آیتم 0
ثبت سفارش
تعداد
عنوان

شرایط ارسال

شرایط ارسال سفارشات سایت تامین الکتریک سپهران به شرح ذیل می باشد:

سایت تامین الکتریک با ارسال به موقع خریدی آسان و مطمئن را برای شما تضمین میکند.

ارسال سفارشات شما در فروشگاه آنلاین تامین الکتریک به چه صورت است؟

بلافاصله پس از ثبت سفارش در پنل انبارداری لیستی از محصولات خریداری شده توسط شما به همراه نام و مشخصات کاملتان ارسال می گردد.

انبارداری موجودی و صحت فنی و فیزیکی کالا را با توجه به نوع محصول و ویژگی های مطرح شده چک و در صورت تایید به اپراتور چک، اطلاع و وضعیت سفارشتان به حالت آماده به ارسال تغییر میکند.

سپس سفارش شما از انبار به واحد بسته بندی منتقل و پس از قرارگیری در بسته پستی با مشخصات کامل و آدرس درج شده تان بین ساعت 14 الی 16 هر روز به اداره پست و یا تیپاکس و در صورت حجیم بودن کالا به باربری منتقل می گردد و پس از آن سفارش شما به حالت ارسال شده به پست تغییر می کند.

در آخرین مرحله پس از ثبت سفارش توسط کارمندان اداره پست کد رهگیری پستی برایتان پیامک می شود و سفارش شما به ارسال شده در می آید تا با طی زمان 2 الی 4 روز کاری به دستتان برسد. پس از دریافت کد رهگیری مرسوله، شما می توانید بصورت لحظه ای با وارد نمودن کد 24 رقمی در وبسایت پست یا تیپاکس سفارش خود را رهگیری و از مکان دقیق آن مطلع گردید.

کاربران گرامی در تمامی مراحل سفارش، از زمان انتخاب کالا تا درج مشخصات و پرداخت هزینه کالا و تا زمانی که کالا به دستتان می رسد و حتی بعد از آن شما می توانید با برقراری تماس مستقیم و آنلاین با پشتیبانی بصورت 24 ساعته ارتباط برقرار نمایید و مشاوره و پیگیری های لازم را انجام دهید.

تماس با واحد بازرگانی شرکت: 0517130000 داخلی 5

تماس با واحد پشتیبانی سایت: 09396718656

با تشکر

 

چطور میتونم کمکتون کنم؟

فهرست موضوعات

راهنمای خرید
ورود به فروشگاه
 
ارسال سریع
 
پارس شعاع توس
 
سیم و کابل شهاب جم
 
امید پدیده
 
پارسه شید