فهرست موضوعات

 
 
 
 ارسال رایگان کالای برق
 
تلگرام تامین الکتریک سپهران 
 
 تجهیزات شبکه یوکی نت
 
 سیم و کابل شهاب جم
 
 محصولات روشناییzfr
 

محصولات روشنایی تله پنو

محصولات این شرکت شامل موارد زیر می باشد:

·         چراغ سقفی سنسوردار و بدونسنسور دار

·         چراغ های سقفی ساده

·         لامپ های هالوژنی

·         کلید و پریز

·         جعبه تقسیم

·         لامپ LED

چراغ سقفي سنسور دار تله پنو

از آنجا که امروزه نورپردازي نقش مهمي در طراحي دکوراسيون منازل دارد به همين دليل توجه به المان هاي نوري از اهميت بالايي برخودار است و سعي مي شود با استفاده از انواع روشنايي مصنوعي در کنار نور طبيعي ترکيبي مناسب فراهم گردد. انواع لوسترها، آويزها، چراغ هاي ديواري، چراغ هاي سقفي و غيره تکميل کننده روشنايي هاي عمومي هستند و با داشتن ظاهر زيبا مي توانند علاوه بر تامين نور محيط به زيبا شدن آن نيز بيفزايند.

در محيط هاي مختلف مي توان جهت تامين نور از روشنايي هاي ديواري يا سقفي استفاده کرد که چراغ هاي سقفي از انواع منابع نوري مهم در هر محيط محسوب مي شوند و داراي اشکال و اندازه هاي متفاوتي مي باشند به طور مثال اين چراغ ها مي توانند به صورت سقف کوب يا آويز باشند البته در انتخاب آنها بايد دقت شود زيرا گاهي ممکن است ارتفاع سقف نسبت به المان هاي محيط کمتر باشد که در اين صورت بهتر است از آويز استفاده نگردد ولي در محل هايي با سقف هاي بلند چراغ هاي آويز کاربرد بيشتري دارند.

چراغ هاي سقفي به دو دسته چراغ هاي سقفي ساده و چراغ هاي سقفي سنسور دارتله پنو تقسيم مي شوند که در ادامه قصد داريم با چراغ هاي سقفي سنسوردار آشنا شويم:

انواع چراغ سقفي سنسوردار تله پنو براي استفاده در راهروها و راه پله ها مناسب است زيرا داراي کليد روشن و خاموش نيستند و براي ON و OFF کردن آنها از سنسورهاي هوشمند استفاده مي شود که به طور اتوماتيک عمل روشن و خاموش کردن را انجام مي دهند بنابراين اگر در راه رو يا راه پله ساختمان مسکوني يا اداري، افراد فراموش کنند که لامپ ها را خاموش نمايند، استفاده از اين چراغ ها به صرفه جويي در مصرف برق کمک مي کند همچنين باعث کاهش هزينه هاي افراد نيز مي گردد زيرا به خريد تجهيزاتي مانند کليد برق، تايمر، زمان سنج و غيره نيازي ندارد.

استفاده از انواع چراغ سقفي سنسوردار تله پنو سبب مي شود روشنايي محل مورد نظر بدون حضور فرد تامين گردد و عملکرد آنها به اين صورت است که به محض حرکت فرد در محدوده ديد سنسور تا زماني که فرد در محدوده ديد سنسور قرار داشته باشد، حرکت فرد باعث مي شود جريان برق در مدار بماند و روشنايي محيط تامين  گردد و پس از خارج شدن فرد از محدوده ديد سنسور و طي شدن زمان تايمر، جريان برق به صورت اتوماتيک قطع مي شود.

لطفا در صورت نیاز به این محصول با شماره تلفن 05137139720 تماس گرفته تا کارشناسان ما پاسخگوی شما عزیزان باشند. و یا کلمه تله پنو را به شماره 09156044750 ارسال کنید.

کانال تلگرام:           t.me/tsepehran

پست الکترونیک:     Info@taminelectric.com