آیتم 0
ثبت سفارش
تعداد
عنوان

محصولات شرکت زیمنس

زیمنس بزرگترین شرکت تولیدی صنعتی در اروپاست و با مهندسی دقیق و تولید انبوه در اغلب کشورهای جهان به‌عنوان پرچم‌دار در صنعت جهان شناخته میشود و مقر اصلی آن در شهر «مونیخ» است. شرکت زیمنس در حال حاضر در 4 زمینه اصلی سلامت، انرژی، صنعت و زیرساخت فعالیت دارد. این کمپانی در سرتاسر جهان دارای شعبه‌ها و مراکز نمایندگی و فروش بسیاری می باشد . شعار سازمانی شرکت زیمنس  Ingenuity for lifeمی‌باشد که به معنی نبوغ برای زندگی است. در سال 2020 شرکت زیمنس تصمیم به اصلاح ساختار کرد و سه شرکت با مدیریت جداگانه  با هدف تمرکز بر 3 بخش مختلف به نام های زیر تشکیل داد . 

Siemens Energy
Siemens AG
Siemens healthineers

نقش مهم زیمنس در تاریخ برق و صنعت :

ورنر فون زیمنس با پیروی از تحقیقات و تجربه‌های مایکل فارادی، اصول ساخت دینام را فراگرفت و اولین ماشین دینام را به‌عنوان اولین نسل از ژنراتورهای بزرگ امروزی تولید کرد. زیمنس برخلاف دیگر به‌سرعت به ارزش اقتصادی آن پی برد و در اولین اقدام، در سال 1867 حق تجاری‌سازی ماشین دینام را به نام خود ثبت کرد؛ و ده سال بعد امکان تولید و توسعه انبوه آن را نیز به وجود آورد.رونمایی از این محصول، شروع عصری جدید را در صنعت برق نوید می‌داد. درواقع توانایی تولید و توزیع انرژی الکتریکی در مقیاس‌های بزرگ، شتابی زیاد به صنعت برق جهان داد. پس‌ازاین اتفاق، مهندسی ولتاژ بالا حضور جدی‌تری در صنایع پیدا کرد.

تاریخچه زیمنس :

ورنر زیمنس جوان کشاورز زاده‌ای بود که به رشته برق علاقه داشت و با تلاش و پشتکار فراوان توانست شرکتی را که امروزه نیز به همان نام خانوادگی خودش شناخته می‌شود، تأسیس کند. در طی چندین سال برادران، پسران و نوادگان ورنر، مدیریت شرکت زیمنس را بر عهده گرفتند و از آن در برابر اتفاقات جنگ جهانی اول و دوم و رقبای ابرقدرت بزرگ بازار جهانی محافظت نمودند.  

تاریخچه حضور زیمنس در ایران و کمک به پیشرفت ایران:

ارنست هولتزر نقشی اساسی در اولین حضور زیمنس در ایران داشت. او در سال 1864 و برای آموزش مهندسان تلگراف ایرانی به کشور سفر کرد و فعالیت آموزشی خود را در دارالفنون پی گرفت. او مدیریت پیاده‌سازی خطوط تلگراف از کاشان تا اصفهان و از اصفهان تا آباده را نیز بر عهده داشت. با کمک او، ایران صاحب اولین خطوط تلگراف داخلی شد.

تماس با واحد بازرگانی سایت: 05137130000 داخلی 5

تماس با واحد پشتیبانی سایت: 09396718656

با تامین الکتریک همراه باشید در هفته های آینده مطلب برند زیمنس کامل تر می شود.

با تشکر تیم فروشگاه آنلاین تامین الکتریک
  • وضعیت
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • پرفروشترین
  • ارزانترین
  • گرانترین
  • الفبا
  • محبوب ترین