فهرست موضوعات

 
 تامین الکتریک سپهران
 
 ارسال رایگان کالای برق
 
تلگرام تامین الکتریک سپهران 
 
 تجهیزات شبکه یوکی نت
 
 سیم و کابل شهاب جم
 
 محصولات روشناییzfr
 

آشنایی با استانداردها و اصطلاحات فنی

سیم و کابل نسوز سیلیکونی

سیلیکون ها ترکیباتی مصنوعی با تنوع زیاد در اشکال و کارایی های متفاوت و مقاوم در برابر دمای ۶۰c- تا ۲۵۰c+ هستند، سیلیکون عنصر سیلیسیم با نماد Si در جدول تناوبی و یک عنصر شیمیایی از خانواده شبه فلزات می باشد. با سپهران همراه باشید.

ادامه مطلب ...

ویژگی های دوربین های مداربسته

شاید برای شما پیش آمده باشد که با اعداد یا اصطلاحاتی روی دوربین مداربسته روبه رو شده باشید و معنای آن را ندانید.ما در این مقاله چند مورد از ویژگی های دوربین ها را معرفی میکنیم با سپهران همراه باشید

ادامه مطلب ...

استانداردهای برق کشی ساختمان

ایا با استانداردهای سیم کشی برق ساختمان آشنا هستید؟ این استانداردها پارامتر های مختلفی دارد مه در اینجا به چند نمونه از آنها اشاره میکنیم فاصله ها *فاصله کلیدها از کف تمام شده ساختمان باید بین ۱۱۰ تا ۱۲۰ سانتیمتر باشد.

ادامه مطلب ...

دما و رنگ LED

برای بهتر نشان دادن مفهوم دمای رنگ،لطفا یک قطعه فلز در حال گداخت را تصور کنید. در ابتدا رنگ فلز قرمز روشن بوده که با کاهش دما به زرد و سپس به سفید، سفید مایل به آبی و در نهایت به رنگ آبی تبدیل میشود.

ادامه مطلب ...

تفاوت کابل های شبکه CAT5 , CAT 6

اگر به بخش تجهیزات شبکه پچ کورد دقت کرده باشید معمولا کابل های شبکه به دو دسته Cat5 , cat6 تقسیم می شوند این کابل ها از جنس مس ساخته شده است و هرچه درجه خلوص مس انها بیشتر باشد دارای کیفیت بهتر و افت ولتاژ کمتری هستند در مقابل قیمت آنها نیز به طبع افزایش پیدا می کند .

ادامه مطلب ...

لوکس یا شدت روشنایی چیست؟

شار نوری بر واحد سطح یا یکای شدت روشنائی در واحد SI را لوکس مینامیم . هر لوکس برابر با یک لومن بر متر مربع است. فرق لوکس با Candela این است که به فاصله و مساحت ربط دارد. با سپهران همراه باشید.

ادامه مطلب ...

تشخیص ظاهری سیم و کابل استاندارد

سیم و کابل های غیر استاندارد ، عامل اصلی آتش سوزی در منازل هستند اما تولید آنها در ایران حتی بیشتر از کابل های استاندارد است و فقط 20 تا 30 درصد کابل های منازل استاندارد هستند. با سپهران همراه باشید.

ادامه مطلب ...