آیتم 0
ثبت سفارش
تعداد
عنوان

محصولات روشنایی شاهچراغ پارسیان

محصولات روشنایی شاهچراغ پارسیان در سال 1386 در استان خراسان رضوی، شهر مشهد به منظور تولید محصولات روشنایی قدم در عرصه تولیدات این محصولات گذاشته است. شرکت صنایع روشنایی شاه چراغ پارسیان یکی از تولید کنندگان بزرگ در حیطه صنایع روشنایی است. محصولات روشنایی شاهچراغ پارسیان از ظرافت استحکام و مقاومت و زیبایی خاصی برخوردار است که باعث شده محصولات آن منحصر به فرد باشد. همچنین شرکت روشنایی شاهچراغ پارسیان محصولات خود را بر اساس استانداردهای روز جهان تهیه و تولید می کند.

روشنایی شاهچراغ پارسیان توانایی در ساخت و ارائه گونه های مختلف چراغ ها و لامپ ها در زمینه انواع پروژه های صنعتی – اداری – تجاری متناسب با نیاز بازار را دارا می باشد. محصولات روشنایی شاهچراغ پارسیان با هماهنگی فوق العاده ای که با دکوراسیون دفاتر کار یا منازل شما دارد کمک شایانی به شما و طراحان نور و معماران می کند. روشنایی شاهچراغ پارسیان با ایجاد تنوع و بالا بردن کیفیت برند خود در تلاش است تا نیاز شما به هر نوع از این محصولات را رفع نماید. همچنین در طی این سال های اخیر توانسته به صورت جدی وارد عرصه رقابت با سایر برندها شود.

شرکت صنایع روشنایی شاهچراغ پارسیان تولید کننده انواع پنل های روکار و توکار می باشد. همچنین شرکت روشنایی شاهچراغ پارسیان تولیدکننده انواع لامپ ها و چراغ های خطی (براکت) است و پنل های روکار و توکار چند منظوره روشنایی شاهچراغ پارسیان جزو پرفروش ترین محصولات این برند می باشد. شرکت روشنایی شاهچراغ با تولید انواع براکت های دیواری مدل های ZTL ، FTL ، HTL و انواع پنل های روکار در ابعاد مختلف توانسته است نقش بسزایی در بازار نور ایران داشته باشد.

شما می توانید جدید ترین محصولات روشنایی شاهچراغ پارسیان از جمله چراغ سقفی های روناک و رونیکا و انواع براکت را از ما بخواهید و در لحظه خرید کنید. همچنین برای دریافت موجودی محصولات روشنایی شاهچراغ می توانید در واتس آپ پیغام بگذارید. از این رو به دلیل نوسانات قیمت لطفاً در صورت درخواست این محصولات روشنایی شاهچراغ پارسیان با مشاوران ما تماس بگیرید. خوشحال خواهیم شد میزبان صدای گرم شما عزیران باشیم و بهترین محصولات برند روشنایی شاهچراغ پارسیان را با کمترین قیمت در اختیارتان قرار دهیم.

شماره تلفن: 05137130000 داخلی 240

پشتیبانی سایت: 09396718656

با تامین الکتریک همراه باشید. در هفته های آینده مطلب محصولات روشنایی شاهچراغ پارسیان تکمیل تر می شود.

با تشکر تیم فروشگاه اینترنتی تامین الکتریک

 
  • وضعیت
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • پرفروشترین
  • ارزانترین
  • گرانترین
  • الفبا
  • محبوب ترین