مقالات علمی

20 آذر 1400 نویسنده : مدیر اجرایی
96 2 1

پنل روشنایی هوشمند ویژه

پنل‌ روشنایی هوشمند یکی از راهکارهای هوشمند برای زیباسازی دکوراسیون داخلی است. در ادامه به توضیح مختصر و کاربردی پنل‌ روشنایی هوشمند خواهیم پرداخت.

19 مهر 1400 نویسنده : مقالات علمی
163 0 0

لامپ ادیسونی ویژه

لامپهای ادیسونی که به لامپهای دکوراتیو معروف هستند، از رشته‌های تنگستن یا کربن ساخته شده‌اند. این لامپ‌ها اواخر قرن بیستم در شرکت ادیسون ساخته شدند. لامپ ادیسونی به راحتی و از روی رشته‌های به کار رفته در داخل حباب آنها و نور زرد رنگ و بسیار گرمی که می‌تابانند، شناخته می‌شوند.

18 آذر 1399 نویسنده : مدیریت
530 0 0

همه چیز درباره پنل ال ای دی: ویژه

با همراهی ما اطلاعات فراوانی درباره پنل های ال ای دی پارس شعاع توس و سان لوکس بدست آورید. امروز می خواهیم درباره پنل های ال ای دی براتون صحبت کنیم. این روزها که صنعت روشنایی پیشرفت زیادی برای سوق پیدا کردن ب سمت بهینه بودن و دوستدار محیط زیست بودن کرده است.

17 خرداد 1399 نویسنده : مدیریت
729 0 0

آشنایی با چراغ ریلی پارس شعاع توس ویژه

امروزه استفاده از چراغ ریلی یکی از روش های مدرن و به روز و در عین حال بسیار مناسب از لحاظ اقتصادی برای تامین کردن نور در ساختمان هایی است که معماری یا شرایط ویژه ای دارند. در سیستم چراغ ریلی، منابع نور بر روی یک ریل که همگی در یک مسیر هستند. قرار داده می شوند. از این رو همه چراغ ها در یک ردیف در کنار یکدیگر قرار گرفته و روشن می شوند.

03 خرداد 1399 نویسنده : مدیریت
967 0 0

از کجا باید بدانیم کانکتوری که تهیه می کنیم قطعه مناسبی است؟ ویژه

کانکتور (Connector) به معنی متصل کننده، از ریشه کلمه (Connect) به معنی اتصال گرفته شده. کانکتور به اتصالاتی میگویند که کابل را به تجهیزات دیگر متصل میکنند. در واقع کانکتور وسیله الکترومکانیکی است که یک اتصال جداشدنی را میان دو زیرمجموعه یک سیستم الکتریکی و الکترونیکی برقرار می کند بدون اینکه تأثیری منفی بر کارکرد سیستم داشته باشد. کار کانکتور انتقال جریان الکتریکی و داده است، هر ارتباطی میان دو وسیله مکانیکی نیازمند جریان الکتریکی یا داده است. به عنوان مثال یک کلید و پریز یا دوشاخه برق کارش انتقال جریان الکتریکی است و یک نوع کانکتور محسوب می شود. کار کانکتور کم وزیاد کردن برق نیست بلکه انتقال جریان الکتریکی و دیتا است.

13 اردیبهشت 1399 نویسنده : مدیریت
698 0 2

آنچه باید درباره چراغ خطی پارس شعاع توس بدانید ویژه

اگر شما از دسته افرادی هستید که به نورپردازی اهمیت می دهند باید آگاه باشید که جذاب بودن و ایجاد حس خوب در مراکز تجاری، اداره ها، محیط های آموزشی و غیره در گرو استفاده صحیح از المان های روشنایی است در حقیقت شما باید در هر محیطی باتوجه به فعالیتی که قرار است در آن صورت پذیرد از چراغ های متناسب با آن شرایط استفاده کنید تا علاوه بر ایجاد نور کافی احساس آرامش و رفاه نیز در افراد بوجود آید.

30 فروردین 1399 نویسنده : مقالات علمی
703 0 2

با خواندن این مطلب در خرید چراغ های بک لایت سرتان کلاه نمی رود! ویژه

پنل بک لایت متشکل از یک صفحه است که بر روی آن تعداد زیادی لامپ LED قرار گرفته که در واقع همان چراغ بک لایت تعریف می شود. بنابراین پنل بک لایت می تواند به خوبی جایگزین پنل های قدیمی فلورسنت و دیگر لامپ هایی شود که نور را به صورت متمرکز و خیره پخش میکند شود.

13 اسفند 1398 نویسنده : مدیریت
1443 0 0

همه چیز درباره چراغ های دانلایت (Downlight) مازی نور: ویژه

بکارگیری هدفمند نور، برای رسیدن به جلوه های بصری یا زیبایی شناختی است. نورپردازی، جزئی ضروری در هر خانه امروزی است و این نیاز نه فقط به این خاطر است که می توانید با کمک آن کارهای روزمره را انجام دهید بلکه بیشتر به این سبب است که نورپردازی یک احساس زندگی و محیط زندگی واقعی را به وجود می آورد. روشنایی مناسب به بهبود عملکردها در فصا کمک می کند، ظاهر فضا را خوب می کند و می تواند اثرات روانی مثبتی بر اعضا آن فضا داشته باشد. یکی از پر طرفدار ترین چراغ های استفاده شده در خانه دانلایت است. در این مطلب هر چیزی را که شما در مورد این نوع چراغ ها باید بدانید بیان خواهیم کرد.

29 بهمن 1398 نویسنده : مدیریت
821 0 0

کابل خودنگهدارنده: ویژه

کابل خودنگهدار در چند سال گذشته به شدت مورد استقبال و استفاده وسیع در شبکه های برق ایران قرار گرفته است. کابلی که از فواید خوبی برخوردار است اما عدم رعایت مسائل فنی در استفاده و بهره برداری می تواند عامل بروز مشکلاتی دیگر گردد. ضریب هدایتی آلومینیوم پایین تر از مس بوده و لذا از تلفات بالاتری برخوردار است. در مواردی که استفاده از خطوط با هادیهای لخت منجر به بروز حوادث گذرا می شود و یا اینکه رعایت حریم و سایر نکات فنی و ایمنی شبکه برق مقدور نیست استفاده از کابلهای خود نگهدار هوایی راه حل منطقی است.

23 بهمن 1398 نویسنده : مدیریت
2271 0 0

شینه مسی چیست؟ ویژه

شینه یک مکعب مستطیل و رسانای فلزی است که معمولا از جنس مس یا آلومینیم می باشد و دارای طول است. شینه وظیفه انتقال انرژی به مراکز مصرف را بر عهده دارد و شکل ظاهری آن به صورت شمش یا لوله می باشد. برای انتقال جریان های پایین از شینه های تکی و دوبل استفاده می شود ولی برای انتقال جریان های بالا از شینه های گرد یا لوله ای استفاده می شود.

فهرست موضوعات

 
 
افراتناب
 
پارس شعاع توس
 
 
امید پدیده
 
 ارسال رایگان کالای برق
 
 
 تجهیزات شبکه یوکی نت
 
 سیم و کابل شهاب جم
 
 محصولات روشناییzfr