آیتم 0
ثبت سفارش
تعداد
عنوان

مقالات علمی

22 خرداد 1403 نویسنده : مدیر اجرایی
24 0 0

آیا از مزایای نور یخی (نچرال) اطلاع دارید؟ ویژه

نور یخی به دلیل خنثی بودن و تعادلی که دارد این روز ها به پرفروش ترین  رنگ نور تبدیل شده چرا که نور گرم به ما تلقین می‌کند تا راحت باشیم و آرامش پیدا کنیم درعوض نور سرد تمرکز ما را تقویت می‌کند اما ترکیب این دو نور ویژگی های هردو را گرد هم می آورد و انتخاب هوشمندانه ایست.

10 بهمن 1401 نویسنده : مدیر اجرایی
248 0 0

معرفی انواع بخاری برقی و بررسی کاربردهای آن ویژه

بخاری برقی عملاً در همه قسمت های خانه مانند اتاق نشیمن، سرویس بهداشتی و آشپزخانه استفاده می شود. از آنجا که با انرژی الکتریکی کار می کند، خسارتی به طبیعت وارد نمی کند. به تعمیر و نگهداری احتیاج ندارد و به فضای کمتری نیاز دارد. هیتر برقی با ویژگی های ذکر شده و نصب آسان جزء محصولات پر مصرفی است که در منازل مسکونی و ادارات مورد استفاده قرار می گیرد.

29 آذر 1401 نویسنده : مدیر اجرایی
200 0 0

تفاوت فیوز مینیاتوری با کلید اتومات ویژه

کلید اتوماتیک یا کلید کمپکت (molded case circuit breaker) در واقع یک نوع سوئیچ حفاظتی است که برای کاربردهای سوئیچینگ و حفاظت مدار از آن استفاده می‌شود. با توجه به اینکه کلیدهای مینیاتوری نیز می‌توانند دو وظیفه سوئچینگ و حفاظت مدار را انجام دهند این سوال برای بسیاری از طراحان مطرح خواهد بود که چرا و چه زمانی باید از یک کلید اتوماتیک در مدار استفاده کرد.

06 شهریور 1401 نویسنده : مدیریت
284 0 0

نورپردازی خلاقه در دکوراسیون داخلی ویژه

از مهم ترین بخش های فرآیند معماری داخلی و دکوراسیون می توان به “روشنایی و نورپردازی” اشاره کرد. اگر که به صورت خلاقانه و با رعایت استاندارد های لازم نورپردازی انجام شود تمام طراحی های معماری بهتر دیده می شوند. تمام طرح های ایجاد شده زیبا تر می شوند و نگاه هر بینده ای را به سمت خود می کشند.

20 آذر 1400 نویسنده : مدیر اجرایی
651 3 1

پنل روشنایی هوشمند ویژه

پنل‌ روشنایی هوشمند یکی از راهکارهای هوشمند برای زیباسازی دکوراسیون داخلی است. در ادامه به توضیح مختصر و کاربردی پنل‌ روشنایی هوشمند خواهیم پرداخت.

19 مهر 1400 نویسنده : مقالات علمی
692 4 0

لامپ ادیسونی ویژه

لامپهای ادیسونی که به لامپهای دکوراتیو معروف هستند، از رشته‌های تنگستن یا کربن ساخته شده‌اند. این لامپ‌ها اواخر قرن بیستم در شرکت ادیسون ساخته شدند. لامپ ادیسونی به راحتی و از روی رشته‌های به کار رفته در داخل حباب آنها و نور زرد رنگ و بسیار گرمی که می‌تابانند، شناخته می‌شوند.

18 آذر 1399 نویسنده : مدیریت
1152 0 0

همه چیز درباره پنل ال ای دی: ویژه

با همراهی ما اطلاعات فراوانی درباره پنل های ال ای دی پارس شعاع توس و سان لوکس بدست آورید. امروز می خواهیم درباره پنل های ال ای دی براتون صحبت کنیم.

05 تیر 1399 نویسنده : مدیریت
759 0 3

درباره وال واشر و مزایای آن بیشتر بدانیم ویژه

وال واشر یک المان نورپردازی نسبتا کاربردی و جدید است که از کنار هم قرار گرفتن چندین منبع نوری که به طور معمول led است ساخته میشود، گاهی هم از قرارگرفتن تعدادی لامپ با چیدمان های متفاوت تشکیل شده است.

17 خرداد 1399 نویسنده : مدیریت
5001 0 0

آشنایی با چراغ ریلی پارس شعاع توس ویژه

امروزه استفاده از چراغ ریلی یکی از روش های مدرن و به روز و در عین حال بسیار مناسب از لحاظ اقتصادی برای تامین کردن نور در ساختمان هایی است که معماری یا شرایط ویژه ای دارند. در سیستم چراغ ریلی، منابع نور بر روی یک ریل که همگی در یک مسیر هستند. قرار داده می شوند. از این رو همه چراغ ها در یک ردیف در کنار یکدیگر قرار گرفته و روشن می شوند.

03 خرداد 1399 نویسنده : مدیریت
2355 0 0

از کجا باید بدانیم کانکتوری که تهیه می کنیم قطعه مناسبی است؟ ویژه

کانکتور (Connector) به معنی متصل کننده، از ریشه کلمه (Connect) به معنی اتصال گرفته شده. کانکتور به اتصالاتی میگویند که کابل را به تجهیزات دیگر متصل میکنند. در واقع کانکتور وسیله الکترومکانیکی است که یک اتصال جداشدنی را میان دو زیرمجموعه یک سیستم الکتریکی و الکترونیکی برقرار می کند بدون اینکه تأثیری منفی بر کارکرد سیستم داشته باشد. کار کانکتور انتقال جریان الکتریکی و داده است، هر ارتباطی میان دو وسیله مکانیکی نیازمند جریان الکتریکی یا داده است. به عنوان مثال یک کلید و پریز یا دوشاخه برق کارش انتقال جریان الکتریکی است و یک نوع کانکتور محسوب می شود. کار کانکتور کم وزیاد کردن برق نیست بلکه انتقال جریان الکتریکی و دیتا است.

فهرست موضوعات

راهنمای خرید
ورود به فروشگاه
 
ارسال سریع
 
پارس شعاع توس
 
سیم و کابل شهاب جم
 
امید پدیده
 
پارسه شید