آیتم 0
ثبت سفارش
تعداد
عنوان

دانستنی ها

1403/04/12 نویسنده : مدیر اجرایی
2 0 0

روز جهانی مشتری و حقوق مصرف کننده ویژه

هیچ کسب و کاری بدون وجود مشتریان وفادار خود رشد نمی کند.  قدردانی از مشتریان برای ایجاد یک رابطه قابل اعتماد و ایجاد حس خوب برای آن ها در این روز میتواند به کسب و کار ها کمک زیادی برای فروش و رشد بیشتر کند . از طرف دیگر وجود این  روز برای مشتریان و حفظ حقوق آنها کمک کننده است.

1403/02/13 نویسنده : مدیر اجرایی
16 0 0

روز جهانی گرافیک (طراح ها) ویژه

در سال ۱۹۹۵، ۲۷ روز آوریل، سالگرد تأسیس آیکوگرادا، به عنوان روز جهانی گرافیک انتخاب شد. این روز فرصتی برای شناختن طراحی ارتباطاتی و نقش آن در جهان می باشد.

1403/02/12 نویسنده : مدیر اجرایی
29 0 0

روز صنعت برق ویژه

حدود سی سال است که دهم اردیبهشت ماه به عنوان روز ملی صنعت برق در کشورمان شناخته میشود. اما جای خالی آن در تقویم سالیانه رسمی کشور احساس میشود چرا که ثبت رسمی نشده است و به دلیل نزدیک بودن به روز جهانی کارگر معمولا باهم جشن گرفته میشود.

1403/02/11 نویسنده : مدیر اجرایی
27 0 0

خیابان لاله زار ویژه

لاله زار یکی از خیابان‌های قدیمی و اصلی پایتخت یعنی تهران است که در ناحیه مرکزی آن قرار دارد. جنوب آن به میدان امام‌خمینی (میدان توپخانه) و شمالش به خیابان انقلاب‌ اسلامی (شاه رضا) وصل است. لاله زار به دو ناحیه لاله زار شمالی و لاله زار جنوبی تقسیم میشود.

1403/02/06 نویسنده : مدیر اجرایی
14 0 0

روز منابع انسانی ویژه

نیروی انسانی یک سازمان، سرمایه اصلی آن محسوب می‌شود. موفقیت و شکست یک سازمان در گرو عملکرد کارکنان آن است. منابع انسانی با مدیریت درست نیروی انسانی می‌تواند به سازمان‌ها کمک کند تا برای اهداف خود تلاش کنند و به موفقیت برسند.

1401/03/10 نویسنده : مدیر اجرایی
122 0 0

روز جهانی بدون پلاستیک ویژه

روز جهانی بدون پلاستیک سوم جولای برابر با سیزدهم تیر در تقویم ثبت شده است. تا به حال فکر کرده اید که یک کیسه پلاستیکی کوچک تا چه اندازه می تواند برای محیط زیست ما مضر باشد؟

1401/03/09 نویسنده : مدیر اجرایی
95 0 0

سالروز ولادت حضرت معصومه (س) و روز دختر مبارک ویژه

سالروز ولادت حضرت معصومه (س) در تقویم ملی ایران به نام روز دختر و برای ارج نهادن به این قشر وسیع از جامعه نامگذاری شده است. روزی، هر چند نمادین می‌توان پای درد و دل دختران جوان نشست و به فکر راه چاره‌ای برای رفع مشکلات آنان بود. زیرا این دختران، مادران فردای این مرز و بوم هستند.

1401/03/08 نویسنده : مدیر اجرایی
78 0 0

روز جهانی طراحان وب ویژه

روز جهانی طراحی وب و 31 ماه می روزی است که در آن شغل طراحی وب و اقداماتی که این طراحی ها در جهان مدرن دارند را جشن می گیرند. بسیاری از افراد به طراحی وب سایت ها دقت ندارند.

1401/03/04 نویسنده : مدیر اجرایی
91 0 0

شهادت امام جعفر صادق علیه السلام ویژه

امام صادق (ع) در ۱۷ ربیع‌الاول سال  ۸۳ ق در مدینه به دنیا آمد و در سال ۱۴۸ق در ۶۵ سالگی همان‌جا به شهادت رسید. جعفر بن محمد معروف به امام جعفر صادق (ع) (۸۳-۱۴۸ ق) ششمین امام شیعیان اثنی عشری بعد از پدرش امام باقر (ع) است.

1401/03/03 نویسنده : مدیر اجرایی
101 0 0

چهارم خرداد روز دزفول روز مقاومت و پایداری ویژه

چهارم خرداد سالروز مقاومت مردم قهرمان دزفول در برابر موشک باران عراق در زمان دفاع مقدس، موجب شد این تاریخ به نام روز ملی دزفول و همچنین روز مقاومت و پایداری در تقویم ایران ثبت شود. اگر مقاومت مردم دزفول نبود، خوزستان سقوط می کرد.

فهرست موضوعات

راهنمای خرید
ورود به فروشگاه
 
ارسال سریع
 
پارس شعاع توس
 
سیم و کابل شهاب جم
 
امید پدیده
 
پارسه شید