آیتم 0
ثبت سفارش
تعداد
عنوان

محصولات سیم و کابل مشهد

سیم و کابل مشهد از سال 1370 فعالیت خود را با نیروهای متخصص و با تجربه در زمینه ی تولید انواع سیم و کابل آغاز کرد. شرکت  سيم و كابل مشهد در ابتدا بيشتر تكيه بر توليد محصولات ساختماني داشت به طوري كه خيلي زود و با كسب مجوزهاي استاندارد 607 و با روند رو به رشد كيفيت خود توانست در همان ابتدا سهم خود را در بازار به دست آورد. 

شرکت سیم و کابل مشهد با پشت کار و تلاش فراوان موفق به دریافت استاندارد ملی ISIRI شد و همینطور جوایز متعددی در زمینه ی بهترین استاندارد محصولات به دست آورد. در سال 1379 شركت مخابراتي و قدرت خراسان در كنار مجموعه سيم و كابل مشهد تاسيس گرديد. به طوري كه با ورود به عرصه توليد كابل هاي مخابراتي توانست در آن زمان نقش عمده اي در پرو‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍ژه هاي شركت مخابرات استانهاي بزرگ كشور از جمله تهران و خراسان و مازندران و ... داشته باشد. اين تولد جديد و به روز رساني الزامات استاندارد ISO 9000 باعث به وجود آمدن انگیزه براي ورود به بازارهاي جديد و از آن جمله سيم و كابل خودرويي گرديد به طوري كه اين سازمان به عنوان اولين توليدكننده اي که موفق شد سيم و كابل خودرويي را با وجود سخت ترين استاندارد های محصول و سيستمهاي مديريت كيفيت مبتني بر ISO TS و ساپكو 79 با حداکثر كيفيت، توليد کند.

با توجه به کیفیت بی نظیر محصولات برند سیم و کابل مشهد، شرکت سیم و کابل مشهد موفق به جذب بازار های خارجی شد و تمامی محصولات خود را با استاندارد های جهانی مثل DIN ،IEC ،VD ، BS و... تطبیق داد. بعد از آن براي ورود قدرتمندتر در عرصه مناقصات دو شركت اقدام به اخذ مجوز استاندارد 3569 براي توليد کابل های فشار ضعیف 1 كيلو ولت نمودند به طوري كه خيلي سريع با گرفتن اين مجوز دو شركت وارد توليد كابلهاي 1 كيلو ولت در سطحي وسيع براي شرکتهاي توزيع برق اكثر استانهاي كشور شدند. وجود اقداماتي مانند تاسيس آزمايشگاه اكروديته و واحد R&D در به وجود آمدن انگیزه براي ورود به تولید محصولات جديد و به خصوص آلومينيوم و کابل های خودنگهدار نقش فراوان داشت. از جمله محصولات شرکت سیم و کابل مشهد میتوان به این موارد اشاره کرد: سیم گچی، سیم کیسه ای، کابل کواکسیال، کابل کولری، کابل تخت افشان، سیم مفتولی، کابل شبکه، کابل مفتولی، کابل جوش.

کارآفرين برتر

با توجه به بررسيهای به عمل آمده از طرف اداره صنعت و معدن استان خراسان رضوی مديريت محترم گروه کارخانجات سيم و کابل مشهد به عنوان کارآفرين برتر سال 1393 برگزيده و لوح يادبود آن تقديم مديريت گرديد.

از دیگر افتخارات گروه کارخانه جات سیم و کابل مشهد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

* واحد نمونه از اداره استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران در سال های 1378 ، 1379 ، 1381 ، 1383 و 1385
* کنترل کیفیت نمونه از اداره استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران در سال 1382
* کسب عنوان مرکز تحقیق و توسعه برتر کشور 1395

سایت تامین الکتریک آماده ارائه مشاوره در خصوص ویژگی های سیم و کابل مشهد، موجودی و ارائه قیمت محصولات برند سیم و کابل مشهد می باشد.

شماره تلفن: 05137130000 داخلی 5

پشتیبانی سایت: 09396718656

با تامین الکتریک همراه باشید در هفته های آینده مطلب برند سیم و کابل مشهد کامل تر می شود.

با تشکر تیم فروشگاه اینترنتی تامین الکتریک
  • وضعیت
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • پرفروشترین
  • ارزانترین
  • گرانترین
  • الفبا
  • محبوب ترین