آیتم 0
ثبت سفارش
تعداد
عنوان

تاسیسات مکانیکی

تاسیسات مکانیکی در دنیای امروز یکی از اهداف اصلی تامین آسایش بشر است به همین دلیل نقش تاسیسات مکانیکی به عنوان جزئی از ساختمان ها که افراد به صورت روزمره با آن در تعامل می باشند غیرقابل انکار است. تاسیسات مکانیکی در مجموع به دو دسته کلی، صنعتی و ساختمانی قابل تقسیم می باشند. تاسیسات مکانیکی صنعتی شامل بخش هایی چون انتقال آب، فاضلاب یا به صورت کلی انواع سیالات، تصفیه ی آب و فاضلاب، تولید انرژی از حرکت سیال و… می باشد.

تاسیسات به عنوان قلب تپنده ساختمان از اهمیت و اعتبار خاصی برخوردار می باشد بطوری که کم توجهی به این بخش منجر به عدم آسایش ساکنین و در نتیجه باعث غیر قابل استفاده شدن فضاهای مفید ساختمان می شود. از این رو محاسبه و انتخاب سیستم تاسیساتی مناسب تصمیم بسیار حساسی است که توسط مهندسین طراح اخذ میشود. در این انتنخاب علاوه بر دانش مهندس طراح، نظر کارفرما و یا ساکنین و امکانات و شرایط ساختمان نیز دخالت دارند، عوامل زیادی باید مورد تجزیه تحلیل و قضاوت قرار گیرند که اهم آنها، ایده های شخص یا سازمان سرمایه گذار و جنبه های اقتصادی طرح می باشند.

سایت تامین الکتریک مشاور و راهنمای شما در خرید کالای مورد نیاز تاسیسات مکانیکی ساختمانی و صنعتی میباشد. برای تهیه انواع تجهیزات نظیر لوله پلی اتلین، اتصالات لوله پلی اتلین و سایر تجهیزات آب و فاضلاب میتوانید با مشاوران ما در بازرگانی سپهران تماس حاصل نمایید.

شماره تماس شرکت: 05137130000

ارتباط از طریق واتساپ و تماس: 09396718656

 

فهرست موضوعات

راهنمای خرید
ورود به فروشگاه
 
ارسال سریع
 
پارس شعاع توس
 
سیم و کابل شهاب جم
 
امید پدیده
 
پارسه شید