آیتم 0
ثبت سفارش
تعداد
عنوان

شرکت سیم و کابل افلاک الکتریک خراسان

شرکت سیم و کابل افلاک الکتریک خراسان در سال ۱۳۸۶ شمسی برای تولید بخشی از سیم و کابل (مسی و آلومینیومی) مورد نیاز کشور پا به عرصه تولید گذاشت. گروه کارخانجات تولیدی سیم و کابل افلاک الکتریک خراسان کارخانه جات خود را در زمینی به مساحت ۲۰۰۰۰ متر مـربع واقع در شهرک صنعتی خیام نیشابور تاسیس کرد. امروزه دارای حـدوداً ۱۵۰۰۰ متر مربع سالن تولید و اداری می باشد که این مجموعه یکی از بزرگ ترین واحد های تولیدی سیم و کابل در شرق کشور محـسوب می شود. هدف این سیم و کابل افلاک الکتریک خراسان همواره ارائه بهترین کیفیت کالا برای مصرف کنندگان بوده و جلب رضایت مشتریان و ثبات در کیفیت، اصولی هستند که پایبندی به آن ها افتخار آن شرکت و افتخار ماست.

دریافت تندیس صادرکننده‌ی نمونه در سال‌های ۱۳۹۴، ۱۳۹۵، ۱۳۹۶ و ۱۳۹۷ و تنها صادرکننده نمونه ملی در صنعت سیم و کابل سال ۱۳۹۸ مهر تایید دیگری بر پیمودن صحیح این راه پر فراز و نشیب در طی سال‌های فعالیت این مجموعه‌ی بزرگ صنعتی بوده است. هم اکنون گروه کارخانجات افلاک الکتریک خراسان نه ‌تنها نیازهای کشور را در تولید و تهیه‌ی انواع سیم و کابل فراهم می‌کند؛ بلکه با عبور از مرزها و قدم گذاشتن به بازاهای کشورهای همسایه، به قطب مهم و فعالی در صادرات و معرفی کالای با کیفیت ایرانی به دنیای بزرگ این صنعت تبدیل شده است.

گروه کارخانجات افلاک الکتریک خراسان، در زمینه توزیع، تولید و صادرات سیم و کابل؛ فعالیت می‌نماید و پیوسته تلاش خواهد نمود که با تکیه بر کارکنان خلاق و آموزش دیده، با استفاده از فن‌آوری ‌های پیشرفته و تولید محصولات با کیفیت منطبق با استانداردهای ملی و بین المللی کیفی و با رعایت قوانین زیست محیطی، بیشترین سهم بازار در تولید سیم و کابل کشور و همچنین سهم روز افزونی از بازار سیم و کابل جهان را به خود اختصاص دهد.

محصولات سیم و کابل افلاک الکتریک خراسان به شرح زیر می باشد:

کابل مفتول

کابل شیلد دار

کابل فرمان

کابل شبکه

کابل نسوز

کابل افشان

کابل زوجی

کابل آلومنیوم

سیم افشان

و...

شرکت سیم و کابل افلاک الکتریک خراسان خدمات و محصولات خود را به صورت حرفه ای، و دوستانه ارائه می کند. این رویکرد ما را قادر می سازد کارهایمان را به طریقی که به بهترین وجه برای مشتریان ما مناسب است، انجام دهیم. مشتری ما برای پایبندی، تعهد و خلاقیت و رویکرد مسئولیت پذیری ما در پاسخگویی به خواسته های خود و ارائه خدمات ما به ما تکیه می کند.

ما در بازرگانی سپهران آماده پاسخگويی در تمام زمينه های مربوط به اطلاعات سیم و کابل افلاک الکتریک خراسان هستیم. لطفا جهت ارتباط باکارشناسان ما درخواست خود را در قسمت نظرات هر محصول برای ما ثبت نمایید. یا با شماره های زیر در ارتباط باشید خوشحال خواهیم شد میزبان صدای گرم شما باشیم.

تماس با واحد بازرگانی سایت: 05137130000 داخلی 5

تماس با واحد پشتیبانی سایت: 09396718656

با تامین الکتریک همراه باشید در هفته های آینده مطلب برند سیم و کابل افلاک الکتریک خراسان کامل تر می شود.

باتشکر تیم فروشگاه اینترنتی تامین الکتریک
  • وضعیت
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • پرفروشترین
  • ارزانترین
  • گرانترین
  • الفبا
  • محبوب ترین