آیتم 0
ثبت سفارش
تعداد
عنوان

سیم و کابل افشارنژاد

آشنایی با شرکت صنعتی الکتریک خراسان افشارنژاد

سیم و کابل افشارنژاد در سال 1345 در شهر مقدس مشهد توسط مرحوم علی افشارنژاد تاسیس شد. شرکت صنعتی الکتریک خراسان افشار نژاد در ابتدا با یک خط تولید ایتالیایی، رشته ها و سیم های مسی را با استفاده از ماده پلی وینیل کلراید (PVC) روکش می کرد. این مواد از کشور ژاپن به ایران وارد می شدند که پس از چندی شرکت سیم و کابل خراسان افشارنژاد، با کسب دانش تولید و تجربه چند ساله در صنعت کابل فعالیت خود را گسترش داد و با نظارت ژاپن به همراه تکنولوژی دریافت شده به صورت رسمی وارد میدان تولید سیم و کابل در ایران شد. شرکت صنعتی الکتریک خراسان افشارنژاد یکی از بهترین برندهای تولید کننده سیم و کابل در ایران می باشد.

در سال 1346 شرکت صنعتی الکتریک خراسان افشارنژاد به عنوان یکی از اولین تولیدکنندگان سیم و کابل در ایران به بهره‌برداری رسید. این شرکت (افشارنژاد) تولیدکننده مرغوب ترین و با کیفیت ترین سیم و کابل در ایران می باشد همچنین تولید کننده انواع سیم و کابل برق فشار ضعیف از جمله کابل های افشان و خشک، کابل های کنترل قدرت، سیم های برق خودرو، انواع کابل های مخابراتی، تلفنی، آیفونی و همچنین اعلام حریق و بدون هالوژن LSZH می باشد. کیفیت و حجم بالای تولید سیم و کابل افشارنژاد سبب سوء استفاده برخی افراد سودجوگران نیز شده که شرکت خراسان نیز با هلوگرام مخصوص خود، تولیدات خود را از مدل های تقلبی متمایز می کند. سیم و کابل خراسان افشارنژاد اکنون یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان سیم و کابل در ایران است که از زمان تاسیس تاکنون دقت بسیار زیادی بر روی کیفیت محصولات تولیدی خود دارد تا جایی که این شرکت پس از نیم قرن سابقه اکنون لقب تولید کننده با کیفیت ترین سیم و کابل در ایران را به خود اختصاص داده است. 
شرکت صنعتی الکتریک خراسان افشارنژاد از اولین دریافت کنندگان نشان استاندارد ایران ISIRI معادل IEC 227 اروپا در بیش از ربع قرن پیش بوده و محصولات را با توجه به درخواست مشتری و بر اساس استانداردهای مختلف نظیر VDE استاندارد آلمان، IEC استاندارد بین‌المللی، BS استاندارد انگلستان و... می سازد. همچنین شرکت افشارنژاد خراسان، گواهینامه ایزو ۹۰۰۲ در مدیریت کیفیت را در سال ۲۰۰۰ از شرکت SGS سوئیس دریافت نموده است.

شرکت سیم و کابل افشارنژاد با برخورداری از تجهیزات و ماشین آلات مدرن و پیشرفته و دانش فنی روز، پیشگام تولید محصولات متنوع و باکیفیت است و در سال‌های متمادی به عنوان تولیدکننده‌ی برتر در استان خراسان و سطح کشور شناخته شده است. در حال حاضر شرکت سیم و کابل افشارنژاد با بیش از ۴۵۰ نفر پرسنل و ظرفیتی بالغ بر ۳۰،۰۰۰ تن در سال در حال فعالیت می باشد. مساحت فعلی کارخانه بالغ بر ۴۰،۰۰۰ متر مربع و زیربنایی حدود ۳۰،۰۰۰ متر مربع می‌باشد.
شرکت بازرگانی سپهران عاملیت فروش سیم و کابل افشارنژاد در مشهد مفتخر است تا محصولات تولیدی این شرکت خوش نام را به عرضه برساند. جهت ارسال استعلام خرید انواع کابل افشارنژاد با شماره تلفن 05137130000 و 09396718656 تماس حاصل فرمایید.

جهت دیدن محصولات سیم و کابل افشارنژاد لطفا بر روی تصویر زیر کلیک کنید.     

سیم و کابل افشارنژاد

 

 

فهرست موضوعات

راهنمای خرید
ورود به فروشگاه
 
ارسال سریع
 
پارس شعاع توس
 
سیم و کابل شهاب جم
 
امید پدیده
 
پارسه شید