آیتم 0
ثبت سفارش
تعداد
عنوان

روشنایی مازی نور

شرکت صنایع روشنایی مازی نور

روشنایی مازی نور با بیش از ۴۰ سال تجربه، پیشرو در صنایع روشنایی ایران می باشد. کارخانه روشنایی مازی نور با ۶۰۰۰۰ مترمربع مساحت و با زیربنایی حدود ۱۲۰۰۰ مترمربع، از بخش های متعددی تشکیل شده که بیش از ۸۰۰ نفر در آن مشغول به کار هستند. که شامل بخش های تحقیق و توسعه، برنامه ریزی تولید، کنترل کیفیت، طراحی، قالبسازی، دایکست، تزریق پلاستیک، فلزکاری، شستشو، رنگ، خطوط متعدد مونتاژ، تضمین کیفیت و طرح و برنامه، فن‌آوری اطلاعات و ارتباطات، فروش داخلی، فروش خارجی، واحد خدمات پس از فروش، مارکتینگ، خرید داخلی، خرید خارجی و مدیریت منابع انسانی محصولات روشنایی مازی نور شامل چراغ هایی با کاربردهای اداری تجاری، تزئینی، صنعتی، ضد انفجار و فضای آزاد می باشد. شرکت روشنایی مازی نور عنوان اولین تولید کننده چراغ های ضدانفجار در ایران را به خود اختصاص داده و موفق شده با دریافت گواهینامه از TÜV آلمان، این چراغ ها را تحت لیسانس شرکت آلمانی آدولف شوخ Schuch ,GmbH تولید کند.

واحد تحقیق و توسعه روشنایی مازی ‌نور با آزمایشگاه‌ های پیشرفته و تجهیزات دقیق و مدرن، مسئولیت انطباق چراغ‌ ها را با استانداردهای جهانی IEC60598 بر عهده دارد و گواهینامه‌های مربوطه از (KEMA (ENEC Certificate اخذ گردیده است.

شرکت روشنایی مازی‌ نور با درک این واقعیت که روش های نوین مدیریت، نیاز امروزی صنایع کشور است و اجرای سیستم مدیریت کیفیت و بهبود مستمر برای تطبیق با پیشرفته ترین دستاوردهای علمی-فنی اهمیت بسیار دارد، از سیستم ISO 9001-2015 به عنوان ابزار و الگو استفاده کرده و در همه فعالیت های خویش همواره منطبق بر استاندارد فوق عمل می کند. یکی دیگر از افتخارات شرکت روشنایی مازی نور علاوه بر موفق بودن در داخل کشور موفق به صادرات محصولات خود به خارج از کشور است. به پاس این موفقیت ها، در سال های ۱۳۷۴، ۱۳۷۸، ۱۳۸۲، ۱۳۸۴، ۱۳۸۵، ۱۳۸۸، ۱۳۸۹، ۱۳۹۰ ، ۱۳۹۱ و ۱۳۹۴ به دریافت لوح تقدیر، به عنوان واحد صادراتی نمونه و همچنین واحد صنعتی نمونه کشور از وزارت صنایع و ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران مفتخر گردید. در سال ۱۳۸۸ نیز، روشنایی مازی‌نور با دریافت لوح تقدیر از سازمان حمایت از مصرف کننده و تولیدکنندگان به عنوان حامی حقوق مصرف کننده مفتخر شد. شرکت روشنایی مازی نور در سال ۱۳۹۶ موفق به دریافت گواهینامه OHSAS18001-2007 گردید.

ویژگی های روشنایی مازی ‌نور:

سیستم مدیریت کیفیت فراگیر با گواهی استاندارد ISO9001-2015 خط مشی کیفیت صنایع روشنایی مازی نور

بهبود مستمر به طور فراگیر

به کارگیری فناوری نوین و روزآمد در صنعت روشنائی

همکاری متقابل با تولید کنندگان پیشرو اروپایی

واحد تحقیق و توسعه کارا مجهز به آزمایشگاه های مدرن

تولید چراغ های با کیفیت

ثبات در کیفیت چراغ ها

طراحی چراغ ها بر مبنای صرفه جویی در مصرف انرژی

انتخاب مدل چراغ ها در انطباق با نیاز مشتری

تلاش مستمر در جلب رضایت مشتری

فروشگاه اینترنتی تامین الکتریک توانایی تامین کلیه محصولات برند روشنایی مازی نور را در سریع ترین زمان و در تعداد درخواستی با کمترین قیمت دارد. لطفا در صورت نیاز به محصولات روشنایی مازی نور با شماره تلفن 05137130000 و 09396718656 تماس گرفته تا کارشناسان ما پاسخگوی شما عزیزان باشند.

جهت مشاهده محصولات روشنایی مازی نور روی تصویر زیر کلیک کنید.

 

مازی نور

 

 

فهرست موضوعات

راهنمای خرید
ورود به فروشگاه
 
ارسال سریع
 
پارس شعاع توس
 
سیم و کابل شهاب جم
 
امید پدیده
 
پارسه شید