آیتم 0
ثبت سفارش
تعداد
عنوان

گیگاسل

گیگاسل، برند ثبت شده شرکت نینگبو گیگاسل الکترونیک میباشد. گیگا به معنای 10 به توان 9 یا یک میلیارد است و در کاربرد به معنای بسیار بزرگ و نامحدود میباشد. شرکت نینگبو گیگاسل الکترونیک در بندر  نینگبو ، یکی از مراکز اصلی تولید محصولات الکترونیکی در چین و از شهرهای مهم اقتصادی در چین، واقع شده است و از آنجا که بندر است نقل‌وانتقال باتری‌های گیگاسل به سراسر جهان را با سهولت همراه کرده است. این کارخانه بیش از 20 سال قدمت تولید در صنعت باتری داشته و امروز با داشتن 12 دستگاه تمام اتومات با سرعت بالا قادر به تولید طیف وسیعی از محصولات باطری از جمله آلکالاین، زینک کربن ودر کل باتری های غیر قابل شارژ میباشد. امروزه محصولات گیگاسل در سراسر دنیا به خصوص  آمریکای شمالی و کشورهای متعدد اروپایی و طبق استانداردهای بین المللی توزیع میگردد.

گیگاسل همراه محیط زیست :

کادمیوم عنصری شیمیایی است که در صنایع مختلفی از جمله باطریها، آلیاژهای بلبرینگ، لامپ تصویر و غیره به کار می رود. این عنصر و محلول ترکیبات آن حتی به میزان کم، سمی هستند و در اندا مها و محیط زیست ایجاد آلودگی می کند. جیوه نیز از عناصر شیمیایی و بسیار پرکاربرد در صنعت است که در ترکیبات مختلف شیمیایی وجود دارد. متاسفانه جیوه نیز تأثیرات سوء بر سلامتی داشته و براحتی از طریق تنفس، گوارش و پوست قابل جذب است. گیگاسل افتخار دارد که با بکارگیری تکنولوژی و دستگاه های جدید، تولید باطری های خود را بدون استفاده از جیوه و کادمیوم انجام دهد.

شعار گیگاسل :

شعار شرکت گیگاسل این است که بجای «صنعت باتری» باید در «صنعت مردم» فعالیت داشت و مشتری‌ها مهم‌ترین بخش در فرایند تولیدی این شرکت هستند. 

تامین الکتریک و گیگاسل : 

تامین الکتریک همواره در پی تامین باتری با بهترین قیمت و کیفیت برای مشتریان خود بوده و اکنون علاوه بر باتری های کملیون ، وستینگهاوس و OMV  تامین کننده باتری های گیگاسل برا مشتریان خود است . 

تماس با واحد بازرگانی سایت: 05137130000 داخلی 5

تماس با واحد پشتیبانی سایت: 09396718656

با تامین الکتریک همراه باشید در هفته های آینده مطلب گیگاسل کامل تر می شود.

با تشکر تیم فروشگاه آنلاین تامین الکتریک
  • وضعیت
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • پرفروشترین
  • ارزانترین
  • گرانترین
  • الفبا
  • محبوب ترین