آیتم 0
ثبت سفارش
تعداد
عنوان

صنایع روشنایی الف

صنایع روشنایی الف یکی از بزرگترین تولید کننده های چراغ LED خیابانی، چراغ صنعتی و پروژکتور LED در کشور می باشد. یکی از فن آوری های نوین در تولید تجهیزات روشنایی تولیدled  می باشد. شروع فعالیت های شرکت صنایع روشنایی الف مربوط به سال 1388 می باشد که به هدف خودکفایی و رفع نیاز های کشور در زمینه صنعت روشنایی آغاز به فعالیت نمود. صنایع روشنایی الف با داشتن نیروهای متخصص توانسته است فن آوری جدید را در تولید چراغ های خیابانی، چراغ های ضد انفجار، تولید LED و غیره ایجاد نماید.

تولیدات شرکت صنایع روشنایی الف عبارتند از:

انواع چراغ های خیابانی LED

انواع چراغ های پروژکتری LED

چراغ های صنتعی

صنایع روشنایی الف با داشتن تجهیزات مدرن روز توانسته است تاییده های زیر را کسب نماید:

1- تاییدیه سازمان بهره وری انرژی ایران

2- تاییدیه های آزمایشگاه صنعت برق EPLL

3- تاییدیه از دانشگاه تهران

شرکت صنایع روشنایی الف با فن آوری نوین توانسته است تا در بهینه سازی انرژی کشور گامی موثر بردارد و لامپ های کم مصرف وLED  را جایگزین لامپ ها و چراغ های پر مصرف با عمر کوتاه نماید یکی از مهم ترین ویژگی ها این چراغ ها این است که عمر طولانی دارد. تولیدات صنایع روشنایی الف یکی از باکیفیت ترین محصولات در سطح کشور می باشد طبق تستIP  انجام شده محصولات شرکت صنایع روشنایی الف دارایIP66  وIP67  (مقاوم در برابر آب، رطوبت، گرد و غبار) و همین طور حفاظت در شوک الکتریکی می باشد.

 

روشنایی الف

 

فروشگاه اینترنتی تامین الکتریک با داشتن نمایندگی مستقیم محصولات روشنایی الف توانایی تامین کلیه محصولات این برند را در سریع ترین زمان ممکن و در تعداد درخواستی و با کم ترین قیمت دارد. لطفا در صورت نیاز به این محصول با شماره های 05137130000 و 09396718656 تماس گرفته تا کارشناسان ما پاسخگوی شما عزیزان باشند. 

کانال تلگرام:           t.me/tsepehran

پست الکترونیک:     Info@taminelectric.com

فهرست موضوعات

راهنمای خرید
ورود به فروشگاه
 
ارسال سریع
 
پارس شعاع توس
 
سیم و کابل شهاب جم
 
امید پدیده
 
پارسه شید