آیتم 0
ثبت سفارش
تعداد
عنوان

سیم و کابل سهند

سیم و کابل سهند یکی از برترین تولیدکننده‌های سیم و کابل در ایران است و توانسته حجم وسیعی از نیازهای مصرف داخلی را برطرف کند. محصولات این شرکت با کشورهای خارجی رقابت می‌کند. همین‌طور محصولات خود را به کشور‌های خاورمیانه و بعضی از کشورهای اروپایی صادر می‌کند. سیم و کابل سهند در سال 1374 در زمینه تولید سیم و کابل فشار ضعیف فعالیت خود را آغاز کرده است. کارخانه سهند با 12800 مترمربع مساحت، توانایی تولید 3000 تن از انواع سیم و کابل را دارد.

محصولات شرکت سهند: 

کابل های فشار ضعیف: تشکیل شده‌ از از رشته‌های مسی هستند . علاوه بر آن در ولتاژ بین 300 تا 1 کیلوولت به کار می‌روند. این نوع کابل‌ها روکشی از جنس پلاستیک فشرده، پی وی سی و دیگر موارد پوشانده می‌شوند تا از خطرات و شار الکتریکی جلوگیری کنند.

کابل مخابراتی: این کابل وظیفه انتقال داده‌ها را برعهده دارد و به عنوان کابل ارتباطی شناخته می‌شود. با پیشرفت تکنولوژی ساختار این کابل‌ها نیز دچار تغییر و پیشرفت‌های زیادی شده است چرا که این کابل ها از عوامل بسیار مهم برای برقراری ارتباط، محسوب می‌شود.

کابل‌های خودنگهدار: این کایل ها برای انتقال و توزیع نیرو در خطوط هوایی استفاده می‌شود و از سری کابل‌های قدرت محسوب می‌شود که دارای روکش است. معمولا این نوع کابل بر روی دکل‌ها و پایه‌های توزیع برق، به همرا یک نگهدارنده نصب و نکه داشته می‌شود.

کابل کنترل: این نوع کابل متشکل از چند رشته است. هر رشته از این کابل از انتقال سیگنال‌های کنترلی در مدارهای کنترلی محافظت می‌کند یا آن‌ها را اندازه‌گیری می‌کند. همچنین دستورات کنترل تجهیزات را در محیط صنعتی امکان‌پذیر می‌کند. برای متصل کردن قسمت‌های مختلف دستگاه در خط‌های تولید نیز از این کابل استفاده می‌شود. مواد اولیه در ساختار این نوع کابل بسیار مقاوم است. کابل ابزار دقیق سهند جهت انتقال دیتا در اتاق‌های کنترل، دستگاه پست برق و صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. همین‌طور از مدار در برابر نویز و تداخل آن‌ها جلوگیری می‌کند. و انواع کابل‌های شیلددار، کانسنتریک، کابل‌های ضدحریق و ....

اعتبارات شرکت سهند: 

تاییدیه از موسسه پژوهشگاه نیرو،
گواهینامه کیفیت از شرکت توانیر،
تایید صلاحیت از شرکت نیروی برق
تولید بر طبق استاندارد بین‌المللی CE

تماس با واحد بازرگانی سایت: 05137130000 داخلی 5

تماس با واحد پشتیبانی سایت: 09396718656

با تامین الکتریک همراه باشید در هفته های آینده مطلب برند سیم و کابل سهند کامل تر می شود.

با تشکر تیم فروشگاه آنلاین تامین الکتریک
  • وضعیت
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • پرفروشترین
  • ارزانترین
  • گرانترین
  • الفبا
  • محبوب ترین