آیتم 0
ثبت سفارش
تعداد
عنوان

سیم و کابل افلاک الکتریک خراسان

شرکت سیم و کابل افلاک الکتریک خراسان 

سیم و کابل افلاک الکتریک خراسان یکی از برندهای مطرح در تولید سیم و کابل است. گروه کارخانجات سیم و کابل افلاک الکتریک خراسان در ســـال ۱۳۸۶ شمسـی با هدف تولید بخشی از سیم و کـابل (مسـی و آلومینیومی) مـورد نیـاز کشـور، در زمینی بـه مسـاحت ۲۰۰۰۰ متـر مربع واقع در شهرک صنعتـی خیام نیـشابور بنیان گذاری شد و هم اکنـون پـس از گذشــت کمتر از ۱۵ سـال با دارا بودن بالغ بر ۱۵۰۰۰ متر مربع سالن تولید و اداری، یکی از بزرگ‌ترین واحـدهای تولیــدی ســـیم و کابـل در شــرق کشــــور محســـوب می‌شــود.

دریافت تندیس صادرکننده‌ی نمونه در سال‌های ۱۳۹۴، ۱۳۹۵، ۱۳۹۶ و ۱۳۹۷ و تنها صادرکننده نمونه ملی در صنعت سیم و کابل سال ۱۳۹۸ مهر تایید دیگری بر پیمودن صحیح این راه پر فراز و نشیب در طی سال‌های فعالیت این مجموعه‌ی بزرگ صنعتی بوده است. هم اکنون گروه کارخانجات کابل افلاک الکتریک خراسان نه ‌تنها نیازهای کشور را در تولید و تهیه‌ی انواع سیم و کابل فراهم می‌کند؛ بلکه با عبور از مرزها و قدم گذاشتن به بازارهای کشورهای همسایه، به قطب مهم و فعالی در صادرات و معرفی کالای با کیفیت ایرانی به دنیای بزرگ این صنعت تبدیل شده است.

گروه کارخانجات کابل افلاک الکتریک خراسان، در زمینه  توزیع، تولید و صادرات سیم و کابل؛ فعالیت می‌نماید و پیوسته تلاش خواهد نمود که با تکیه بر کارکنان خلاق و آموزش دیده، با استفاده از فن‌آوری ‌های پیشرفته و تولید محصولات با کیفیت منطبق با استاندارد های ملی و بین المللی کیفی و با رعایت قوانین زیست محیطی، بیشترین سهم بازار در تولید سیم و کابل کشور و همچنین سهم روز افزونی از بازار سیم و کابل جهان را به خود اختصاص دهد.

سایت تامین الکتریک آماده ارائه مشاوره رایگان در خصوص نحوه انتخاب سیم و کابل مناسب، ارائه مقایسه بین برندهای مختلف و همچنین ارائه لیست قیمت و موجودی این محصول است. لذا شما می توانید از طریق راه های زیر به کارشناسان ما مرتبط شوید.

1- برقراری تماس با تلفن 05137130000 و 09396718656

2- ارسال پیامک به شماره تلفن 09396718656

3- تکمیل فرم تماس با ما

 

سیم و کابل افلاک

فهرست موضوعات

راهنمای خرید
ورود به فروشگاه
 
ارسال سریع
 
پارس شعاع توس
 
سیم و کابل شهاب جم
 
امید پدیده
 
پارسه شید