آیتم 0
ثبت سفارش
تعداد
عنوان

درباره ما

آنچه هستیم...!

سایت تامین الکتریک از سال 96 فعالیت خود را آغاز کرد و افتخار دارد تا خدمات متنوعی به هم میهنان عزیز در سراسر کشور ارائه کند. از جمله ارائه مشاوره در خصوص تهیه کالای برق، طراحی تابلو برق، تامین کالا متناسب با بودجه، سطح انتظارات و علائق مشتری و ده ها خدمت دیگر.

سال ها تجربه تامین الکتریک در اختیار شما!

تا این لحظه سایت تامین الکتریک برای بیش از 850 پروژه دولتی و خصوصی اقدام به تهیه و ارسال کالا کرده است. تمام تلاش واحد بازرگانی سایت تامین الکتریک بر این اصل استوار است که با توجه به ارتباطاتی که با کارخانه ها و واردکنندگان اصلی کالا دارد نیاز مشتریان را با کمترین سود بازرگانی تهیه و در اسرع وقت تحویل نماید. تامین الکتریک متعهد است تا با تجربه ای که در خصوص تهیه، نصب و بهره برداری از تجهیزات برقی دارد بهترین مشاور در کنار شما باشیم و به نحوی از وارد شدن خسارت مادی و معنوی به شما جلوگیری نمائیم. مطابق منشور حقوق مشتریان سایت تامین الکتریک، ارسال کالا به معنای پایان معامله نیست، بلکه سال ها در کنار شما خواهیم بود تا از کارکرد مطلوب کالای ارسالی مطابق با شرایط از پیش تعیین شده اطمینان حاصل کنیم.

هر آنچه را که شما می خواهید تامین الکتریک در اختیارتان قرار می دهد!

رسالت اصلی تامین الکتریک تامین کالای برق مطابق خواسته مشتری و با ارزانترین قیمت ممکن است. ما توانسته ایم در خصوص تامین انواع سیم و کابل من جمله سیم و کابل مشهد، سیم و کابل صنعتی الکتریک خراسان افشارنژاد (کابل افشارنژاد)، سیم و کابل افلاک الکتریک خراسان و... تامین محصولات روشنایی معتبری همچون مازی نور، پارس شعاع توس، روشنایی افراتاب، گلنور، سان لوکس و همچنین تامین کابل و تجهیزات شبکه با برند های اشنایدر اکتاسی، لگراند، یوکی نت تایوان، تهیه و توزیع تجهیزات صنعتی، کلیدهای حفاظتی و کنتاکتورهای هیوندای، اشنایدر الکتریک، پارس فانال، کاوه و مونتاژ و نصب انواع تابلو برق فشار ضعیف و متوسط، تهیه و پخش داکت البرز، داکت سوپیتا، داکت و تجهیزات شبکه لگراند و ده ها برند دیگر پیشرو باشیم.

نماد اعتماد الکترونیک:

مفتخریم که اعلام کنیم مجموعه بازرگانی سپهران حائز شرایط کسب نماد اعتماد الکترونیک شده و توانست این نشان را دریافت کند. سایت تامین الکتریک دارای نماد اعتماد الکترونیک دو ستاره می باشد که با حمایت و لطف شما مشتریان عزیز ما موفق به دریافت بالاترین سطح نماد اعتماد الکترونیک شده ایم. اگر می خواهید درباره نماد اعتماد الکترونیک بیشتر بدانید لطفا روی نماد کلیک کنید.

 

نماد اعتماد الکترونیک 

 

راه های ارتباطی:

هم اکنون میتوانید کالای برق مورد نیاز خود را از کارشناسان تامین الکتریک استعلام فرمائید. روش های ارتباطی با ما:

تماس با واحد بازرگانی شرکت: 05137130000 داخلی 240

تماس با واحد پشتیبانی سایت: 09396718656

سفارش آنلاین و تکمیل فرم استعلام درخواست کالا

ارسال پیام از طریق تلگرام: https://telegram.me/tsepehran

ارسال دایرکت در اینستاگرام: https://www.instagram.com/taminelectric

ارسال فکس به شماره 05137130000 داخلی 8

ارسال ایمیل به نشانی الکترونیکی: info@taminelectric.com و یا tsepehran@gmail.com 

آدرس دفتر مرکزی: مشهد - خیابان سنایی - نبش سنایی 12 - ساختمان گل نرگس (عج) - پلاک 121 - طبقه اول

(مراجعه با هماهنگی قبلی)

به در کنار شما بودن به خود می بالیم و این جایگاه را مرهون حمایت های شما می دانیم.


 

      

تماس با ما

فهرست موضوعات

راهنمای خرید
ورود به فروشگاه
 
ارسال سریع
 
پارس شعاع توس
 
سیم و کابل شهاب جم
 
امید پدیده
 
پارسه شید