آیتم 0
ثبت سفارش
تعداد
عنوان

محصولات اشنایدر الکتریک Schneider Electric

اشنایدر الکتریک Schneider Electric شرکت تجهیزات الکتریکی فرانسوی است، که یکی از فعالترین تولیدکنندگان محصولات و تجهیزات اتوماسیون صنعتی در دنیاست. شرکت اشنایدر الکتریک در زمینهٔ مهندسی برق و تولید تجهیزات الکترونیکی و الکتریکی، همچنین تولید تجهیزات، توزیع و انتقال انرژی الکتریکی فعّالیت می‌کند. اشنایدر الکتریک به دلیل کیفیت بالای محصولات و تجهیزات صنعتی و سابقه چندین ساله اعتماد مصرف کنندگان را به خود جلب کرده است. یکی از شاخه های فعالیت اشنایدر الکتریک فرانسه برق و اتوماسیون صنعتی است که عمده ترین و پرکاربردترین محصولات آن را شامل می شود.

تاریخچه پیدایش برند اشنایدر الکتریک:

برادران اشنایدر در اوایل قرن ۱۹ با تشکیل شرکت اشنایدر الکتریک در زمینه صنایع فولاد، آهن و ماشین آلات سنگین و کشتی سازی فعالیت خود را آغاز کردند. پس از آن در سال ۱۹۱۹ با تأسیس شرکت اشنایدر در آلمان و همکاری با شرکت وستینگهاوس در زمینه تولید موتورهای الکتریکی، تجهیزات تابلو برق و سایر تجهیزات الکتریکی برای نیروگاه ها و لوکوموتیوهای برقی فعالیت خود را توسعه دادند.

در اواخر قرن بیستم این شرکت با تأکید بیشتر بر صنعت برق، خرید کارخانجات تله مکانیک، اسکوئردی و مرلن ژرن، گروه اشنایدر الکتریک را در فرانسه ابداع نموده و دفتر و شرکت اصلی را هم در فرانسه و در شهر گرنوبل دائر کرده است؛ همچنین با مالکیت کارخانه Lexal – دومین توزیع کننده صنعت برق در اروپا – فعالیت خود را در زمینه محصولات بازار ساختمان گسترش داد است. شرکت اشنایدر در طی سالیان متوالی با تأسیس شعب مختلف در بسیاری از کشورهای جهان، از پیشگامان صنعت برق است.

لطفاً در صورت درخواست محصولات شرکت اشنایدر الکتریک Schneider Electric و اطلاع از قیمت و موجودی کالا با مشاوران ما تماس بگیرید. خوشحال خواهیم شد میزبان صدای گرم شما عزیران باشیم و بهترین محصولات شرکت اشنایدر را با کمترین قیمت در اختیارتان قرار دهیم.

تماس با واحد بازرگانی سایت: 05137130000 داخلی 5

تماس با واحد پشتیبانی سایت: 09396718656

با تامین الکتریک همراه باشید در هفته های آینده مطلب برند اشنایدر الکتریک کامل تر می شود.

با تشکر تیم فروشگاه آنلاین تامین الکتریک
  • وضعیت
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • پرفروشترین
  • ارزانترین
  • گرانترین
  • الفبا
  • محبوب ترین