محصولات روشنایی پارس شعاع توس

در صنعت نور و روشنایی تا به امروز خیلی از اشخاص در تلاش بوده اند تا بهترین و با کیفیت ترین نوع محصولات روشنایی را طراحی و تولید کنند. بازار رقابتی صنعت نور و روشنایی به گونه ای است که در مدت کوتاهی یک برند به ثبت رسیده و شروع به فعالیت می کند و کمتر شرکتی پیدا می شود که محصولات با کیفیت و با گارانتی اصلی تهیه و طراحی کند. در دهه 90 خورشیدی یک شرکت تولیدکننده لوازم روشنایی با شعار بزرگترین تولید کننده انواع لامپ فلورسنت و ال ای دی شروع به فعالیت و به معروفیت رسید. نام آن شرکت پارس شعاع توس است. پس از ثبت و معرفی این شرکت خیلی سریع شروع به توسعه و بالابردن راندمان کاری خود کرد. شرکت پارس شعـاع توس به ‌عنوان یکی از معروف ترین و بزرگ‌ترین تولیدکنندگان انواع لامپ‌ های فلورسـنت و لامپ LED با در اختیـار داشتن دانش فنی برتـر و برخورداری از پیشـرفته ‌ترین ماشیــن‌آلات، تجهیـزات، دستگاه‌های آزمایشـگاهی و کیفیتـی با بهــره‌گرفتن از مجـرب‌ترین مهنــدسان و متخصصـان این رشتـه و ارتبـاط مستمـر با شـرکت‌ های بـزرگ و مطـرح بین المللی در این زمینه توانسته است محصــولاتی با کیفیـت عالی و ســازگار با محیـط زیست ارائه کند. شرکت پارس شعـاع توس در راستـای تکریم حقوق مصرف کنندگان، صـرفه‌جویی در حامـل‌های انـرژی و رعایت اصـل اساسی حفـظ اشتغـال و تولیـد ملی با تولیـد انبـوه لامپ‌های کم‌ مصـرف، لامپ ال ای دی و چـراغ LED، طـراحی و سـاخت انواع بالاسـت‌های الکترونیکی رانـدمان بالا، انواع کلید‌های خودکار مینیاتوری و محافظ جان، انواع لامپ و چـراغ فلورسنت PLL و FML و چسـب برق توانسته گامی مؤثـر در توسعه و پیشـرفت کشور و اشتـغال صـدها نفر نیـروی کار بردارد و در این راه همــواره با دانش فنـی بالا و متخصصـان کارآزموده افقی روشن را در صنـعت روشنــایی، الکترونیک و الکتریک کشــور ترسـیم کرده است.

شرکت پارس شعــاع توس با در اختیار داشتن حدود 20000 مترمربع زیربنا، 500 نفــر نیروی کار به طور مستقیم و تاسیس چندین کارخانه و برند جدید، همواره یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های تولیدی در صنعت روشنایی، الکتـرونیک و الکتریک کشور بوده و در این راه روز به ‌روز به‌ دنبال پیشرفت و ترقی است.

واحد کنترل کیفیت شرکت پارس شعاع توس:

کنترل کیفیت شرکت پارس شعاع توس با به‌کارگیری کادر کارشناسی مجرب و متخصص و با استـقرار و استمرار سیستـم مدیریت کیفیت ISO 9001:2008 مـورد تأیید شرکت TUV NORD آلمان و تلاش به‌منظور انطباق فرایند‌های تولید با استاندارد‌های ملی و بین‌المللی، توانسته است در زمینۀ تولیـد انواع محصـولات روشنــایی، الکتــرونیکی و الکتریکی با کیفیـت و متعلقات آن گامی استـوار بردارد. پرسنل کنتـرل کیفیت که فارغ‌ التحصیـلان فیزیک، بـرق و الکترونیک دانشگاهی‌اند با اشراف و نظارت کامل به مواد اولیه و نحوۀ نمونه‌ برداری آن، محصولات نیم ‌ساخته حین فرایندی و محصولات نهایی، انطباق فعالیت‌ها و محصولات را در این سه مرحله با استاندارد‌های ملی و بین‌المللی و کارخانه‌ای پایش و اندازه‌گیری می‌کنند.

این واحد توانستـه است با آزمـون‌های دقیق، تهیۀ تجهیزات مدرن و کالیبره ‌شده، بازرسی ‌های هدفمند در سالن ‌های تولید و محصـولات نهایی برای کلیـد خودکار مینیـاتوری، محافـظ جان، لامپ‌‌ها و مـدول‌های ال ای دی، لامپ‌های فلــورسنت تک‌کلاهــک و بالاسـت ســرخود، چراغ لامپ‌های PLL و FML، بالاست الکترونیکی و چسب برق، نقش مهمی به‌ منظور ارتقای سطح کیفی محصولات و رضایت مشتریان ایفا کند.

کنترل کیفیت در تعامل سازنده با واحد آزمایشگاه، تولید، بازرگانی، تدارکات و... کیفیت مدنظر سازمان استاندارد را در محصولات لامپ ‌های کم ‌مصرف تک‌کلاهک و بالاست سرخود، لامپ ‌ها و مدول ‌های ال ای دی و کلید‌های خودکار مینیاتوری تأمین و پروانۀ کاربرد علامت استاندارد را برای این محصولات اخذ کرده است.

آزمایشگاه پارس شعاع توس با تجهیزات کامل و پیشرفتۀ آزمون، کادر فنی مجرب و متخصص و با استفاده از دانش روز، توانایی انجام آزمون‌های عملکردی، ایمنی و تعیین معیار مصرف انرژی انواع لامپ‌ های فلورسنت کم‌ مصرف بالاست سرخود، تک‌کلاهک و دو کلاهک خطی، لامپ و مدول‌های ال ای دی، آزمـون انـواع کلیـد خــودکار مینیــاتوری و محافظ جان و چسب برق را مطابق با استاندارد‌های مربوطه دارد.

این آزمایشگاه با استقرار سیستم مدیریت کیفیت ISO/IEC 17025، کیفیت روز افزون انجام آزمون‌ ها را هدف قرار داده و توانسته است به‌ عنوان آزمایشگاهی موفق، تأییدیه سازمان تایید صلاحیت ایران (NACI) را در استقرار سیستم کیفیت فوق اخذ کند. این آزمایشگاه مطابق با دامنۀ فعالیت خود سال ‌هاست به‌ عنوان آزمایشگاه همکار سازمان استاندارد با مراکزی همچون پژوهشگاه و ادارۀ کل استاندارد خراسان‌های رضوی، جنوبی و شمالی، قم، سمنان، کردستان و با گمرک بنادر جنوب کشور در جهت آزمون محصولات همکاری داشته و دارای گواهینامه تأیید صلاحیت آزمایشگاه همکار از طرف آن سازمان، برای آزمون انواع لامپ‌های فلورسنت کم‌مصرف، لامپ و مدول های ال ای دی و کلیـد خــودکار مینیــاتوری است.

به‌ منظور تضمین نتایج آزمون تمامی تجهیزات و دستگاه‌های مورد استفاده در این واحد از بهترین تأمین‌کنندگان داخلی و خارجی و با سطح کیفیت بسیار خوب تهیه شده است. این تجهیزات و دستگاه‌ها به‌صورت دوره‌ای با شرکت‌های تأیید صلاحیت شده، کالیبره می‌شود و مابین دوره‌های کالیبراسیون زیر نظر سرویس‌های دوره ‌ای و صحه‌گذاری داخلی قرار می‌ گیرد. همچنین این واحد ضمن آموزش کارشناسان خود، از دو نفر کارشناس دارای پروانه استاندارد نیز بهره‌مند است و لذا موفق به اخذ پروانۀ کارشناسی استاندارد حقوقی شده است.

افتخارات شرکت پارس شعاع توس:

شرکت پارس شعاع توس در تولیدات خود همیشه کیفیت را اصلی مهم و اساسی دانسته است و برای نیل به این مهم از هیچ تلاشی دریغ نکرده است. رویکرد مدیریتی شرکت در فراهم‌کردن بستر و تجهیزات مناسب و لازم در کنار متخصصان این صنعت، باعث شده تا شرکت پارس شعاع توس به کسب پروانه‌ ها، گواهینامه ‌ها و استانداردهای متعددی موفق شود که در ذیل به برخی از آن‌ها اشاره می‌کنیم: 

       دریـــافت لــوح تقدیـر واحــد نمونــه عملکـــرد 1390؛

       پـروانه کاربرد علامت استـاندارد اجبــاری لامپ‌های بالاست سرخود ال ای دی؛

       دریــافت استــانــدارد ایـــزو 9001:2008 TUV NORD؛

       گواهینامه تایید صلاحیت سیستم کیفیت از NACI ISO/IEC17025؛

       دریــــافت تندیـــــس واحــد نمونـــه کیــفیت 1391؛

       دریــــافت تندیـــــس واحــد نمونـــه کیــفیت  1394؛

       پروانه کاربرد علامت استــاندارد اجبـاری لامپ‌های فلورسنت؛

       پروانه کاربرد علامت استاندارد اجباری لامپ‌های بالاست سرخود؛

       پروانه کاربرد علامت استــاندارد تشویقی مدول‌های ال ای دی؛

       پروانه کاربرد علامت استاندارد اجباری کلیدهای خودکار مینیاتوری؛

       پروانه کاربرد علامت استاندارد تشویقی 1394؛

چه لامپی مناسب منزل ماست؟

1- با توجه به رنگ دیوارها

2- بزرگی فضای اتاق

3- میزان روشنایی مدنظر خودتان

4-محل فضا (آشپزخانه، اتاق خواب، اتاق نشیمن، پذیرایی و... )

حال این سوال برای ما پیش میاد که چرا از لامپ های پارس شعاع توس استفاده کنیم؟

لامپ های پارس شعاع توس دارای گارانتی هستند.

تمام محصولات پارس شعاع توس با طبیعت سازگار بوده و به محیط زیست آسیب وارد نمی کند.

نور عالی از خود منتشر میکنند.

انرژی خیلی کمی مصرف میکنند.

تمام محصولات دارای ضمانت قابل برگشت از سوی کارخانه هستند.

محصولات روشنایی دارای طراحی شیک و منحصر به فرد هستند.

از این رو ما خرید بهترین انواع لامپ ال ای دی و کم مصرف و پنل از برند پارس شعاع توس را به شما پیشنهاد میکنیم. همچنین خرید اینترنتی لامپ های LED و کم مصرف با بهترین قیمت و تخفیف ویژه در جشنواره نوروزی هدیه ما به شما بزرگواران می باشد.

بازرگانی سپهران با داشتن نمایندگی مستقیم این شرکت توانایی تامین کلیه محصولات این برند را در سریع ترین زمان ممکن و در تعداد درخواستی و با کم ترین قیمت دارد. در صورتی که نیازمند اطلاعات بیشتری هستید لطفا با شماره تلفن 09396718656 تماس گرفته تا کارشناسان ما پاسخگوی شما عزیزان باشند. 

یا از طریق "سوال از طریق واتس آپ" با بازرگانی سپهران در ارتباط باشید.

پست الکترونیک :     Info@taminelectric.com
  • وضعیت
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • پرفروشترین
  • ارزانترین
  • گرانترین

متن

0
ثبت سفارش
تعداد
عنوان