آیتم 0
ثبت سفارش
تعداد
عنوان

شرکت روشنایی بروکس

گروه صنعتی بروکس در سال  1393با سرمایه گذاری بخش خصوصی و با تاسیس شرکت گسترش تجهیزات روشنایی پایدار فعالیت خود را آغاز نمود. با توجه به سرعت پیشرفت تکنولوژی در دانش تولید منابع روشنایی و نیازهای موجود در بازار روشنایی ایران، هدفگذاری گروه صنعتی روشنایی بروکس ابتدا تمرکز بر تحقیق و توسعه محصولات روشنایی تعریف شد. دغدغه افزایش سطح کیفی سلامت و بهداشت جامعه بروکس را برآن داشت که با بهره گیری از تجارب ارزشمند تیم خود در زمینه طراحی و تولید محصولات نوین، آخرین فناوری روشنایی موجود در دنیا LED را به کشور وارد و از ابتدا مهندسان بروکس زمینه های بومی سازی تولید انبوه با کیفیت و اقتصادی انواع محصولات LED را دنبال کردند. 
این شرکت یکی از تولیدکنندگان انواع لامپ، پنل و چراغ های LED است و بخش بزرگی از نیازهای بازار داخلی را تامین می نماید. شعار اصلی این شرکت نور سالم است می باشد و بر عدم استفاده از عناصری مانند سرب و جیوه که بسیار خطرناک هستند تاکید دارد. لازم به ذکر است لامپ LED یکی از پرفروش ترین انواع لامپ های بروکس می باشد که در بازار داخلی با استقبال خوبی از سوی مشتریان مواجه شده است.
با تلاش های شبانه روزی مهندسان و صنعتگران ایرانی، بروکس توانسته است در شرکت های تابعه خود با عمق بخشیدن به تولید لامپ، پنل و چراغ های LED با کیفیت جهانی، به تولید کننده قطعات مختلف این محصولات تبدیل شده و بخش چشمگیری از نیازهای بازار داخلی را تامین کند. این امر علاوه بر تقویت باور "ما می توانیم" موجب جلوگیری از خروج ارز، به کارگیری مهندسان و کارگران ایرانی در کارخانه های بروکس شده است.
ما مفتخریم که در حال حاضر کارخانه های گروه صنعتی بروکس در نقاط مختلف کشور، در مساحتی بالغ بر 20 هزار متر مربع و با به کارگیری بیش از 400 نفر از متخصصان و کارگران ایرانی به تولید روزانه بیش از 150 هزار شعله انواع محصولات LED روشنایی می پردازد.
چشم انداز گروه صنعتی بروکس بومی سازی فناوری های روز دنیا در حوزه لوازم خانگی و حضور قدرتمند در تولید داخلی انواع محصولات است. بدین منظور در گام اول توانسته ایم زیر ساخت های نرم افزاری و سخت افزاری لازم برای تحقق این اهداف را فراهم آوریم. ایجاد سایت های تولیدی و صنعتی در فضایی وسیع، راه اندازی انواع ماشین آلات تمام اتوماتیک تزریق مواد پلیمری و انواع دستگاه های مونتاژ قطعات الکترونیک و فعالیت مداوم تیم های تحقیق و توسعه برای دستیابی به فناوری تولید اقتصادی و انبوه، تیم های تولید خلاق و نفوذ شبکه فروش و خدمات پس از فروش گسترده بروکس در سطح کشور خود گواه گام های بسیار اساسی در این مسیر است.
ما مطمئنیم با حمایت هم میهنان عزیز، همچون گذشته خواهیم توانست برای خودکفایی و استقلال ایران عزیزمان و بهره مندی مردم ایران زمین از فناوری های به روز دنیا در زندگی روزمره خود، گام های بلندی در مسیر پر پیچ و خم تولید برداریم.

سایت تامین الکتریک تامین کننده محصولات روشنایی برند بروکس می باشد. برای استعلام قیمت و موجودی با مشاوران ما در ارتباط باشید. 

تماس با واحد بازرگانی سایت: 05137130000 داخلی 5

تماس با واحد پشتیبانی سایت: 09396718656

با تامین الکتریک همراه باشید در هفته های آینده مطلب برند بروکس کامل تر می شود.

با تشکر تیم فروشگاه آنلاین تامین الکتریک
  • وضعیت
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • پرفروشترین
  • ارزانترین
  • گرانترین
  • الفبا
  • محبوب ترین