آیتم 0
ثبت سفارش
تعداد
عنوان

تجهیزات شبکه مسی اکتاسی

تجهیزات شبکه اشنایدر مسی اکتاسی:

تجهیزات شبکه اشنایدر مسی اکتاسی جزئی از ملزومات شبکه می باشد. شرکت بازرگانی سپهران نماینده شرکت اشنایدر الکتریک فرانسه که سال هاست در زمینه شبکه های کامپیوتری مشغول فعالیت است و در این راستا صدها پروژه را مستقیما توسط بخش طراحی و اجرای خود به انجام رسانده است. در سالهای اخیر که سمت و سوی بازار مخابرات ایران به آهستگی به سمت فناوری رفته است با توجه به نیاز کشور و در راستای پاسخگویی به این نیاز این فناوری را برای کشورمان به ارمغان آورده ایم و سعی کردیم تا تجهیزات لازم را در اختیار داشته باشیم و به بسته محصولات خود اضافه نماییم.

محصولات اکتاسی تنوع فراوان و فراگیر برای کار در زمینه شبکه های ساخت یافته است. این محصولات برای استفاده در سازمانهای بزرگ و دیتاسنترها پیشنهاد می گردد. اشنایدر الکتریک به پیمانکاران در سراسر دنیا سری اکتاسی را معرفی کرده و همه را به استفاده از این سری که گزینش شده بهترین ها می باشد تشویق می کند. اکتاسی خود را اقیانوسی پر از ایده های جدید می داند و مشتری های خود را به پیوستن به این اقیانوس دعوت می کند تا استفاده محصولات برای آنان آسان و لذت بخش شود.

:Intelligent patch panel

پچ پنل هوشمند با قابلیت نمایش 5 رقم متفاوت توسط LED ها

قابلیت ارسال پیغام بر روی نرم افزار در صورت هرگونه تغییر بر روی پچ پنل

قابلیت نمایش جابجایی اضافه و یا عوض کردن هر نوع پچ کورد بر روی نرم افزار

قابلیت نصب ساده و هماهنگی با کنترلر های مخصوص برای ورود به شبکه و کنترلر از راه دور

قابلیت جداسازی پورت ها توسط کد بندی با 6 رنگ مختلف و قابل نمایش بر روی پچ پنل هوشمند

قابلیت تغییر نام و رنگ بندی پورت های پچ پنل توسط مدیر شبکه از هرکجا که به شبکه متصل شده است.

intelligent patch panel

 

 

Accessories

Cat5e

·         Cat 5e U/UTP

·         Cat 5e F/UTP

کابل Cat5e در سال 1999 به بازار عرضه شد و همچنان با قابلیت های خاص خود در قسمت های مختلف شبکه های کامپیوتری در حال استفاده هستند. این کابل در سری فویل دار برای استفاده در سیستم هایی که دارای نویز بیشتری هستند و نیاز به محافظت بیشتری از داده های خود دارند مورد استفاده قرار میگیرد.

كاربردهاي اين كابل شامل  100 Base T Ethernet ,155Mbps ATM, PMD (FDDI Over Copper) ,100 Base - TX است.

همچنین این کابل دارای روکش LSZH است که در صورت آتش سوزی قابلیت جلوگیری از تولید دود و گازهای سمی را دارد، روکش این کابل در رده استانــدارد CM بوده و برای شرایــط عادی مناسب است.

اين كابل داراي حداقل شرايط كابل ديتا در استاندارد ANSI/TIA/EIA 568 B است.

پهنای باند 100MHz، قطر مس در هر رشته برابر با 24AWG(0.51mm).

Cat6

·         Cat 6 U/UTP

کابل Cat6 در تابستان سال 2002 که جز محصولات اشنایدر است به بازار عرضه شد و با قابلیت های خاص خود در قسمت های مختلف شبکه های کامپیوتری در حال استفاده هستند و جوابگوی بسیاری از کاربران است. این کابل در سری فویلدار برای استفاده در سیستم هایی که دارای نویز بیشتری هستند و نیاز به محافظت بیشتری از داده های خود دارند مورد استفاده قرار میگیرد. روکش این کابل در رده استاندارد CM بوده و برای شرایط عادی مناسب است. نوع دیگری از این کابل دارای روکش LSZH مباشد که در صورت آتش سوزی قابلیت جلوگیری از تولید دود و گازهای سمی را دارد.

این کابل در رنگ آبی و در جعبه های 305 متری و بر روی قرقره عرضه میگردد.

یک کابل ممتاز در کنار سایر محصولات اکتاسی دارای استاندارد های لازم

پهنای باند 250MHz، قطر مس در هر رشته برابر با 23AWG(0.57mm)

ANSI/TIA/EIA-568 & ISO/IEC 11801

·         Cat 6 U/UTP F2

نماینده اشنایدر (اکتاسی) (Actassi) با معرفی کابلی جدید با ایجاد یک ساختار متفاوت توانسته است میزان مشکلات کابل را در تست کاهش دهد. این مدل کابل که ثبت اختراع نیز دارد عملکرد متفاوتی را در نحوه جابجایی دیتا در کابل فراهم کرده است. کابل F2 با خلوص مس بالا؛ انعطاف پذیری مناسب و ساختار موجود در فیلر خود این قابلیت را دارد تا مسافت بیشتر از 100 متر را برای عبور دیتا تضمین کند.

اگر با دقت به فیلر وسط کابل توجه کنید میتوانید شکل دو عدد f را در این کابل ببینید (یکی بسمت بالا و یکی بسمت پایین) این ترکیب خاص در ساختار کابل موجب جوابگویی بهتر کابل در تست های فنی، شده است. که البته میتواند برای مجریان و کارفرمایان شرایط مناسب تری را نسبت به دیگر کابلهای مشابه ایجاد کند.

·         Cat 6 F/UTP

این محصولات در آزمون های EMI) Electro Magnetic Interference) سرافراز بوده و حداقل تلفات سیگنال را در بر دارد. کابلهای فوق با پهنای باند 250MHz میتواند حداکثر سرعت انتقال داده را روی استاندارد Gigabit Ethernet داشته باشد. همچنین استفاده این کابل در مواردی که نیاز به عبور برق از روی کابل شبکه میباشد (Power Over Ethernet) به خوبی جواب گوی مصرف کننده گان خواهد بود، و انتقال صدا و تصویر و دیتا را با حجم بالا برای شما فراهم خواهد کرد. این کابل جهت استفاده در تجهیزات مختلف از جمله WiFi Hotspot, IP Phone, IP Camera  برای ساپورت برق این سیستم ها کاربرد خوبی خواهد داشت.

کابل S/FTP با شیلدی دوگانه از ترکیب فویل و شیلد (محافظ به هم بافته شده فلزی) میباشد که حداکثر مقاومت در برابر نویز را دارد اما قیمت بالای این کابل بسیاری از مشتریان را به سمت کابل F/UTP سوق داده است.

·         Cat 6 SF/UTP

کابل Cat6 در تابستان سال 2002 به بازار عرضه شد و با قابلیت های خاص خود در قسمت های مختلف شبکه های کامپیوتری در حال استفاده است و جوابگوی بسیاری از کاربران است. این کابل در سری فویلدار برای استفاده در سیستم هایی که دارای نویز بیشتری هستند و نیاز به محافظت بیشتری از داده های خود دارند مورد استفاده قرار میگیرد. روکش این کابل در رده استاندارد CM بوده و برای شرایط عادی مناسب است. نوع دیگری از این کابل دارای روکش LSZH است که در صورت آتش سوزی قابلیت جلوگیری از تولید دود و گازهای سمی را دارد.

این کابل در رنگ آبی و در جعبه های 305 متری و بر روی قرقره عرضه میگردد.

یک کابل ممتاز در کنار سایر محصولات اکتاسی دارای استاندارد های لازم

پهنای باند 250MHz، قطر مس در هر رشته برابر با 23AWG(0.57mm)

ANSI/TIA/EIA-568 & ISO/IEC 11801

Cat 6a

·         Cat 6a F/FTP

·         Cat 6a F/UTP

این کابلها در رده 6A و جهت پشتیبانی از سرعت 10G طراحی شده و شیوه طراحی کابل به شکلی است که به خوبی از نویز جلوگیری کرده و میتواند حساسیت کابل را برای ANEXT برطرف کند. یکی از تولیدات انحصاری اکتاسی کابل ویژه CL-MX است که مشخصات ویژه ای دارد.    

جنس کابل CL-MX از جدید ترین استاندارد های آتش سوزی پیروی کرده و با روکش LSFRZH دارای خاصیت ضد حریق  بوده و بدون داشتن هالوژن باعث کاهش دود و گازهای اسیدی در آتش سوزی میشود.

این کابل مجهز به فیلر فلزی است و هر زوج بطور جداگانه در پوشش فلزی خود قرار دارد.

Cat 7a

·         Cat 7a S/FTP

·         Cat 7a F/FTP

کابل CAT7A توانایی کارکرد در پهنای باند 1000MHz و 1200MHz را داشته و برای انتقال تصویر و حجم اطلاعات بالا در دیتاسنتر ها استفاده میشود، این محصول با استاندارد های لازم و در حلقه های 1000 متری که با بافت سلولزی و با وزن بسیار مناسب جهت حمل و نقل (57Kg) تهیه شده عرضه میشود، کابل Cat7a دارای شیلد بسیار قوی بوده و هر زوج بوسیله پوشش آلمینیومی از یکدیگر جدا میشوند تا مقاومت مناسبی را در برابر نویز و همشنوایی موجود در کابل ایجاد کند (PIMF).

این کابل ها با دو نوع روکش LSFRZH و یا LSZH که در برابر شعله های آتش از خود دود مسموم ساطع نمیکند ارائه شده است و استاندارد های لازم را در این زمینه دارا است، تاییدیه های مختلف در مورد سازگاری با طبیعت و عدم تولید گازهای گلخانه ای در اثر سوختن و همچنین قابلیت بازگشت تمامی اجزای کابل به طبیعت از جمله موارد دقت در ساخت این محصول است که اکتاسی را فراتر از رقبای خود قرار میدهد.

شرکت بازرگانی سپهران نماینده محصولات اشنایدر در مشهد می باشد جهت موجودی و استعلام قیمت می توانید با شماره 09396718656 تماس بگیرید.

فهرست موضوعات

راهنمای خرید
ورود به فروشگاه
 
ارسال سریع
 
پارس شعاع توس
 
سیم و کابل شهاب جم
 
امید پدیده
 
پارسه شید