فهرست موضوعات

 
 
 
 ارسال رایگان کالای برق
 
تلگرام تامین الکتریک سپهران 
 
 تجهیزات شبکه یوکی نت
 
 سیم و کابل شهاب جم
 
 محصولات روشناییzfr
 

سیم و کابل

به جرات می توان گفت از اصلی ترین، پر مصرف ترین و مهمترین جزء در صنعت برق سیم و کابل است که مسیرهای عبور جریان الکتریکی می باشند و اساس و پایه ساختمان سازی محسوب می شوند. بنابراین باید در انتخاب این محصولات نهایت دقت را به کار برد و از سیم و کابل هایی استفاده کرد که هم هادی خوبی برای جریان برق باشند و هم روکش عایق آنها به گونه ای درست از آسیب رسیدن به مغزی سیم ها و کابل ها جلوگیری کند و همچنین خطرات ناشی از خروج جریان برق از هادی را خنثی نماید. زیرا انتقال توان و انرژی به هر وسیله الکتریکی از این طریق انجام می گیرد. در صنعت ساختمان هم یکی از ابتدایی ترین و پرمصرف ترین لوازم برقی سیم و کابل است. همانطور که می دانید کیفیت سیم و کابل مصرفی به شدت بر کیفیت برق رسانی در ساختمان موثر است و از طرفی معمولا سیم و کابل و بطور کلی سیم کشی ساختمان بصورت روکار انجام نمیگیرد و تعویض سیم و یا کابل بعد از اتمام پروژه کار هزینه بر و پر دردسر است. بنابراین استفاده از سیم و کابل استاندارد و با کیفیت و در عین حال با قیمت مناسب از اهمیت چندانی برخوردار است. 

سیم ها و کابل ها دارای سطح مقطع های مختلف، انواع عایق و کاربردهای متنوعی می باشند که هر کدام می توانند در شرایط خاصی مورد استفاده قرار گیرند. به صورت کلی سیم برق تشکیل شده از هادی مسی و روکشی به عنوان عایق می باشد که از هادی در برابر نشتی، برق گرفتگی و سایر عوامل محیطی محافظت می کند حال اگر روی این عایق لایه دیگری مثل شیلد، آرمور و اسکرین قرار بگیرد یا در واقع دارای غلاف بیرونی باشد کابل نامیده می شود. در تعریفی ساده کابل دارای هادی با دو روکش عایق و غلاف بیرونی در انواع مختلف است.

تامین کالای برق بازرگانی سپهران با رسالتی که برای خود تعریف کرده است برند های گوناگون در بازه های قیمتی و کیفیتی مختلف را گرد هم جمع کرده است و به شما امکان مقایسه و تهیه بهترین اقلام را خواهد داد. در ادامه با برخی از برندهای ما آشنا می شوید:

 

 سیم و کابل شهاب جم
 
 سیم و کابل مشهد    سیم و کابل مغان