آیتم 0
ثبت سفارش
تعداد
عنوان

راهنمای پرداخت

شیوه های پرداخت

شیوه های پرداخت برای فروشگاه آنلاین تامین الکتریک به سه روش زیر برای شما در نظر گرفته شده است:

1-پرداخت کارت به کارت

کاربران گرامی بعد از انجام عملیات سفارش، روی گزینه پرداخت کلیک کرده که باید اطلاعاتی از قبیل چهار رقم پایانی کارت خود، شماره پیگیری فیش واریزی، مبلغ واریز شده را وارد نمایید و همچنین تاریخ و ساعت را نیز ثبت کنید. سفارش به صورت خودکار وارد مرحله آماده سازی و ارسال می گردد.

2- پرداخت واریز به حساب

کاربران گرامی بعد از انجام عملیات سفارش، روی گزینه پرداخت کلیک کرده که باید اطلاعاتی از قبیل شماره پیگیری فیش واریزی و مبلغ واریز شده را وارد نمایید و همچنین تاریخ و ساعت را نیز ثبت کنید. سفارش به صورت خودکار وارد مرحله آماده سازی و ارسال می گردد.

3- پرداخت اینترنتی

کاربران گرامی می توانند هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه پرداخت اینترنتی پی پینگ، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند. پرداخت موفق هزینه به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و نیازی به اطلاع دادن پرداخت سفارش نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مرحله آماده سازی و ارسال می گردد.

هنگام ثبت سفارش می توانید پرداخت اینترنتی را انتخاب نمایید و بعد از وارد شدن به درگاه، اطلاعات پرداخت خود را وارد کنید.

برای پرداخت اینترنتی شما نیاز دارید به

- شماره کارت بانکی (شماره 16 رقمی روی کارت بانکی)

- رمز دوم کارت بانکی (برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلا رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.)

برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی، می توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادرکننده کارت خود مراجعه، کارت خود را وارد کرده و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید، سپس در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید.

- CVV2  یک کد 3 یا 4 رقمی است که پشت یا روی کارت های بانکی درج می شود و به عنوان یک کد امنیتی در پرداخت های اینترنتی کاربرد دارد)

- تاریخ انقضاء (تاریخ انقضاء کارت بانکی روی آن حک شده است)
 

فهرست موضوعات

راهنمای خرید
ورود به فروشگاه
 
ارسال سریع
 
پارس شعاع توس
 
سیم و کابل شهاب جم
 
امید پدیده
 
پارسه شید