آیتم 0
ثبت سفارش
تعداد
عنوان

سیم و کابل اطلس خراسان

سیم و کابل اطلس خراسان از سال 1388 فعالیت حرفه ای و رسمی خود را آغاز کرد و عرضه کننده سیم و کابل در متراژهای مختلف با تاییدیه شرکت توانیر می باشد. 

حیطه کاری سیم و کابل اطلس خراسان: 

هدف این شرکت تولید انواع سیم و کابل در تاروپود PVC است؛ این سیم و کابل‌ها عموما برای انواع لوازم خانگی، سیم ‌کشی مدارها و تجهیزات برقی و سیم‌کشی منزل کاربرد دارند. همچنین PVC باعث می‌شود که از انواع آتش سوزی‌های ناشی از اتصالات معیوب جلوگیری به عمل آید. محدوده دمای قابل تحمل برای PVC بین ۴۰ تا ۱۰۵ درجه سانتی‌گراد است.

اعتبارات  سیم و کابل اطلس خراسان :

موفقیت در دریافت گواهینامه ‌های ملی، گواهینامه انجمن صنفی سیم و کابل و تأییدیه توانیر از افتخارات این شرکت می باشد. 

محصولات سیم و کایل اطلس خراسان : 

۱. کابل‌های کواکسیال:

این کابل در انتقال فرکانس‌های بسیار بالا در انواع فرستنده‌ها و گیرنده‌ها مثل کامپیوترها، رادیوها، تلویزیون‌ها و دوربین‌های مدار بسته به کار گرفته می‌شود. هادی این کابل از مس آنیل شده و روکش آن از PVC است.

۲. کابل های انعطاف پذیر سبک:

این کابل از انواع کابل‌های ورودی و اتصال در وسایل برقی، لوازم خانگی و ماشین آلات به کار گرفته می‌شود. هادی این کابل از مس و روکش آن از pvc است.

۳. سیم های انعطاف پذیر:

این نوع از سیم‌ ها در نصب داخل انواع وسایل برقی و نیز حفاظت از انواع سیستم‌ های روشنایی در محیط‌ های خشک زیر گچ به کار گرفته می‌شوند. هادی این سیم از مس و عایق آن از PVC است.

۴. سیم های نصب ثـابت:

این نوع از سیم در سیم‌کشی داخلی انواع تابلو و توزیع کننده‌های برق به کار گرفته می‌شود. همچنین از این سیم می‌توان در انواع لوله و زیر گچ نیز استفاده کرد. هادی این سیم از مس و عایق آن از PVC است.

۵. کابل های انعطاف پذیر:

از انواع کابل‌های منعطف می‌توان به این کابل اشاره کرد که برای استفاده در انواع لوازم خانگی مثل یخچال و ماشین لباس شویی به کار گرفته می‌شود. هادی این کابل از مس و روکش آن از پی وی سی است.

۶. کابل های قدرت با روکش pvc:

این کابل برای تأمین انرژی الکتریکی در فضای باز، زیر خاک، داخل آب، داخل ساختمان، نیروگاه‌ها، مصارف صنعتی، کانال‌های کابل کشی به کار گرفته می‌شود. هادی و روکش این کابل نیز به همان ترتیبی است که ذکر شد.

۷. کابل های نصب ثابت سبک: 

این کابل در مصارف صنعتی و کابل کشی داخل ساختمان به کار گرفته می‌شود. هادی و عایق سیم به همان ترتیب ذکر شده است.

۸. کابل های کنترل افشان شیلددار:

این کابل برای استفاده در تابلو فرمان در مکان‌هایی که میدان مغناطیسی در آن مکان وجود دارد به کار گرفته می‌شود. عایق این نوع کابل از pvc نوع D است.

تامین الکتریک و سیم و کابل اطلس خراسان 

ما اینجا در تامین الکتریک سپهران به عنوان نماینده محصولات سیم و کابل اطلس خراسان مفتخریم تا به شما عزیزان بهترین قیمت را به همراه پشتیبانی و مشاوره رایگان ارائه دهیم.

تماس با واحد بازرگانی سایت: 05137130000 داخلی 5

تماس با واحد پشتیبانی سایت: 09396718656

با تامین الکتریک همراه باشید در هفته های آینده مطلب برند سیم و کابل اطلس خراسان کامل تر می شود.

با تشکر تیم فروشگاه آنلاین تامین الکتریک
  • وضعیت
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • پرفروشترین
  • ارزانترین
  • گرانترین
  • الفبا
  • محبوب ترین