آیتم 0
ثبت سفارش
تعداد
عنوان

دانستنی ها

1401/03/10 نویسنده : مدیر اجرایی
55 0 0

روز جهانی بدون پلاستیک ویژه

روز جهانی بدون پلاستیک سوم جولای برابر با سیزدهم تیر در تقویم ثبت شده است. تا به حال فکر کرده اید که یک کیسه پلاستیکی کوچک تا چه اندازه می تواند برای محیط زیست ما مضر باشد؟

1401/03/09 نویسنده : مدیر اجرایی
68 0 0

سالروز ولادت حضرت معصومه (س) و روز دختر مبارک ویژه

سالروز ولادت حضرت معصومه (س) در تقویم ملی ایران به نام روز دختر و برای ارج نهادن به این قشر وسیع از جامعه نامگذاری شده است. روزی، هر چند نمادین می‌توان پای درد و دل دختران جوان نشست و به فکر راه چاره‌ای برای رفع مشکلات آنان بود. زیرا این دختران، مادران فردای این مرز و بوم هستند.

1401/03/08 نویسنده : مدیر اجرایی
59 0 0

روز جهانی طراحان وب ویژه

روز جهانی طراحی وب و 31 ماه می روزی است که در آن شغل طراحی وب و اقداماتی که این طراحی ها در جهان مدرن دارند را جشن می گیرند. بسیاری از افراد به طراحی وب سایت ها دقت ندارند.

1401/03/04 نویسنده : مدیر اجرایی
75 0 0

شهادت امام جعفر صادق علیه السلام ویژه

امام صادق (ع) در ۱۷ ربیع‌الاول سال  ۸۳ ق در مدینه به دنیا آمد و در سال ۱۴۸ق در ۶۵ سالگی همان‌جا به شهادت رسید. جعفر بن محمد معروف به امام جعفر صادق (ع) (۸۳-۱۴۸ ق) ششمین امام شیعیان اثنی عشری بعد از پدرش امام باقر (ع) است.

1401/03/03 نویسنده : مدیر اجرایی
84 0 0

چهارم خرداد روز دزفول روز مقاومت و پایداری ویژه

چهارم خرداد سالروز مقاومت مردم قهرمان دزفول در برابر موشک باران عراق در زمان دفاع مقدس، موجب شد این تاریخ به نام روز ملی دزفول و همچنین روز مقاومت و پایداری در تقویم ایران ثبت شود. اگر مقاومت مردم دزفول نبود، خوزستان سقوط می کرد.

1401/02/28 نویسنده : مدیر اجرایی
74 0 0

روز بزرگداشت محمد بن ابراهیم قوامی شیرازی ملقب به صدرالمتالهین یا ملاصدرا ویژه

روز بزرگداشت محمد بن ابراهیم قوامی شیرازی ملقب به صدرالمتالهین یا ملاصدرا، اول خرداد در تقویم جمهوری اسلامی نامگذاری شده است. ملاصدرا از بزرگان فلسفه اسلامی و از بزرگترین دانشمندان جهان، در نهم جمادی الاولی سال 980 قمری در شیراز دیده به جهان گشود.

1401/02/27 نویسنده : مدیر اجرایی
85 0 0

روز بزرگداشت حکیم عمر خیام نیشابوری ویژه

روز بزرگداشت حکیم عمر خیام نیشابوری که همه ساله 28 اردیبهشت ماه گرامی داشته می شود. عُمَر خَیّام نیشابوری (نام کامل: غیاث‌الدین ابوالفتح عُمَر بن ابراهیم خَیام نیشابوری) زاده ۲۸ اردیبهشت ۴۲۷ خورشیدی در نیشابور و درگذشته ۱۲ آذر ۵۱۰ خورشیدی در نیشابور است.

1401/02/25 نویسنده : مدیر اجرایی
99 0 0

روز بزرگداشت حکیم ابوالقاسم فردوسی ویژه

روز بزرگداشت حکیم ابوالقاسم فردوسی، بزرگ‌ترین حماسه‌ سرای ایران و سراینده شاهنامه در تقویم ایرانی روز ۲۵ اردیبهشت نام‌گذاری شده است مردی که عمر گرانبهایش را صرف فرهنگ و ادب این سرزمین کهن کرد و برای جاویدان نگاه داشتن زبان پارسی تک تک لحظات زندگی اش را گذاشت. امروز را باید تا ابد به خاطر بسپاریم و سال ها با غرور و افتخار از آن سخن بگوییم.

1401/02/20 نویسنده : مدیر اجرایی
95 0 0

روز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر ویژه

روز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر 18 اردیبهشت یا 8 May می باشد. که هر ساله در کشورهای مختلف جهان گرامی داشته می‌شود به این امید که روزی صلح و آرامش در سرتاسر جهان حکمفرما باشد. صلیب سرخ عنوان سازمانی بین‏‌المللی است که برای تسکین آلام بشری و حفظ و پیشرفت بهداشت عمومی، بر طبق موافقتنامه ژنو در سال 1864 میلادی تشکیل یافت.

فهرست موضوعات

راهنمای خرید
ورود به فروشگاه
 
ارسال سریع
 
پارس شعاع توس
 
سیم و کابل شهاب جم
 
امید پدیده
 
پارسه شید