آیتم 0
ثبت سفارش
تعداد
عنوان

صنایع روشنایی شاهچراغ

شرکت صنایع روشنایی شاهچراغ پارسیان:

صنایع روشنایی شاهچراغ پارسیان در سال 1386 با هدف توسعه صنعت روشنایی ایران در فضایی بالغ بر 10 هزار متر مربع و با احداث حدود 4000 مترمربع فضا برای تولیدات خود پا به عرصه تولید ملی گذاشت. صنایع روشنایی شاهچراغ پارسیان یکی از شرکت های مهم و منحصر به فرد در صنایع روشنایی می باشد که محصولات خود را بر اساس استانداردهای روز جهان تهیه و به بازار روانه میکند.

ظرافت، مقاومت و استحکام و زیبایی خیره کننده ی این محصولات و هماهنگی فوق العاده آن با دکوراسیون دفاتر کار یا منازل؛ کمک فراوانی به شما و طراحان نور و معماران می کند. شرکت روشنایی شاهچراغ با بکار گیری مهندسین و متخصصین این رشته و استفاده از مجهزترین دستگاه های روز دنیا توانسته است تا در زمینه ساخت مدرنترین چراغ های روشنایی کم مصرف جزوه برترین تولید کنندگان این صنعت باشد.

روشنایی شاهچراغ پارسیان با داشتن تنوع و بالا بردن کیفیت محصولات خود در تلاش است تا نیاز شما به هر نوع روشنایی را رفع نماید و گامی موثر در تولید ملی بردارد. امیدواریم با یاری شما دوستان و توکل به خدا هر روز قدمی مثبت در راستای کمک به هموطنانمان و مرتفع سازی نیاز آنها بر داریم. شرکت روشنایی شاهچراغ با در اختیار داشتن خطوط تولید مختلف به خلق انواع چراغ های روشنایی به صورت صفر تا صد و کاملا بومی مبادرت ورزیده است که شامل موارد زیر است:

*خط تولید تمام اتوماتیک فیبر مدار چاپی (PCB) در انواع مختلف (XPC – FR4 -FR1 – Aloy)

*سالن مجهز تزریق پلاستیک

*واحد تولید بالاست و درایورهای الکترونیکی

*خط تولید تمام اتوماتیک (SMD)

*واحد قالب سازی مدرن و مجهز

*خط تولید قطعات فلزی و خط رنگ اتوماتیک پودر الکترو استاتیک

*آزمایشگاه مجهز تست پارامترهای الکتریکی و نورسنجی

*واحد مونتاژ و بسته بندی

صنایع روشنایی شاهچراغ پارسیان توانایی ساخت و ارائه انواع چراغ های روشنایی در زمینه انواع پروژه های صنعتی – اداری – تجاری متناسب با نیاز بازار را دارا می باشد. لطفا در صورت نیاز به محصولات صنایع روشنایی شاهچراغ با شماره تلفن 05137130000 و 09396718656 تماس گرفته تا کارشناسان ما پاسخگوی شما عزیزان باشند.

کانال تلگرام:           t.me/tsepehran

پست الکترونیک:     Info@taminelectric.com

 

شرکت صنایع روشنایی شاه چراغ پارسیان

فهرست موضوعات

راهنمای خرید
ورود به فروشگاه
 
ارسال سریع
 
پارس شعاع توس
 
سیم و کابل شهاب جم
 
امید پدیده
 
پارسه شید