاش مدیران و بهره‌گیری از نیروی انسانی مجرب، متعهد و متخصص و به‌کارگیری ماشین‌آلات و تجهیزات پیشرفته، با ارائه محصولاتی باکیفیت و منحصربه‌فرد، اطمینانی دوباره را به جریان علمی، صنعتی و تجاری صنعت برق کشور تقدیم می‌کند. کلیه محصولات شرکت پارس فانال دارای 2 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می‌باشد که این خود نشان‌ دهنده اطمینان از کیفیت محصول تولیدی این شرکت می‌باشد. کلیه مراحل تولید و فروش این شرکت از سال 1381 بر اساس سیستم مدیریت کیفیت TUV اتریش که در آن مشتری مداری جزء اصول خط‌ مشی شرکت می‌باشد انجام می‌گیرد.

شرکت پارس فانال در حال حاضر تولیدکننده انواع تجهیزات برق صنعتی اعم از کلید اتوماتیک کامپکت،کنتاکتور، کلید مینیاتوری، کلید حرارتی، کلید محافظ جان، شستی، چراغ سیگنال، انواع تایمر، لیمیت سوئیچ، میکرو سوئیچ، کلید سکسیونری، فیوز کاردی، ترانس جریان، رگلاتور بانک خازنی، نرو مادگی صنعتی و ... می‌باشد که باکیفیتی خوب به بازار عرضه می‌شود.

تماس با واحد بازرگانی سایت: 05137130000 داخلی 5

تماس با واحد پشتیبانی سایت: 09396718656

با تامین الکتریک همراه باشید در هفته های آینده مطلب برند پارس فانال کامل تر می شود.

با تشکر تیم فروشگاه آنلاین تامین الکتریک