آیتم 0
ثبت سفارش
تعداد
عنوان

نانولیف

نانولیف برند معتبر چراغ های هوشمند است که امروزه رد پای آن را در خانه ها میتوان یافت. نانولیف یک شرکت کانادای هست که این پنل ها را تولید میکند. شرکت نانولیف در سال ۲۰۱۲ تأسیس شد و تاکنون توانسته است به عنوان یک شرکت مطرح موفق بین‌المللی خود را مطرح سازد. دفاتر این شرکت در سه شهر پاریس، تورنتو و شنژن چین قرار دارند. مهم‌ترین موضوعی که شرکت نانولیف را از دیگر رقبای خود جدا می‌سازد خلاقیت فوق‌العاده‌ی آن‌ها در تولید و همچنین طراحی سطح بالای یا شگفت انگیز آن‌ها است. شرکت نانولیف توانست تجربه‌ای کاملاً نوین برای افراد علاقه مند به رنگ ها و تکنولوژی در رابطه با نورپردازی، خلاقیت و زیبایی خلق کند.

آغاز کنندگان شرکت Nanoleaf همواره باور داشتند که تکنولوژی باید جایگاه واقعی خود را در طراحی مدرن سازه‌ ها بیابد. فرد اصلی پشت خلاقیت‌های این شرکت Tom Ridinger است که نقشی اساسی در نوآوری‌ های Nanoleaf داشته است. Gimmy Chu مدیر و فرد اصلی در توسعه‌ی تجاری شرکت Nanoleaf است. نقش او در طراحی استراتژی‌ ها و نقشه ‌های تجاری موفق جهت ارائه‌ی هر چه بهتر محصولات شرکت غیر قابل چشم‌ پوشی است. فرد دیگر بسیار پر اهمیت در این شرکت Christian Yan است که نقشی اساسی در مسائل فنی این شرکت دارد.

داستان شرکت Nanoleaf در شهر تورنتو کانادا آغاز شد. سه بنیانگذار این شرکت که پیشتر نام آن‌ها مطرح شد همکاری خود را در پروژه‌ی ساخت خودروی خورشیدی در دانشگاه تورنتو آغاز کردند. بعد از آن پروژه، آن‌ها با دیگر همکاری خود را قطع نکرده و اولین محصول خود را در سال ۲۰۱۲ در Kickstarter معرفی کردند. این محصول در اصل NanoLight نامیده می‌شد. این گجت یکی از اولین انواع لامپ هوشمند بود که طراحی مدرن و خلاقانه را با تکنولوژی ترکیب کرده بود. این شرکت از آن سال‌ها تا کنون توانست جایزه‌های متعددی را در خلاقیت و نوآوری کسب کند که از میان آن‌ ها می‌توان به جایزه ‌ی نوآوری سال ۲۰۱۶ CES اشاره کرد. شرکت Nanoleaf همانگونه که خود نیز بیان می‌کند همواره تلاش داشته است که پیش قدم باشد و دنبال کننده‌ی دیگر شرکت‌ها نباشد.

تماس با واحد بازرگانی سایت: 05137130000 داخلی 5

تماس با واحد پشتیبانی سایت: 09396718656

با تامین الکتریک همراه باشید در هفته های آینده مطلب برند نانولیف کامل تر می شود.

با تشکر تیم فروشگاه آنلاین تامین الکتریک
  • وضعیت
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • پرفروشترین
  • ارزانترین
  • گرانترین
  • الفبا
  • محبوب ترین