آیتم 0
ثبت سفارش
تعداد
عنوان

محصولات لگراند

لگراند یک شرکت صنعتی فرانسوی است که در لیموژ فرانسه واقع شده است. شرکت لگراند در فروش محصولات و تجهیزات الکتریکال و شبکه، یکی از شرکت های پیشتاز جهان می باشد. در سال 2011، لگراند بزرگ ترین شرکت دنیا در زمینه کلید و پریز (با داشتن 20 % بازار جهانی) و در زمینه مدیریت کابل از جمله ترانک لگراند (با داشتن 15% بازار جهانی) شناخته شد، که 75 درصد از گردش مالی شرکت لگراند را در سطح بین المللی تامین میکرد. شرکت لگراند، در 27 کشور، در حداقل یکی از زمینه های اصلی کسب و کار خود پیشتاز بازار است. لگراند در هند مقام دوم را در فروش کلید و پریز و مقام اول را در فروش فیوز مینیاتوری و تابلوهای توزیع دارد. گروه لگراند در حال گسترش دامنه محصولات خود با بهره گیری از "فن آوری های صرفه جویی در انرژی" و "توسعه پایدار" میباشد، و همچنین محصولات جدیدی برای "نصب سلول های فتوولتائیک" و "کنترل روشنایی" به تولیدات خود افزوده است.

تولیدات شرکت لگراند بالغ بر 100000 عنوان محصول است که با توجه به آزمایشگاههای فنی و تکنولوژی کامپیوتری و الکتریکی در سطح دنیا می باشد. شرکت لگراند پاسخگوی کلیه نیازهای پروژه های شبکه و برق می باشد زیرا به دلیل دارا بودن طیف وسیعی از محصولات و همچنین رضایت مشتریان را همواره مبنای کارهای خود قرار داده است. شرکت لگراند تنوع محصولات تولیدی خود را مطابق با نیازهای روز بازار جهانی قرار داده است. هنگامی که شما لگراند را انتخاب می کنید، رهبر جهان زیرساخت های برق و دیجیتال در صنعت ساخت و ساز، در حال ارائه خدمات برای شماست و از متخصصانی که از طراحی تا تکمیل پشتیبانی می کنند کمک می گیرید و به شما کمک می کنند که پروژه خود را انجام دهید. شما میتوانید از میان گزینه های نوآورانه این شرکت برای ساخت راه حل ها و انتخاب سیستم هایی که از آخرین پیشرفت های تکنولوژی استفاده می کنند، انتخاب کنید. شرکت لگراند فرانسه در سال 1354 شمسی با تاسیس شرکت صنایع الکتریکی البرز فعالیت خود را در ایران آغاز نمود. در حال حاضر این فعالیت در سه حوزه تجهیزات کابل کشی ساختار یافته، تابلوها و ادوات حفاظت توزیع برق فشار ضعیف و همچنین کلید و پریزها متمرکز شده است.

شما سروران می توانید خرید مطمئن محصولات لگراند فرانسه از مجموعه بازرگانی سپهران که نماینده لگراند فرانسه در ایران است را تجربه کنید. شرکت لگراند LEGRAND جزء برترین شرکت های جهان در زمینه عرضه محصولات و تجهیزات الکتریکال و شبکه است. محصولات شرکت لگراند شامل کابل شبکه، کیسون شبکه، باس کف خواب، کلید و پریز، پچ پنل، پچ کورد و ترانکینگ است. به دلیل نوسانات قیمت لطفاً در صورت درخواست یا خرید محصولات لگراند با مشاوران ما تماس بگیرید. خوشحال خواهیم شد میزبان صدای گرم شما عزیران باشیم و بهترین محصولات و برند ها را با کمترین قیمت در اختیارتان قرار دهیم.

تماس با واحد بازرگانی سایت: 05137130000 داخلی 5

تماس با واحد پشتیبانی سایت: 09396718656

با تامین الکتریک همراه باشید در هفته های آینده مطلب برند لگراند کامل تر می شود.

با تشکر تیم فروشگاه آنلاین تامین الکتریک
  • وضعیت
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • پرفروشترین
  • ارزانترین
  • گرانترین
  • الفبا
  • محبوب ترین