آیتم 0
ثبت سفارش
تعداد
عنوان

تجهیزات البرز

محصولات گروه صنعتی شرکت لوله و اتصالات البرز

تجهیزات البرز از شاخه تجهیزات برق صنعتی می باشد. شرکت لوله و اتصالات البرز در سال 1354 در شهرک صنعتی البرز قزوین تاسیس شد و در سال 1356 به بهره برداری رسید. این شرکت فعالیت خود را در زمینه محصولات پلیمری آغاز نمود و در حال حاضر به عنوان یکی از بزرگترین و معتبرترین تولیدکنندگان صنایع PVC UPVC و روشنایی در کشور مشغول به فعالیت می باشد. شرکت لوله و اتصالات البرز واقع در تهران بزرگراه فتح، اقدام به تولید داکت شبکه و برق با ویژگیهای جدیدی نسبت به نمونه های قبلی موجود در بازار نموده است. کانالهای برق این شرکت با نامهای البرز و الوند در بازار ایران موجود میباشد. همچنین ترانکینگ البرز از کیفیت خوبی برخوردار هست. این کانالهای با طراحی جدید و ایده آل و انعطاف پذیری منحصر به فرد دارای سایزهای متنوع از 11mm-100mm بوده و عایق الکتریسته و غیر قابل اشتعال می باشند. این کانالها دارای کیفیتی مطابق با استانداردهای بین المللی IEC هستند.

می دانستید تنها داکت استاندارد کشور کدام است؟ مفتخریم به اطلاع برسانیم شرکت لوله و اتصالات البرز پس از اخذ گواهینامه استاندارد ISO 9001-2008 از شرکت TUV NORD آلمان در راستای ارتقای کیفیت محصولات و توجه بیشتر به حقوق مصرف کنندگان با بهره مندی از تکنولوژی روز دنیا و تجارب ارزشمند مهندسین خود به عنوان بزرگترین تولید کننده داکت و تنها تولید کننده سینی کابل PVC در کشور می باشد. همچنین موفق به دریافت تأییدیه استاندارد بین المللی IEC و CE در زمینه تولید داکت و سینی کابل PVC در کشور گردید.

شرکت بازرگانی سپهران نماینده پخش محصولات و تجهیزات البرز آماده ارائه خدمات به دوستان عزیز می باشد. جهت ارسال استعلام خرید تجهیزات و داکت البرز با شماره تلفن 05137130000 و 09396718656 تماس حاصل فرمایید.

تجهیزات البرز

فهرست موضوعات

راهنمای خرید
ورود به فروشگاه
 
ارسال سریع
 
پارس شعاع توس
 
سیم و کابل شهاب جم
 
امید پدیده
 
پارسه شید