آیتم 0
ثبت سفارش
تعداد
عنوان

سیم و کابل مشهد

شرکت سیم و کابل مشهد

سیم و کابل مشهد از سال 1370 فعالیت خود را با برخورداری از نیروهای متخصص و با تجربه در زمینه ی تولید انواع سیم و کابل آغاز کرد. این شرکت با پشت کار و تلاش فراوان موفق به دریافت استاندارد ملی ISIRI شد و همینطور جوایز متعددی در زمینه ی بهترین استاندارد محصولات به دست آورد.

با توجه به کیفیت بی نظیر محصولات شرکت سیم و کابل مشهد موفق به جذب بازار های خارجی شد و تمامی محصولات خود را با استاندارد های جهانی مثل DIN ،IEC ،VD ، BS و... تطبیق داد.

در سال 1379 شركت مخابراتي و قدرت خراسان در كنار مجموعه سیم و كابل مشهد تاسيس گرديد. اين تولد جديد و به روز رساني الزامات استاندارد ISO 9000 باعث به وجود آمدن انگیزه براي ورود به بازارهاي جديد و از آن جمله سیم و كابل خودرويي گرديد به طوري كه اين سازمان به عنوان اولين توليدكننده اي که موفق شد سیم و کابل خودرويي را با وجود سخت ترين استاندارد های محصول و سيستمهاي مديريت كيفيت مبتني بر ISO TS و ساپكو 79 با حداکثر كيفيت، توليد کند.

بعد از آن براي ورود قدرتمندتر در عرصه مناقصات دو شركت اقدام به اخذ مجوز استاندارد 3569 براي توليد کابل های فشار ضعیف 1 كيلو ولت نمودند به طوري كه خيلي سريع با گرفتن اين مجوز دو شركت وارد توليد كابلهاي 1 كيلو ولت در سطحي وسيع براي شرکتهاي توزيع برق اكثر استانهاي كشور شدند.
وجود اقداماتي مانند تاسيس آزمايشگاه اكروديته و واحد R&D در به وجود آمدن انگیزه براي ورود به تولید محصولات جديد و به خصوص آلومينيوم و کابل های خودنگهدار نقش فراوان داشت.

از جمله محصولات این شرکت میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

سیم گچی، سیم کیسه ای، کابل آلومنیوم، کابل کواکسیال، کابل کولری، کابل تخت افشان، سیم مفتولی، کابل شبکه، کابل مفتولی، کابل جوش، کابل مخابراتی، کابل شیلد دار، کابل افشان، سیم ارت، سیم نایلون.

سایت تامین الکتریک آماده ارائه مشاوره در خصوص ویژگی ها، موجودی و قیمت کابل برق می باشد و برای خرید سیم و کابل مشهد لطفا از طریق راه های زیر اقدام کنید.

راه های ارتباطی:

تکمیل فرم تماس با ما

برقراری تماس با شماره تلفن 05137130000

ارسال پیامک به شماره تلفن 09396718656

 جهت مشاهده محصولات سیم و کابل مشهد بر روی تصویر زیر کلیک کنید.

سیم و کابل مشهد

فهرست موضوعات

راهنمای خرید
ورود به فروشگاه
 
ارسال سریع
 
پارس شعاع توس
 
سیم و کابل شهاب جم
 
امید پدیده
 
پارسه شید