فهرست موضوعات

 
 
 
 ارسال رایگان کالای برق
 
تلگرام تامین الکتریک سپهران 
 
 تجهیزات شبکه یوکی نت
 
 سیم و کابل شهاب جم
 
 محصولات روشناییzfr
 

صنایع روشنایی الف

یکی از فن آوری های نوین در تولید تجهیزات روشنایی تولیدled  می باشد که صنایع روشنایی الف یکی از بزرگترین تولید کننده های لامپ های LED خیابانی در کشور است.

شروع فعالیت های شرکت روشنایی الف مربوط به سال 1388 می باشد که به هدف خودکفایی و رفع نیاز های کشور در زمینه صنعت روشنایی آغاز به فعالیت نمود. صنایع روشنایی الف با داشتن نیروهای متخصص توانسته است فن آوری جدید را در تولید چراغ های خیابانی، چراغ های ضد انفجار، تولید LED و غیره ایجاد نماید.

 تولیدات این شرکت عبارتند از:

انواع چراغ های خیابانی LED

انواع چراغ های پروژکتری LED

چراغ های صنتعی

صنایع روشنایی الف با داشتن تجهیزات مدرن روز توانسته است تاییده های زیر را کسب نماید.

1 تاییدیه سازمان بهره وری انرژی ایران

2 تاییدیه های آزمایشگاه صنعت برق EPLL

3   تاییدیه از دانشگاه تهران

این شرکت با فن آوری نوین توانسته است تا در بهینه سازی انرژی کشور گامی موثر بردارد و لامپ های کم مصرف و LED  را جایگزین لامپ ها و چراغ های پر مصرف با عمر کوتاه نماید یکی از مهم ترین ویژگی ها این چراغ ها این است که عمر طولانی دارد. تولیدات صنایع روشنایی الف یکی از باکیفیت ترین محصولات در سطح کشور می باشد طبق تستIP انجام شده محصولات این شرکت دارای IP66  و IP67  ( مقاوم در برابر آب، رطوبت، گرد و غبار ) و همین طور حفاظت در شوک الکتریکی می باشد.

 

روشنایی الف

 

 

فروشگاه اینترنتی تامین الکتریک با داشتن نمایندگی مستقیم این محصول توانایی تامین کلیه محصولات این برند را در سریع ترین زمان ممکن و در تعداد درخواستی و با کم ترین قیمت دارد.

 لطفا در صورت نیاز به این محصول با شماره های 05137139720 و 09396718656 تماس گرفته تا کارشناسان ما پاسخگوی شما عزیزان باشند. 

کانال تلگرام:           t.me/tsepehran

پست الکترونیک:     Info@taminelectric.com

0
ثبت سفارش
تعداد
عنوان