آیتم 0
ثبت سفارش
تعداد
عنوان

شرکت صنعتی و تولیدی سوپیتا

سوپیتا Soupita در سال 1362 در شهر صنعتى البرز تاسیس گردید، تولیدات خود را با لوله های پی وی سی PVC شروع کرد. داکت برای اولین بار در ایران توسط شرکت صنعتی و تولیدی سوپیتا پا به عرصه گذاشت و باعث گسترش کار این شرکت شد. در طی این سال ها شرکت سوپیتا تنوع محصولات خود را بالا برده و همچنان تولیدات متنوعی دارد. تجهیزات سوپیتا با توجه به تنوع بالا دارای کیفیت و قیمت مناسبی است.

محصولات شرکت سوپیتا:

1- انواع داکت سوپیتا

1.1- داکت ساده سوپیتا:

داکت ساده سوپیتا در شاخه‌های دو متری تولید می‌شود و از اندازه ۱۰*۱۰ میلی متر تا ۶۰ * ۹۰ میلی متر وجود دارند. این نوع داکت‌ها در انواع ساده، چسب‌دار و طرح چوب تولید می‌شوند و دارای کیفیت مناسبی هستند.

1.2- داکت شیاردار سوپیتا:

داکت شیاردار سوپیتا در شاخه‌های دو متری تولید و عرضه می‌شود و از اندازه ۳۰*۳۰ تا ۶۰*۹۰ موجود هستند. این نوع داکت در رنگ‌های سفید، طوسی و آبی تولید می‌شود.

1.3- داکت زمینی سوپیتا:

داکت زمینی در شاخه‌های دو متری عرضه می‌شود و دارای ابعاد ۱۲*۵۰ تا ۲۰*۹۰ و در رنگ های سفید، خاکستری و همچنین طرح چوب موجود هستند.

2- انواع ترانک شرکت سوپیتا

2.1- ترانک 50*150

ترانک 50*150 سوپیتا در دو طرح ساده و طرح چوب در شاخه‌های دو متری و بسته‌بندی شش شاخه‌ای عرضه می‌شود و در انواع درب پهن، برای استفاده در مسیرهای اصلی ترانک سوپیتا عبورکابلها و درب دو تکه، جهت نصب دو ردیف پریز یا سگمنت‌های شبکه موجود است.

2.2- ترانک 80*50

ترانک 50*80 سوپیتا در دو رنگ سفید و طرح چوب در شاخه‌های دو متری تولید شده و مناسب محل‌هایی است که حجم کابل کشی کمی دارند. این نوع ترانک در بسته‌بندی‌های 20 متری، (10 شاخه 2 متری) موجود می‌باشند.

2.3- ترانک 100*50

ترانکینگ 50*100 سوپیتا در دو طرح سفید و طرح چوب در شاخه‌های دو متری عرضه می‌شود و مناسب محل‌هایی با حجم کابل کم می‌باشند. این نوع ترانک در بسته‌بندی‌های 16 متری، (8 شاخه 2 متری) موجود می‌باشند.

متعلقات ترانک:

متعلقات ترانک شامل پارتیشن، سه راهی، زانوی تخت، زانوی داخل، زانوی خارج، قطعه اتصال، بست انتهایی و ماژول‌های 45*45 یک، دو و سه خانه می‌شود که همه این موارد را شرکت سوپیتا تولید می‌کند.

شما بزرگواران به دلیل نوسانات قیمت محصولات سوپیتا لطفاً در صورت درخواست خرید محصولات شرکت سوپیتا نظیر داکت و ترانک با مشاوران ما تماس بگیرید. خوشحال خواهیم شد میزبان صدای گرم شما عزیران باشیم و بهترین محصولات برند شرکت سوپیتا را با کمترین قیمت در اختیارتان قرار دهیم. همچنین برای دریافت لیست قیمت سوپیتا میتوانید در واتس آپ پیغام بگذارید.

تماس با واحد بازرگانی سایت: 05137130000 داخلی 5

تماس با واحد پشتیبانی سایت: 09396718656

با تامین الکتریک همراه باشید در هفته های آینده مطلب تجهیزات سوپیتا کامل تر می شود.

با تشکر تیم فروشگاه اینترنتی تامین الکتریک
  • وضعیت
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • پرفروشترین
  • ارزانترین
  • گرانترین
  • الفبا
  • محبوب ترین