آیتم 0
ثبت سفارش
تعداد
عنوان

سیم و کابل افشارنژاد

سیم و کابل افشارنژاد در سال ۱۳۴۵ در شهر مقدس مشهد تاسیس شد و در سال ۱۳۴۶ به عنوان یکی از اولین تولیدکنندگان سیم و کابل در ایران به بهره‌برداری رسید. پیشینه ساخت سیم و کابل در جهان به سال ۱۸۸۰ میلادی مربوط است، یعنی بیش از 140 سال قدمت دارد. تاریخچه سیم و کابل ایران به سال‌های بعد از ۱۲۸۳ بر می‌گردد، که اولین کارخانه‌ی برق در تهران راه اندازی شد و در سال‌های نخست تمامی سیم و کابل مورد نیاز از خارج وارد می‌شده و بعدا سیم‌های قیر اندود و نوار پارچه‌ای و باکالیت در ایران تولید شد. 

تولیدات شرکت خراسان افشارنژاد، انواع سیم و کابل فشار ضعیف شامل سیم‌ها و کابل‌های ساختمانی، کابل‌های افشان، کابل‌های کنترل و قدرت با عایق PVC و XLPE ، سیم‌های خودرو، کابل‌های شیلددار مسلح و غیر مسلح، کانسنتریک ابزار دقیق، مخابراتی، آیفونی، مقاوم در برابر آتش و حرارت و هالوژن فری می باشد.

کابل آنتن (کواکسیال صادراتی) خراسان:

کابل آنتن تلویزیون خراسان افشارنژاد یکی از با کیفیت ترین و پرفروش ترین کابل های آنتن است که در برابر هر نوع پارازیت و امواج غیر طبیعی مقاومت می کند. این کابل تماما از مس تولید شده که می تواند امواج را با کیفیت مطلوبی انتقال دهد. به طور کلی کابل های کواکسیال به دو نوع 3c یا معمولی و 4.5c یا صادراتی تقسیم بندی می شوند. که کابل های 3c برای متراژهایی تا نهایتا 15 متر کاربرد دارد و کواکسیال های صادراتی برای متراژهای بالاتر به دلیل استفاده از مس بیشتر در تولید این نوع کابل استفاده می گردند. این محصول از نوع 4.5c یا صادراتی است که بر روی کابل نیز قید شده است.

کابل آنتن کواکسیال افشارنژاد از نوع 75 اهمی است که کابل مورد استفاده در آنتن ماهواره های خانگی و تلویزیون های آنالوگ و دیجیتال همگی از نوع کواکسیال 75 اهمی هستند. بر روی بدنه کابل آنتن خراسان تمامی این اطلاعات به اضافه سایر مشخصات نوشته شده است. در حالت گیرندگی این کابل، هیچ نویزی نمی تواند در طول مسیر وارد آن شود همچنین در حالت فرستندگی هم هیچ امواج یا تشعشعی در طول مسیر کابل دیده نمی شود و موج انتقالی کاملا شیلد و محافظت می شود.

تغییرات قیمت در بازار جهانی مس، همچنین قیمت ارز تاثیر مستقیمی بر لیست قیمت سیم و کابل خراسان افشارنژاد می گذارد. لیست قیمت کابل خراسان افشارنژاد شامل جدیدترین قیمت های فروش سیم و کابل افشارنژاد است که با توجه به نوسانات زیاد قیمت مس در بازار جهانی دائماً در حال تغییر است. محصولات لیست قیمت سیم و کابل افشارنژاد شامل قسمت های مختلفی همچون سیم تک رشته افشان، کابل افشان دو روکشه، کابل افشان شیلد دار، کابل کولری، کابل افشان، کابل زمینی و کابل مخابراتی و هوایی است که در صورت نیاز می توانید توضیحات مختصری را درباره هر یک از گروه ها در همین صفحه که به زودی منتشر می شود مطالعه و در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر یا درخواست و خرید سیم و کابل افشارنژاد می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید. خوشحال خواهیم شد بهترین محصولات و برند ها را با کمترین قیمت در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

شماره تلفن: 05137130000 داخلی 5

تلگرام و واتس آپ: 09396718656

با تامین الکتریک همراه باشید در هفته های آینده مطلب برند سیم و کابل افشارنژاد خراسان کامل تر می شود.

باتشکر تیم فروشگاه اینترنتی تامین الکتریک
  • وضعیت
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • پرفروشترین
  • ارزانترین
  • گرانترین
  • الفبا
  • محبوب ترین