آیتم 0
ثبت سفارش
تعداد
عنوان

محصولات روشنایی تله پنو

از آنجا که امروزه نورپردازي نقش مهمي در طراحي دکوراسيون منازل دارد به همين دليل توجه به المان هاي نوري از اهميت بالايي برخودار است و سعي مي شود با استفاده از انواع روشنايي مصنوعي در کنار نور طبيعي ترکيبي مناسب فراهم گردد. انواع لوسترها، آويزها، چراغ هاي ديواري، چراغ هاي سقفي و غيره تکميل کننده روشنايي هاي عمومي هستند و با داشتن ظاهر زيبا مي توانند علاوه بر تامين نور محيط به زيبا شدن آن نيز بيفزايند.

در محيط هاي مختلف مي توان جهت تامين نور از روشنايي هاي ديواري يا سقفي استفاده کرد که چراغ هاي سقفي از انواع منابع نوري مهم در هر محيط محسوب مي شوند و داراي اشکال و اندازه هاي متفاوتي مي باشند به طور مثال اين چراغ ها مي توانند به صورت سقف کوب يا آويز باشند البته در انتخاب آنها بايد دقت شود زيرا گاهي ممکن است ارتفاع سقف نسبت به المان هاي محيط کمتر باشد که در اين صورت بهتر است از آويز استفاده نگردد ولي در محل هايي با سقف هاي بلند چراغ هاي آويز کاربرد بيشتري دارند.

محصولات روشنایی تله پنو شامل موارد زیر می باشد:

1- چراغ سقفی سنسوردار و بدون سنسوردار

2- چراغ های سقفی ساده

3- لامپ های هالوژنی

4- کلید و پریز

5- جعبه تقسیم

6- لامپ LED

چراغ هاي سقفي به دو دسته چراغ هاي سقفي ساده و چراغ هاي سقفي سنسوردار تله پنو تقسيم مي شوند:

انواع چراغ سقفي سنسوردار تله پنو براي استفاده در راهروها و راه پله ها مناسب است زيرا داراي کليد روشن و خاموش نيستند و براي ON و OFF کردن آنها از سنسورهاي هوشمند استفاده مي شود که به طور اتوماتيک عمل روشن و خاموش کردن را انجام مي دهند بنابراين اگر در راه رو يا راه پله ساختمان مسکوني يا اداري، افراد فراموش کنند که لامپ ها را خاموش نمايند، استفاده از اين چراغ ها به صرفه جويي در مصرف برق کمک مي کند همچنين باعث کاهش هزينه هاي افراد نيز مي گردد زيرا به خريد تجهيزاتي مانند کليد برق، تايمر، زمان سنج و غيره نيازي ندارد.

استفاده از انواع چراغ سقفي سنسوردار تله پنو سبب مي شود روشنايي محل مورد نظر بدون حضور فرد تامين گردد و عملکرد آنها به اين صورت است که به محض حرکت فرد در محدوده ديد سنسور تا زماني که فرد در محدوده ديد سنسور قرار داشته باشد، حرکت فرد باعث مي شود جريان برق در مدار بماند و روشنايي محيط تامين گردد و پس از خارج شدن فرد از محدوده ديد سنسور و طي شدن زمان تايمر، جريان برق به صورت اتوماتيک قطع مي شود.

به دلیل نوسانات قیمت لطفاً در صورت درخواست محصولات روشنایی تله پنو با مشاوران ما تماس بگیرید. خوشحال خواهیم شد میزبان صدای گرم شما عزیران باشیم و بهترین محصولات برند روشنایی تلو پنو را با کمترین قیمت در اختیارتان قرار دهیم.

تماس با واحد بازرگانی سایت: 05137130000 داخلی 5

تماس با واحد پشتیبانی سایت: 09396718656

با تامین الکتریک همراه باشید در هفته های آینده مطلب برند تله پنو کامل تر می شود.

با تشکر تیم فروشگاه آنلاین تامین الکتریک
  • وضعیت
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • پرفروشترین
  • ارزانترین
  • گرانترین
  • الفبا
  • محبوب ترین