آیتم 0
ثبت سفارش
تعداد
عنوان

چراغ سقفی

چراغ سقفی یکی از چراغ هایی که در سقف بسیاری از مکان های اداری و تجاری و فروشگاه ها و مسکونی مورد استفاده قرار می گیرد مهم ترین مسئله در تمامی محیط ها بحث روشنایی است که مکان را به محیطی دلچسب تبدیل می کند زیرا اولین تصور ما از روشنایی، نورهایی هستند که از بالای سر ما می‌تابند، از نور طبیعی و زندگی ‌‌بخش خورشید تا انواع چراغ‌ها و لامپ‌هایی که در هر فضا و مکانی مشاهده می کنیم. شاید در گذشته بحث زیبا سازی به کمک نور، به داخل منازل همه ی افراد کشیده نشده بود، اما امروزه طرفداران آن روز به روز در حال افزایش می باشند. فضاهای داخلی را می توان با انواع و اقسام چراغ ها نورپردازی نمود تا علاوه بر تامین روشنایی بر زیبایی محیط نیز بیفزاییم. چراغ های سقفی نور کافی در مکان ایجاد می کنند که با سبک اتاق نیز می توان آن ها را هماهنگ نمود.

انواع چراغ سقفی تزیینی:

چراغ سقفی های مورد استفاده در مکان های تجاری، اداری و مسکونی معمولا دارای یک پایه هستند که به دیوار پیچ می شود. این چراغ های سقفی و تزیینی عموما دارای تکنولوژی LED هستند. بدون لامپ و یا با لامپ با سرپیچ و بدون سرپیچ بوده و مختلف هستند. انواع چراغ سقفی در حال حاضر در دکوراسیون داخلی بسیار کاربرد دارند که هدف اصلی آنها  نورپردازی تزیینی خواهد بود.

چراغ سقفی و تزیینی توکار:

چراغ سقفی توکار یکی از نواع چراغ پنلی هایی است که تکنولوژی این چراغها SMD LED و COB LED می باشد. این محصولات در اشکال مختلفی مثل چراغ سقفی روکار مربعی، چراغ اداری سقفی دایره ای و... در بازار تولید می شود که نصب این چراغ سقفی ها به صورت توکار و روکار می باشد. کاربرد این نوع چراغ ها بیشتر در فروشگاه ها و مراکز اداری می باشد.

چراغ سقفی (چراغ های پنلی شبکه ای):

نصب این نوع چراغ سقفی به صورت هم روکار و توکار هستند، به طور معمول این چراغ سقفی را، روی سقف های کاذب نصب می کنند.

این نوع چراغ سقفی بیشتر در مراکز اداری و تجاری کاربرد دارد.

پنل هایی در ابعاد 60*60 دارند که برای محیط های بزرگی مثل بیمارستان و سالن کنفرانس مناسب است.

چراغ سقفی و تزیینی ضد آب:

همانطور که از نام این نوع چراغ سقفی  مشخص است مقاومت نسبتا بالایی در مقابل آب و رطوبت و گرد و خاک دارد و مناسب ترین گزینه برای استخر و حمام و سرویس بهداشتی می باشد.(البته بایستی قبل از خرید و استفاده از این نوع چراغ سقفی به رده بندی IP درج شده توجه نمود). لازم به ذکر است که این نوع از چراغ سقفی ها در اشکال مختلف تولید می شوند.

چراغ سقفی خطی:

یکی از انواع چراغ های سقفی، چراغ خطی هستند. نصب این نوع چراغ ‌ها به صورت روکار و ردیفی کار می شود. نور این چراغ سقفی ها به صورت یکنواخت می تابند و باعث خیرگی هم نمی شوند. این نوع چراغ‌ها هم به شکل توکار و هم به شکل روکار نصب می‌شوند. نکته جذاب در مورد این نوع چراغ‌ سقفی ها این است که می‌توان اشکال مختلفی را بر روی سقف به شکل دلخواه توسط این چراغ سقفی‌ها ایجاد کند.

تماس با واحد بازرگانی سایت: 05137130000 داخلی 5

تماس با واحد پشتیبانی سایت: 09396718656

با تامین الکتریک همراه باشید در هفته های آینده مطلب چراغ سقفی کامل تر می شود.

با تشکر تیم فروشگاه آنلاین تامین الکتریک
  • وضعیت
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • پرفروشترین
  • ارزانترین
  • گرانترین
  • الفبا
  • محبوب ترین