آیتم 0
ثبت سفارش
تعداد
عنوان

روشنایی پارسه شید

شرکت پارسه شید یکی از بزرگترین تولید کنندگان لامپ های LED در ایران است که انواع مختلفی از محصولات روشنایی و لامپ ها را تولید و روانه بازار مصرف می کند. شرکت پارسه شید به عنوان دفتر منطقه ای مجموعه کملیون در خاورمیانه و شمال آفریقا در تلاش است تا با ارائه محصولات مطلوب در نقطه بهینه قیمت و کیفیت نه تنها رضایت مصرف کنندگان محترم این محصولات را جلب نماید; بلکه نقش کوچکی برای ایجاد تحول در فرهنگ حمایت از مصرف کنندگان و خدمات پس از فروش در صنایع تولید روشنایی و ذخیره سازی انرژی الکترونیکی داشته باشد و گام به گام با پیشرفت های صنعت روشنایی دنیا، محصولات پیشرفته و به روز را تولید و عرضه نماید.

از مزیت های رقابتی شرکت پارسه شید، می توان به 4 برابر عمر بیشتر و 2 برابر نور بیشتر نسبت به لامپ های بی کیفیت بازار اشاره نمود. لازم به ذکر است، کلیه لامپ های پارسه شید هنگام تولید، توسط آزمایشگاه مجهز این شرکت کنترل شده و پس از تست روشنایی در مدت زمان 45 دقیقه، بسته بندی می شوند.

لامپ های كم مصرف پارسه شید با استفاده از بهترين قطعات، طراحی و توليد می شوند. روش های مدرن و پيشرفته بكار گرفته شده در طراحی و توليد اين لامپ ها در جهت ارتقاء مستمر کیفیت، تنوع و جلب رضايت و اعتماد مشتريان می باشد. لازم به ذکر است که در طراحی و تولید لامپ های ال ای دی پارسه شید، استاندارهای ملیISIRI 5917 ، ISIRI 5916 و ISIRI 7341 و استاندارد های بین المللیIEC  60968 و IEC 60969 معادل بین المللی استاندارد های ملی مذکور رعایت گردیده است.

تمامی محصولات پارسه شید دارای استانداردهای لازم جهت فروش کالا در اروپا بوده و قابل رقابت با محصولات اروپایی نیز می باشند. در لامپ های تولید شده شرکت پارسه شید از چیپست های ساخت کره و تایوان استفاده شده است. مواد اولیه به کار رفته در تولید انواع لامپ های پارسه شید استاندارد و بسیار باکیفیت بوده و فاقد هرگونه سرب، جیوه و کادمیوم می باشند. از این رو لامپ پارسه شید هیچگونه آلودگی برای محیط زیست ایجاد نکرده و هیچ خطری برای انسان و حیوانات ندارند.

لامپ پارسه شید و تجهیزات روشنایی پارسه شید در انواع مختلفی تولید می شوند. از انواع لامپ های پارسه شید می توان به: لامپ حبابی پارسه شید، لامپ حبابی کریستالی پارسه شید، لامپ شمعی پارسه شید، لامپ مهتابی پارسه شید، لامپ هالوژنی پارسه شید و لامپ رفلکتور پارسه شید اشاره کرد.

بازرگانی سپهران نماینده رسمی برند پارسه شید در مشهد است که شما برای استعلام قیمت و همچنن موجودی محصولات روشنایی پارسه شید می توانید با مشاوران ما در ارتباط باشید.

تماس با واحد بازرگانی سایت: 05137130000 داخلی 5

تماس با واحد پشتیبانی سایت: 09396718656

با تامین الکتریک همراه باشید در هفته های آینده مطلب برند روشنایی پارسه شید و محصولات آن کامل تر می شود.

با تشکر تیم فروشگاه آنلاین تامین الکتریک
  • وضعیت
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • پرفروشترین
  • ارزانترین
  • گرانترین
  • الفبا
  • محبوب ترین