آیتم 0
ثبت سفارش
تعداد
عنوان

لامپ ال ای دی

لامپ ال ای دی LED مخفف عبارت Light Emitting Diode و به معنای دیود نورافشان است. لامپ ال ای دی در مقایسه با سایر لامپ هایی که در بازار موجود هستند از نظر کیفیت و مصرف انرژی بهتر بوده و مورد استقبال بیشتری قرار گرفته اند. لامپ ال ای دی با استفاده از دیودهای تولیدکننده نور، روشنایی را به ارمغان می آورد. این لامپ ها به طور متوسط 90 درصد انرژی دریافتی را به نور تبدیل می نمایند و هدررفت انرژی پایینی دارند.
استفاده از این لامپ ها موجب صرفه جویی انرژی در سیستم های روشنایی ساختمان می شود و هزینه های تعمیر و نگهداری از آن ها را به میزان قابل توجهی کاهش می دهند. عموماً رنگ نور ایجاد شده توسط لامپ LED سفید بوده و روشنایی آن همانند روشنایی طبیعی روز است، از این رو آسیبی به چشم وارد نمی کند. امروزه به دلیل بالا بودن هزینه انرژی تا جای ممکن سعی می شود از وسایل و تجهیزات کم مصرف در ساختمان استفاده شود.

اگر برای روشنایی منزل خود از لامپ های رشته ای استفاده می کنید، دیگر وقت آن رسیده که آن لامپ ها را کنار بگذارید و برای روشنایی منزل خود از لامپ LED استفاده کنید. لامپ ال ای دی از چندید دیود تشکیل شده است تا مقدار نوردهی مورد نیاز را تامین کند. این گونه لامپ ها پیشرفت های قابل توجهی را در طول سالیان گذشته داشته اند، و همان طور که از نامش هویداست از دیودهای ساطع کننده نور شکل گرفته است. لامپ های ال ای دی تامین کننده خوبی برای روشنایی منزل شما هستند. پس در نتیجه بهتر است که پس از گذشت چندین دهه از استفاده ی لامپ های رشته ای، آرامش و نور گرم خانه خود را به دست لامپ های LED بسپاریم. لامپ LED طول عمر قابل توجهی (درحدود 20 سال) دارد و بسیار مقرون به صرفه است.
لامپ ال ای دی  LED، درست به اندازه لامپ فلورسنت مقرون به صرفه و اقتصادی است؛ و این که از نظر ماندگاری، تقریباً سه برابر بیشتر از فلورسنت طول عمر خواهد داشت. از لامپ ال ای دی بیشتر برای نور وظیفه ای استفاده می شود، چون نورش نسبت به فلورسنت مستقیم و تندتر است. جالب است بدانید نور ال ای دی شبیه نور خورشیدی لامپ رشته‌ ای است؛ اما کمتر داغ می شود. قیمت لامپ ال ای دی طبق معمول نسبت به فلورسنت گران تر خواهد بود. از این رو شما یک بار هزینه میکنید برای لامپ های ال ای دی و مدت زمان خیلی طولانی تری از آن استفاده می کنید. 

تماس با واحد بازرگانی سایت: 05137130000 داخلی 5

تماس با واحد پشتیبانی سایت: 09396718656

با تامین الکتریک همراه باشید در هفته های آینده مطلب لامپ ال ای دی و برندهای آن کامل تر می شود.

با تشکر تیم فروشگاه آنلاین تامین الکتریک
  • وضعیت
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • پرفروشترین
  • ارزانترین
  • گرانترین
  • الفبا
  • محبوب ترین