فهرست موضوعات

 
 
 
 ارسال رایگان کالای برق
 
تلگرام تامین الکتریک سپهران 
 
 تجهیزات شبکه یوکی نت
 
 سیم و کابل شهاب جم
 
 محصولات روشناییzfr
 

تجهیزات شبکه لگراند

لگراند فرانسه در سال 1860 میلادی تاسیس شد و دارای ساختار کیفی در مقياس جهاني است که  در بخش passive شبكه هاي كامپيوتري صاحب نوآوری، موسوم به VDI شده است. قدرت جهانی VDI در بر طرف نمودن معضلات و مشکلات متداول سازمان ها، سامان بخشیدن به تغییرات، توسعه و حفظ آمادگی شبکه مدیون یک ابتکار عمل گسترده و خلاقیتی بزرگ است. این فکر بزرگ چیزی جزء بهره گرفتن همزمان از ارزش هم افزایی سیستم مدیریت کابل ( Cable Management) و سیستم LCS2 در طرح شبکه های زیر ساخت ارتباطی نیست.

نکته مهم آنکه لگراند فرانسه در رویکرد جامع VDI خویش، در تمام بخش ها تجهيزات لازم براي ايجاد شبكه زیر ساخت ارتباطی را به صورت End to End و یکپارچه، همراه با 20 سال گارانتی ارائه می نماید.

بیش از ۱۷۰۰۰۰ نوع محصول در ۹۵ خانواده که با بهره گیری از تکنولوژی پیشرفته روز دنیا ساخته می شود و کیفیت این محصولات با کنترل مداوم در آزمایشگاه های فنی شرکت و رعایت استانداردهای بین المللی آن در زمره بهترین تجهیزات الکتریکی در دنیا قرار داده است .

به همین دلیل فروشگاه اینترنتی تامین الکتریک یکی از اولویت های خود را در توزیع این کالا و ارائه به مشتریان وفادار خود قرار داده است. محصولات با کیفیت و دارای اعتبار و خوشنامی همواره جزء اولین پیشنهادات کارشناسان ما است.

راه های ارتباطی جهت دریافت مشاوره رایگان در مورد قیمت، موجودی و مشخصات این محصول:

تکمیل فرم تماس با ما

ارسال پیام کوتاه به شماره 09156044750

برقراری تماس با شماره تلفن 37139720-051

جهت مشاهده محصولات لگراند بر روی عکس زیر کلیک کنید.

تجهیزات شبکه لگراند