روشنایی شاهچراغ

روشنایی شاهچراغ پارسیان در سال 1386 در استان خراسان رضوی، شهر مشهد به منظور تولید محصولات روشنایی قدم در عرصه تولیدات این محصولات گذاشته است. شرکت صنایع روشنایی شاه چراغ پارسیان یکی از تولید کنندگان بزرگ در حیطه صنایع روشنایی است. محصولات روشنایی شاهچراغ از ظرافت استحکام و مقاومت و زیبایی خاصی برخوردار است که باعث شده محصولات آن منحصر به فرد باشد. همچنین شرکت روشنایی شاهچراغ محصولات خود را بر اساس استانداردهای روز جهان تهیه و تولید می کند.

روشنایی شاهچراغ پارسیان توانایی در ساخت و ارائه گونه های مختلف چراغ ها و لامپ ها در زمینه انواع پروژه های صنعتی – اداری – تجاری متناسب با نیاز بازار را دارا می باشد. محصولات روشنایی شاهچراغ با هماهنگی فوق العاده ای که با دکوراسیون دفاتر کار یا منازل شما دارد کمک شایانی به شما و طراحان نور و معماران می کند. روشنایی شاهچراغ پارسیان با ایجاد تنوع و بالا بردن کیفیت برند خود در تلاش است تا نیاز شما به هر نوع از این محصولات را رفع نماید. همچنین در طی این سال های اخیر توانسته به صورت جدی وارد عرصه رقابت با سایر برندها شود.

شرکت صنایع روشنایی شاهچراغ تولید کننده انواع پنل های روکار و توکار می باشد. همچنین شرکت روشنایی شاهچراغ تولیدکننده انواع لامپ ها و چراغ های خطی است و پنل های روکار و توکار چند منظوره روشنایی شاهچراغ جزو پرفروش ترین محصولات این برند می باشد. شرکت روشنایی شاهچراغ با تولید انواع براکت های دیواری مدل های ZTL ، FTL ، HTL و انواع پنل های روکار در ابعاد مختلف توانسته است نقش بسزایی در بازار نور ایران داشته باشد.

شما می توانید جدید ترین محصولات روشنایی شاهچراغ پارسیان را از ما بخواهید و در لحظه خرید کنید. همچنین برای دریافت لیست قیمت محصولات روشنایی شاهچراغ می توانید در واتس آپ پیغام بگذارید. از این رو به دلیل نوسانات قیمت لطفاً در صورت درخواست این محصولات روشنایی شاهچراغ با مشاوران ما تماس بگیرید. خوشحال خواهیم شد میزبان صدای گرم شما عزیران باشیم و بهترین محصولات برند روشنایی شاهچراغ پارسیان را با کمترین قیمت در اختیارتان قرار دهیم.

شماره تلفن: 05137130000 و 09396718656

تلگرام و واتس آپ: 09396718656

با تشکر تیم فروشگاه اینترنتی تامین الکتریک
  • وضعیت
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • پرفروشترین
  • ارزانترین
  • گرانترین

متن

0
ثبت سفارش
تعداد
عنوان