آیتم 0
ثبت سفارش
تعداد
عنوان

چراغ دکوراتیو ریلی

چراغ دکوراتیو ریلی نوعی نورپردازی نقطه ای است که از آن در نورپردازی مدرن استفاده می شود. در این نوع چراغ، کلیه منابع نوری در یک امتداد و بر روی یک مسیر مشخص به اصطلاح ریل قرار گرفته اند. از طریق استفاده از چراغ ریلی می توان نورپردازی منزل را به راحتی انجام داد و نیازی به سیم کشی خاصی ندارد و در هر زمانی می توان آن را نصب نمود و به شبکه برق وصل کرد.

مزیت دیگر چراغ ریلی چیست، این است که وقتی نیت دارید که بر روی کار خاصی تمرکز کنید و نیاز به نور بیشتری دارید، استفاده از چراغ ریلی می تواند بهترین گزینه باشد. قاب ها و ریل های رنگی چراغ هایش ریلی این امکان را برای شما فراهم می کند که سفید انتخاب نمایید و چراغ و ریل خودتان را با رنگ سفید مخفی نمایید. در این صورت می توانید یک پارادوکس سفید مشکی ایجاد نمایید.

انواع چراغ ریلی

لامپ چراغ های سقفی ریلی می تواند از نوع تکنولوژیSMD ، LED و COB باشد. در مدل های قدیمی تر این محصول، از لامپ های رشته ای و یا متال هالید استفاده می شد. چراغ ریلی همیشه به صورت روکار مورد استفاده قرار می گیرد و برای محیط های داخلی از آن استفاده می شود.

نورپردازی با چراغ ریلی در محیط خانه

نسل‌های جدید چراغ‌های ریلی که چند سالی است وارد بازار شده است با نسل‌های پیشین و قدیمی‌تر خود تفاوت‌های زیادی در ریل، اندازه، طراحی، رنگ، اتصالات چراغ و نوع چراغ دارند. ریل‌های جدید به آسانی نصب می‌شوند و نیازی به سیم‌کشی ویژه و خاصی نیاز ندارند و در هر زمانی می‌توان آن‌ها را نصب کرد و به شبکه برق متصل کرد. چراغ‌های ریلی برای وقت‌هایی که می‌خواهید یک مجسمه یا نقاشی را در محیط خانه برجسته کنید، یا بر روی کار خاصی متمرکزید که نیاز به نور بیشتری دارند، بهترین انتخاب به شمار می‌رود. در ادامه به بیان چند نکته در رابطه با استفاده از چراغ ریلی در نورپردازی محیط داخلی خانه می‌پردازیم:

هنگام خرید محصولات روشنایی باید به نکاتی مانند ابعاد، طول ریل، توان چراغ (شدت نور)، نوع تکنولوژی چراغ، رنگ، مدل و… توجه کنید. از برترین برندهای تولیدکننده این چراغ ها می توان به چراغ ریلی داتیس، مازی نور، نمانور، مدیا، شیله و پارس شعاع توس، EDC و... اشاره کرد.

جهت مشاهده انواع چراغ ریلی و خرید چراغ سقفی ریلی می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید و از برندهای مختلف اطلاعات کسب کنید. 

تماس با واحد بازرگانی سایت: 05137130000 داخلی 5

تماس با واحد پشتیبانی سایت: 09396718656

با تامین الکتریک همراه باشید در هفته های آینده مطلب چراغ ریلی کامل تر می شود.

با تشکر تیم فروشگاه آنلاین تامین الکتریک
  • وضعیت
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • پرفروشترین
  • ارزانترین
  • گرانترین
  • الفبا
  • محبوب ترین