افراتاب

افراتاب برند برتر ایرانی است. شرکت صنایع الکترونیک افراتاب که طراح و تولید کننده انواع محصولات نور است در سال 1377 تاسیس گردیده است و در سال ۱۳۷۹ شرکت افراتاب تولید اولین لامپ کم مصرف را با تفاوت هایی نسبت به سایر محصولات ایرانی آغاز کرده است. این تفاوت این بود که بالاست از خود لامپ جدا بود و اینکه با لامپ های موجود در بازار فرق داشت. شرکت افراتاب تصمیم گرفت استانداردی برای خود تعریف کند و لامپ یکپارچه تولید و ارائه دهد. شرکت افراتاب اقدام به تولید انواع لامپ کم مصرف و ال ای دی نموده است که با به کارگیری فناوری های روز دنیا، قدرت خود را در تولید انبوه به اثبات رساند. گروه‌های فنی افراتاب از بین مهندسین دارای خلاقیت و مهارت هستند همچنین هدف آنها دریافت رضایت مشتری است.
در شرکت افراتاب، محصولات روشنایی با تمرکز بر ویژگی کیفیت و کاهش مصرف انرژی، طراحی و تولید می شوند. در این راستا می توان به تولید لامپ های کم مصرف استاندارد با کیفیت بالا و تنوع چشمگیر در سال های ابتدای فعالیت شرکت افراتاب اشاره کرد. در سال ۱۳۸۴ شرکت افراتاب توانست استاندارد تشویقی لامپ کم مصرف را به عنوان نخستین تولیدکننده دریافت کند.
با پیشرفت فناوری، شرکت افراتاب نیز به تولید محصولات LED روی آورد و محصولات خود را در چند شاخه نظیر لامپ ها، چراغ های سقفی، انواع چراغ های خیابانی و وال واشر جهت روشنایی و نورپردازی به بازار ارائه گرداند. شرکت افراتاب همگام با تولید محصولات روشنایی ملی، در جهت ارتقاء و بروزرسانی دانش نیز پیشرو بوده است. شرکت افراتاب با مطالعه در خصوص قطعات الکترونیکی، بخصوص تکنولوژی LED و پیگیری تغییرات جهانی این تکنولوژی، تجهیز آزمایشگاههای واحد تحقیق و توسعه و کنترل کیفیت با پیشرفته ترین وسایل اندازه گیری، در تمامی جلسات تدوین استاندارد و ارائه خدمات طراحی روشنایی به روش علمی، گوشه ای از اقدامات شرکت افراتاب برای رسیدن به یک مجموعه دانش بنیان بوده است.
در همین راستا طی این سال ها شرکت افراتاب توانسته بارها به عنوان واحد تولیدی نمونه کیفی ملی انتخاب گردد. دست آورد و حاصل سرگذشت سال ها تلاش، صبوري و بالندگي صدها نفر در در شرکت روشنایی افراتاب، توليد و توزيع بيش از ۴۰ میلیون شعله لامپ با کیفیت و روشن تر كردن زندگي ميليون ها ایرانی در سراسر كشور شده است.

سروران گرامی در صورت درخواست خرید لامپ ال ای دی سقفی یا پنل سقفی و یا تعمییر لامپ ال ای دی و سایر محصولات روشنایی افراتاب با مشاوران ما تماس بگیرید. خوشحال خواهیم شد میزبان صدای گرم شما عزیران باشیم و بهترین محصولات برند شرکت افراتاب را با کمترین قیمت در اختیارتان قرار دهیم. همچنین در صورتی که همکار هستید از طریق واتس آپ از قیمت های همکاری مطلع شوید.

شماره تلفن: 05137130000

تلگرام و واتس آپ: 09396718656

در هفته های آینده مطلب محصولات شرکت افراتاب تکمیل تر می شود. با تامین الکتریک همراه باشید.

با تشکر تیم فروشگاه اینترنتی تامین الکتریک
  • وضعیت
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • پرفروشترین
  • ارزانترین
  • گرانترین

متن

0
ثبت سفارش
تعداد
عنوان