آیتم 0
ثبت سفارش
تعداد
عنوان

مقالات علمی

06 شهریور 1401 نویسنده : مدیریت
23 0 0

نورپردازی خلاقه در دکوراسیون داخلی ویژه

از مهم ترین بخش های فرآیند معماری داخلی و دکوراسیون می توان به “روشنایی و نورپردازی” اشاره کرد. اگر که به صورت خلاقانه و با رعایت استاندارد های لازم نورپردازی انجام شود تمام طراحی های معماری بهتر دیده می شوند. تمام طرح های ایجاد شده زیبا تر می شوند و نگاه هر بینده ای را به سمت خود می کشند.

20 آذر 1400 نویسنده : مدیر اجرایی
340 3 1

پنل روشنایی هوشمند ویژه

پنل‌ روشنایی هوشمند یکی از راهکارهای هوشمند برای زیباسازی دکوراسیون داخلی است. در ادامه به توضیح مختصر و کاربردی پنل‌ روشنایی هوشمند خواهیم پرداخت.

19 مهر 1400 نویسنده : مقالات علمی
397 4 0

لامپ ادیسونی ویژه

لامپهای ادیسونی که به لامپهای دکوراتیو معروف هستند، از رشته‌های تنگستن یا کربن ساخته شده‌اند. این لامپ‌ها اواخر قرن بیستم در شرکت ادیسون ساخته شدند. لامپ ادیسونی به راحتی و از روی رشته‌های به کار رفته در داخل حباب آنها و نور زرد رنگ و بسیار گرمی که می‌تابانند، شناخته می‌شوند.

18 آذر 1399 نویسنده : مدیریت
752 0 0

همه چیز درباره پنل ال ای دی: ویژه

با همراهی ما اطلاعات فراوانی درباره پنل های ال ای دی پارس شعاع توس و سان لوکس بدست آورید. امروز می خواهیم درباره پنل های ال ای دی براتون صحبت کنیم.

05 تیر 1399 نویسنده : مدیریت
360 0 3

درباره وال واشر و مزایای آن بیشتر بدانیم ویژه

وال واشر یک المان نورپردازی نسبتا کاربردی و جدید است که از کنار هم قرار گرفتن چندین منبع نوری که به طور معمول led است ساخته میشود، گاهی هم از قرارگرفتن تعدادی لامپ با چیدمان های متفاوت تشکیل شده است.

17 خرداد 1399 نویسنده : مدیریت
1814 0 0

آشنایی با چراغ ریلی پارس شعاع توس ویژه

امروزه استفاده از چراغ ریلی یکی از روش های مدرن و به روز و در عین حال بسیار مناسب از لحاظ اقتصادی برای تامین کردن نور در ساختمان هایی است که معماری یا شرایط ویژه ای دارند. در سیستم چراغ ریلی، منابع نور بر روی یک ریل که همگی در یک مسیر هستند. قرار داده می شوند. از این رو همه چراغ ها در یک ردیف در کنار یکدیگر قرار گرفته و روشن می شوند.

03 خرداد 1399 نویسنده : مدیریت
1514 0 0

از کجا باید بدانیم کانکتوری که تهیه می کنیم قطعه مناسبی است؟ ویژه

کانکتور (Connector) به معنی متصل کننده، از ریشه کلمه (Connect) به معنی اتصال گرفته شده. کانکتور به اتصالاتی میگویند که کابل را به تجهیزات دیگر متصل میکنند. در واقع کانکتور وسیله الکترومکانیکی است که یک اتصال جداشدنی را میان دو زیرمجموعه یک سیستم الکتریکی و الکترونیکی برقرار می کند بدون اینکه تأثیری منفی بر کارکرد سیستم داشته باشد. کار کانکتور انتقال جریان الکتریکی و داده است، هر ارتباطی میان دو وسیله مکانیکی نیازمند جریان الکتریکی یا داده است. به عنوان مثال یک کلید و پریز یا دوشاخه برق کارش انتقال جریان الکتریکی است و یک نوع کانکتور محسوب می شود. کار کانکتور کم وزیاد کردن برق نیست بلکه انتقال جریان الکتریکی و دیتا است.

31 اردیبهشت 1399 نویسنده : مدیریت
203 0 0

چگونه محافظ نوسان برق بهتری انتخاب کنیم؟ ویژه

امروزه با توجه به نوسانات برق و تعدد وسایل برقی خرید و انتخاب یک محافظ برق خوب و مناسب که بتواند به درستی کار کند، مانع از آسیب دیدن لوازم برقی شود و همچنین نیاز کاربران را تامین کند، شاید به یکی از دغدغه‌های افراد تبدیل شده باشد.

13 اردیبهشت 1399 نویسنده : مدیریت
994 0 2

آنچه باید درباره چراغ خطی پارس شعاع توس بدانید ویژه

اگر شما از دسته افرادی هستید که به نورپردازی اهمیت می دهند باید آگاه باشید که جذاب بودن و ایجاد حس خوب در مراکز تجاری، اداره ها، محیط های آموزشی و غیره در گرو استفاده صحیح از المان های روشنایی است در حقیقت شما باید در هر محیطی باتوجه به فعالیتی که قرار است در آن صورت پذیرد از چراغ های متناسب با آن شرایط استفاده کنید تا علاوه بر ایجاد نور کافی احساس آرامش و رفاه نیز در افراد بوجود آید.

30 فروردین 1399 نویسنده : مقالات علمی
1011 0 2

با خواندن این مطلب در خرید چراغ های بک لایت سرتان کلاه نمی رود! ویژه

پنل بک لایت متشکل از یک صفحه است که بر روی آن تعداد زیادی لامپ LED قرار گرفته که در واقع همان چراغ بک لایت تعریف می شود. بنابراین پنل بک لایت می تواند به خوبی جایگزین پنل های قدیمی فلورسنت و دیگر لامپ هایی شود که نور را به صورت متمرکز و خیره پخش میکند شود.

فهرست موضوعات

 
ورود به فروشگاه
 
افراتناب
 
پارس شعاع توس
 
 
امید پدیده
 
ارسال سریع 
 
 
 تجهیزات شبکه یوکی نت
 
 سیم و کابل شهاب جم
 
پارسه شید