آیتم 0
ثبت سفارش
تعداد
عنوان

محصولات شرکت روشنایی گلنور

گلنور یکی از پیشتازان صنعت برق و روشنایی کشور به شمار می رود. شرکت روشنایی گلنور برنامه ریزي و پاسخگویی به نیازهای گوناگون “صنعت و هنر روشنایی” را در راس فعالیت های خود قرار داده و با تکیه بر داشته های خود توانسته است جایگاه ممتازی در صنعت روشنایی در کشور و منطقه کسب نماید. شرکت گلنور رابطه میان روشنایي و زندگي را در حرفه خود به کار گرفته است رشد روز افزون فناوری های نوین در صنعت روشنایی در مقیاس جهانی ایجاب می کند که همزمان با بهره گیری از این فناوری ها، در مسیر دستیابی به تحقیق و توسعه کارآمد، تربیت نیروی انسانی با نگرش کاربردی و گسترش آزمایشگاه های تخصصی مربوطه گام برداریم. از این رو در شرکت گلنور، با در نظر گرفتن رسالت و ماموریت سازمانی، موضوعات کلیدی و دانش بنیان در حوزه تحقیق و توسعه روشنایی نشانه گیری شده است و در قالب هشت دپارتمان تخصصی در حال اجرا می باشد.

امید است فعالیت های این دپارتمان ها موجب ارتقای دانش روشنایی، ایجاد ارتباط سازمان یافته با مجامع بین المللی، حمایت از طراحان روشنایی و نورپردازی و ایجاد فرصت برای خلق ایده های ناب ایرانی در صنعت نور و روشنایی گردد. شرکت گلنور با استعانت از خداوند متعال و به کارگیری دانش روز و به منظور تامین بخشی از نیازهای صنعت برق کشور در سال ۱۳۷۲ در شهر اصفهان تاسیس گردید. این شرکت با جذب نیروهای متخصص و کارآمد توانسته است تمامی نیازهای مشتریان خود را در زمینه صنعت روشنایی برآورده سازد و با تولید محصولات زیر در زمره یکی از تولیدکنندگان انبوه چراغ‌های خیابانی و روشنایی در ایران قرار گیرد:

* چراغ‌های خیابانی

* چراغ‌های خیابانی LED

* چراغ‌های پارکی 

* چراغ‌های پارکی LED 

همچنین برای خرید محصولات روشنایی گلنور به عنوان همکار و یا استعلام قیمت و موجودی کارشناسان ما میزبان صدای گرم شما عزیزان هستند همچنین میتوانید از تخفیف های برند شرکت روشنایی گلنور استفاده کنید.

تماس با واحد بازرگانی سایت: 05137130000 داخلی 5

تماس با واحد پشتیبانی سایت: 09396718656

با تامین الکتریک همراه باشید در هفته های آینده مطلب برند گلنور کامل تر می شود.

با تشکر تیم فروشگاه آنلاین تامین الکتریک
  • وضعیت
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • پرفروشترین
  • ارزانترین
  • گرانترین
  • الفبا
  • محبوب ترین