آیتم 0
ثبت سفارش
تعداد
عنوان

نماد اعتماد الکترونیک (E-Namad)

مفتخریم که اعلام کنیم مجموعه بازرگانی سپهران حائز شرایط کسب نماد اعتماد الکترونیک شده و توانست این نشان را دریافت کند. سایت ما دارای نماد اعتماد الکترونیک دو ستاره می باشد که با حمایت و لطف شما مشتریان عزیز ما موفق به دریافت بالاترین سطح نماد اعتماد الکترونیک شده ایم. اگر می خواهید درباره نماد اعتماد الکترونیک بیشتر بدانید مطلب زیر را مطالعه فرمایید.

یكی از عوامل مهم توسعه تـجارت الكترونیكی، ایـجاد اعتماد و اطمینان در میان كاربران خدمات الكترونیكی می بـاشد. نماد اعتماد الکترونیک (E-Namad) را وزارت صنعت، معدن و تجارت جمهوری اسلامی ایران پس از گذراندن مراحل مختلف و اخذ مدارک و اسناد حقیقی و حقوقی جهت اطمینان و اعتماد شما بازدیدکنندگان عزیز برای خرید اینترنتی، به وبسایت های دارای خدمات آنلاین اعطا می‌کند.

چطور بفهمیم نماد اعتماد الکترونیکی واقعی است؟

بعد از کلیک روی نماد اعتماد الکترونیک سایت، شما به صفحه شناسنامه کسب و کار هدایت میشوید. شما نیز میتوانید با کلیک بر روی نماد اعتماد الکترونیک زیر وارد صفحه شناسنامه کسب و کار ما شوید.

 

 

 

 

 

 

شناسنامه کسب و کار

 

شناسنامه کسب و کار

یكی از عوامل مهم توسعه تـجارت الكترونیكی، ایـجاد اعتماد و اطمینان در میان كاربران خدمات الكترونیكی می بـاشد. با توجه به بررسی های انجام گرفته، مهمترین عوامـل مراجعه و اعتماد خـریداران به کسب و کار های ایـنترنتی به شرح ذیل می باشند:

*شناسایی مالك کسب و کار و امكان مراجعه در صورت بروز اشكال.

*كامل و صحیح بودن اطلاعات كالا یا خدمات ارائه شده.

*گارانتی محصولات و ارائه خدمات پس از فروش.

*واضح بودن روند برگرداندن كالا و بازپس گیری پول.

*محفوظ ماندن اطلاعات شخصی و مالی خریداران.

*تایید امنیت سایت توسط یك موسسه و مركز ملی اعتماد.

 

 

فهرست موضوعات

راهنمای خرید
ورود به فروشگاه
 
ارسال سریع
 
پارس شعاع توس
 
سیم و کابل شهاب جم
 
امید پدیده
 
پارسه شید