آیتم 0
ثبت سفارش
تعداد
عنوان

لامپ ادیسونی

لامپ‌ ادیسونی نمونه تازه‌ای از لامپ‌های ال‌ای‌دی با ترکیب تکنولوژی به‌ روز و قدیمی است. دقیقاً مشابه با نور لامپ‌های حبابی رشته‌ای، این نوع لامپ‌های ال‌ای‌دی فیلامنتی، منجر به تولید نور آفتابی با مصرف انرژی بهینه می‌شوند.

انواع لامپ ادیسونی

لامپ ادیسونی هفت رنگ

لامپ ادیسونی قلبی

لامپ ادیسونی ستاره ای

لامپ ادیسونی خیاری

لامپ ادیسونی حبابی

کاربرد لامپ ادیسونی

لامپ ادیسونی پرکاربردین نمونه‌ای از لامپ‌ها در مراکز عمومی و در کل مراکزی است که زیبایی بر روشنایی ارجح‌تر است. لامپ فلامینتی، روشنایی بسیار مناسبی دارند. جلوه‌های لامپ ادیسونی، چشم‌ها را جذب می‌کنند؛ به‌همین دلیل مصارف لامپ ادیسونی بسیار گسترده و متفاوت است و همچنین طرفداران زیادی دارد. در دکوراسیون منازل و محیط های خارج از منزل نیز از لامپ های ادیسونی استفاده می کنند.

کافی شاپ‌ها یکی از بهترین و برترین مکان‌ها برای استفاده از لامپ‌ فلامینتی هستند؛ علاوه بر کافی شاپ‌ها، رستوران‌ها نیز گزینه بسیار مناسبی برای استفاده از لامپ های ادیسونی هستند؛ به‌ این دلیل که روزانه افراد بسیار زیادی از این نوع مراکز بازدید می‌کنند. این موضوع یکی از برترین گزینه‌های بازاریابی برای این نوع مکان‌ها است؛ مراکز خرید، از دیگر مشتریان این محصول به‌شمار می‌روند، زیرا روشنایی در این صنف اهمیت بسیاری دارد. همینطور لامپ های ادیسونی نوری خیره کننده به مشتری هدیه می دهد که باعث جذابیت آن می شود.

ترکیب نور لامپ ادیسونی با نور سفید بسیار جذاب و زیبا است؛ بسیاری فروشگاه‌ها، از این نوع لامپ استفاده می‌کنند. آتلیه‌های عکاسی از دیگر مشتریان لامپ های ادیسونی هستند. یک عکاس حرفه‌ای، به نور‌پردازی مناسب و با طیف‌های مختلف نوری نیاز دارد. برای بالاتر‌ بردن کیفیت عکس، با‌ توجه به متفاوت بودن رنگ و طیف، لامپ ادیسونی بسیار مناسب و کاربردی است. با به‌کار‌بردن این نوع لامپ، عکس واضح‌تر و با کیفیت‌تری گرفته می‌شود. لامپ ادیسونی با داشتن اشکال مختلف، نورپردازی منحصر به‌ فردی برای شما ایجاد می‌کند.

قیمت لامپ ادیسونی

لامپ‌های ادیسونی، در گروه لامپ‌های LED قرار می‌گیرد که با تلفیقی از فناوری‌های جدید و قدیم، به بازار عرضه شده اند. یکی از خصوصیات برجسته لامپ های ادیسونی، این است که با مدنظر قرار دادن مصرف بهینه انرژی، نور را تولید کرده و موجب صرفه جویی در مصرف برق می‌شوند.

لامپ های ادیسونی در دو مدل لامپ LED و لامپ فیلامنتی تهیه می‌گردند و مشتریان قادرند متناسب با نیازی که دارند یکی از این نوع لامپ‌ها را خریداری نمایند. در حال حاضر از لامپ‌های تنگستنی به‌ روز استفاده می‌شود که تلفیقی از لامپ رشته‌ای و لامپ LED هستند؛ به‌همین علت این محصولات مصرف انرژی اندکی دارند و علاوه بر‌این می توانند نور مطلوبی را نیز تولید نمایند.

تماس با واحد بازرگانی سایت: 05137130000 داخلی 5

تماس با واحد پشتیبانی سایت: 09396718656

با تامین الکتریک همراه باشید در هفته های آینده مطلب لامپ ادیسونی و برندهای آن کامل تر می شود.

با تشکر تیم فروشگاه آنلاین تامین الکتریک
  • وضعیت
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • پرفروشترین
  • ارزانترین
  • گرانترین
  • الفبا
  • محبوب ترین