فهرست موضوعات

 
 
 
 ارسال رایگان کالای برق
 
تلگرام تامین الکتریک سپهران 
 
 تجهیزات شبکه یوکی نت
 
 سیم و کابل شهاب جم
 
 محصولات روشناییzfr
 

تجهیزات شبکه یوکی نت

شرکت یوکی نت (YUKI-NET) فعالیت خود را از سال 1389 با رویکردی در زمینه فروش محصولات Passive آغاز نمود و در حال حاضر یکی از فعال ترین مجموعه ها در زمینه اجرای پروژه و ارائه محصولات در ایران است.
علامت تجاری یوکی نت در سال 1393 ثبت گردیده است. تجهیزات شبکه یوکی نت با کالاهایی با استانداردهای اروپایی و نظارت جدی بر تولیدات و قیمت های رقابتی و فراهم ساختن خدمات ویژه تلاش کرده است تا رضایت مشتریان خود را جلب نماید و گامی موثر در راه پیشرفت انفورماتیک و صنعت ارتباطات امروزه که پاسخی به نیاز شرکت ها و ارگان های دولتی است بردارد.

در این راستا سایت تامین الکتریک با اخذ نمایندگی مستقیم از این شرکت آماده تامین تجهیزات پسیو شبکه اعم از کابل شبکه، پچ کورد، انواع سوکت و قاب و پریز و... است. کیفیت بالا، داشتن استاندارد، پاس کردن تست های مهم من جمله تست فلوک و گارانتی 30 ساله از جمله ویژگی های محصولات شبکه یوکی نت است. 

بنابراین پروژه های بزرگ، شرکت های فنی مهندسی فعال در حوزه شبکه های کامپیوتری و عموم پیمانکاران و همکاران میتوانند تنها با یک تماس از شرایط ویژه، قیمت استثنائی و خدمات جانبی ما بهره مند شوند.

تماس با تلفن 05137139720 میتوانید کلمه یوکی نت را به شماره 09396718656 ارسال نمائید تا کارشناسان ما جهت ارائه مشاوره رایگان در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

جهت مشاهده محصولات یوکی نت بر روی تصویر زیر کلیک کنید.

تجهیزات شبکه یوکی نت